بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

payam_sa

کاربر سایت
Jul 13, 2013
98
دوستان سلام
من یه مشکل عجیب دارم...
من تو باری pes19 با اینترنت تانوما مخابرات نمیتونم انلاین شم، وصل هم که میشم وسط بازی قطع میشه لاست کانکشن میزنه..
یه کانکشن ltde مبین نت هم دارم که با اون بدون مشکل وصل میشم ولی خب سرعتش خیلی پایینتر از تانوما هستش..
هرکاری بگید هم کردم، از ip static بگیر تا عوض کردن فیوژن مودم و غیره..
نمیدونم مشکل از اوناست؟ مودمم خرابه یا چی
مخابرات هم ۴-۵ دفعه اومد اخرش گفت نمیدونیم مشکل چیه
کسی میدونه چیکار باید کنم؟ با پورت فورواردینگ درست میشه؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
آقا من از اواسط ماه قبل رفتم سراغ اینترنت مخابرات و یه سرویس 4 مگ گرفتم، به صورت پیش پرداخت. پولش رو پرداخت کردم و این یه ماه رو هم استفاده کردم و الآن دیگه باید تموم شده باشه، ولی هنوز داره کار میکنه. :|
جریان چیه؟ اگه خودش تمدید میکنه که خب باید یه پولی بگیره دیگه برای ماه بعدی. از اونجایی که پیش پرداخت رو انتخاب کردم هم نباید روی قبض بیاد. ولی معلوم نیست چی به چیه!

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
تو خارج از تاپیک یکی گفته بود پارس انلاین میخواد تعرفه هاروگرون و حجمو کم کنه..راسته کسی زنگ زدن بش ؟
یه ماهی هست از لحاظ کیفیت افت کردن قطعی های مکرر و ریبوت شدن مودم .حالا اینکارو بخوان بکنن خیانت کردن به مردم و جدایی وتحریمش واجب میشه.پارس انلاینی ها رو کنین ببینیم چطوری شده
قیمت ها و حجم ها بر اساس مصوبه ۲۶۶ سازمان هست و هیچکس حق افرایش بدون اجازه رو نداره.اگر قرار باشه جایی گرون شه همه باهم میشن نه فقط یه شرکت!
قراره هفته ی اخر شهریور جلسه بگیرن برای ازاد سازی نرخ اینترنت

• Like
Reactions: Milad_HW

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
قیمت ها و حجم ها بر اساس مصوبه ۲۶۶ سازمان هست و هیچکس حق افرایش بدون اجازه رو نداره.اگر قرار باشه جایی گرون شه همه باهم میشن نه فقط یه شرکت!
قراره هفته ی اخر شهریور جلسه بگیرن برای ازاد سازی نرخ اینترنت
امیدوارم مثل شما قانونمند باشن.ازاد سازی نرخ اینترنت چه معنی داره ؟ یعنی هر کس هر قیمتی بخواد بگه ؟ به نظر شما خوب میشه یا بد ؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
امیدوارم مثل شما قانونمند باشن.ازاد سازی نرخ اینترنت چه معنی داره ؟ یعنی هر کس هر قیمتی بخواد بگه ؟ به نظر شما خوب میشه یا بد ؟
اره احتمال زیاد قیمت ها میره بالا ولی قطعا سقف براشون میزارن.در کل بد میشه دیگه چون گرون میشه.به نظرم اگر پول دستت هست قرارداد رو طی ۱۰ روزه اینده ۱ ساله تمدید کن که نخوری به مصوبه جدید

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
آقا مشکل جدید و البته قدیمی

حدودا 10 دقیقه پیش ی هو از اکانتم ساین اوت شدم و دیگه نمیتونم ب هیچ وجه ساین این بشم معلوم چ مرگیش شد DNS عوض کردم خاموش روشن کردم فایده نداره این ارور را میده (XBOX One) شرکت شاتل.
0x80a40010

عجیبه با v.p ان مشکی نداره

پ.ن: خب با پارس آنلاین هم این مشکل هست به هیچ وجه نمیشه ساین این شد.
مرسی ایران!!!! کشور ک نیست جهنمه جهنم.

• Like
Reactions: amir_k2m and Petite

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273

حدودا 10 دقیقه پیش ی هو از اکانتم ساین اوت شدم و دیگه نمیتونم ب هیچ وجه ساین این بشم معلوم چ مرگیش شد DNS عوض کردم خاموش روشن کردم فایده نداره این ارور را میده (XBOX One) شرکت شاتل.
0x80a40010

منم همین مشکل دارم و البته از چنتا از بچه ها پرسیدم همگی نمیتونند ساین کنند با همه ای اس پی ها اسیا تک شاتل همراه اول ایرانسل و های وب تا الان میدونم مشکل دارن احتمالا یک احمقی برداشته پورتی جدیدی بسته

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر

0x80a40010

منم الان تست کردم نمیشه ساین شد احتمالا دوباره پورتها رو بستن

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دیگه خسته شدم از دست اینها
تا هفته پیش مشکل پینگ را داشتیم الان این مشکل
کاشکی میشد فرار کرد.
دقیقا کی خسته نشده؟همه که دارن فرار میکنن از اینجا والا راهی بود منم فرار میکردم بخدا بری اونور گدایی کنی خیلی بهتر از اینه که اینجا با خفتو خاری و نداشتن ذره ای از حقوق شهروندی زندگی کنی قبلا مشکلات نت هر ۱ماه یکبار بود الان هر هفته ۱باره خدا اون نوح رو دوباره احضار کنه بیاد هرچی چرک و کثیفی توی ایرانو بشوره ببره والا ما از انسان بودنمون چیزی نفهمیدیم همه عمرمون پای بدبختی بیچارگی کمبود از بین رفت همه دنیا دارن میبینن میگن ایران چقدر بدبخت چقدر مردمش دارن رنج میکشن بدبختی میبینن هیچ چیز مثبتی اینجا وجود نداره روزی نیست که صبح پاشی خبر بد اتفاق بد یا ناراحتی برات نباشه بخدا خسته شدیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر