بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
سرویساشو زده بود الان مثلا اون ماهی 70 تومن 100 گیگ برداشتی ؟ شبانه و روزانش دیگه چیه ؟

روزانه که معلومه چیه. شبانه هم مثل ساعت رایگان میمونه 2 تا 7 اما فرقش اینه که نا محدود نیست و سقفش 1000 گیگ هست.

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
کسایی که از اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت استفاده کردن لطفاً تجربشون رو از وب گردی (سایتای ایرانی - خارجی - ف.ی.ل.ت.ر) و بازی های آنلاین (درصورت تست) مطرح کنن. در حال حاضر 12 مگ آسیاتک با دانلود شبانه رایگان دارم + آی پی استاتیک، میخوام ببینم ارزشش رو داره عوض کنم یا نه.
در ضمن توی بعضی از انجمن ها چیزایی راجع به مشکل لود کردن سایتای روتین مثل گوگل و اینستاگرام و تلگرام خوندم که با قندشکن فقط مشکل برطرف شده. میخوام ببینم صحت داره یا نه؟

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
320
سلام دوستان
من ART 5 شاتل رو دارم و ماهی تقریبا دارم 70 تومن پول میدم سرویسم هم پوینت تو پوینت هستش این اواخر اینترنتش واقعا اشغال شده و اصلا نمیارزه و خیلی ناراضی هستم میخواستم ببینم میشه یه isp خوب بهم معرفی کنید ؟
چیزی که برام خیلی مهمه پینگ تایم معقول سرعت دانلود خوب هستش ماهیانه هم چیزی حدود 70 گیگ مصرف دارم.
الان سرعت دانلودم خوبه مثلا با 700 تا از سایت های داخلی و 150 تا از سایت خارجی میگیره ولی به شدت پینگ تایم نوسان داره قطعیش خیلی بالاس و بدجوری اذیت مکنه
ممنون پیشاپیش از راهنماییتون

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
کسایی که از اینترنت ثابت نسل 4 مبین نت استفاده کردن لطفاً تجربشون رو از وب گردی (سایتای ایرانی - خارجی - ف.ی.ل.ت.ر) و بازی های آنلاین (درصورت تست) مطرح کنن. در حال حاضر 12 مگ آسیاتک با دانلود شبانه رایگان دارم + آی پی استاتیک، میخوام ببینم ارزشش رو داره عوض کنم یا نه.
در ضمن توی بعضی از انجمن ها چیزایی راجع به مشکل لود کردن سایتای روتین مثل گوگل و اینستاگرام و تلگرام خوندم که با قندشکن فقط مشکل برطرف شده. میخوام ببینم صحت داره یا نه؟
من قبلا مبین نت مدل LTE داشتم که خدایی خیلی راضی بودن نه قطعی داشت و نه حجم دزدی اکثرا هم اخر ماه 10 گیگ اضاف داشتم با اینگه مصرفم بالاست اما بجاش ایرانسل!!! حیف که باید بیپ بیپ بذارم یعنی صدرحمت به مودم دیالآپ و چاپارای قدیم مفت گرونه دزدای سر گردنه
سرتو میکنی اونور 10 گیگت میپره
اون موقع از مبین نت من طرح 4 مگ 30 گیگ یک ماهه میگرفتم 79 تومن پینگمم بین 140 تا 180 بالا پایین بود
از 10 روز پیش هم طرح مهاجرت از LTE به TDLTE رو انجام دادم
که چون مودمشو داشتم فقط 73 تومن پول سیمکارت و تعویض طرح شد که روز 10 گیگ روزانه و 10 گیگ شبانه هم بود
بعد خودم طرح یک ماهه توربو پلاس گرفتم که 100 گیگ روزانه و 1000 گیگ شبانس و قیمتشم فقط 60 تومنه!!!اولا چندین بار زنگ زدم از اپراتورا پرسیدم افا این واقعیه؟؟ من درست میبینم؟ اینکه خیلی خوبه که؟؟ گفتن بله تعرفه این نسل پایینه
حالا بماند
الانم پینگم توی OVERWATCH (اخه من فقط اینو بازی میکنم) اومده بین 80 تا 110
که نسبت به قبل خیلی خوبه
وبگردی و قندشکنم من هیچ مشکلی تا حالا ندارم یوتیوب همیشه بالاست و راحت همه ویدیوها با کیفیت 720 و 1080 پلی میشن
امیدوارم فقط پسرفت نکنن
اخه الان تازه اول این طرحه و با زیاد شدن مشترکین داغون نشه
چون امار درخواست برای این طرح مبین نت وحشتناک رفته بالا

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
سلام و وقت بخیر
واسه گیم آنلاین دنبال یه isp خوب هستم. گیر میاد اصلا؟
الان های وب دارم (سمنان هستم) و پینگش واسه بازی خیلی بده
الان میخوام از یه isp دیگه هم نت بگیرم. بنظرتون صبا نت خوبه؟

آخرین ویرایش:

aminda

کاربر سایت
Dec 18, 2011
225
من قبلا مبین نت مدل LTE داشتم که خدایی خیلی راضی بودن نه قطعی داشت و نه حجم دزدی اکثرا هم اخر ماه 10 گیگ اضاف داشتم با اینگه مصرفم بالاست اما بجاش ایرانسل!!! حیف که باید بیپ بیپ بذارم یعنی صدرحمت به مودم دیالآپ و چاپارای قدیم مفت گرونه دزدای سر گردنه
سرتو میکنی اونور 10 گیگت میپره
اون موقع از مبین نت من طرح 4 مگ 30 گیگ یک ماهه میگرفتم 79 تومن پینگمم بین 140 تا 180 بالا پایین بود
از 10 روز پیش هم طرح مهاجرت از LTE به TDLTE رو انجام دادم
که چون مودمشو داشتم فقط 73 تومن پول سیمکارت و تعویض طرح شد که روز 10 گیگ روزانه و 10 گیگ شبانه هم بود
بعد خودم طرح یک ماهه توربو پلاس گرفتم که 100 گیگ روزانه و 1000 گیگ شبانس و قیمتشم فقط 60 تومنه!!!اولا چندین بار زنگ زدم از اپراتورا پرسیدم افا این واقعیه؟؟ من درست میبینم؟ اینکه خیلی خوبه که؟؟ گفتن بله تعرفه این نسل پایینه
حالا بماند
الانم پینگم توی OVERWATCH (اخه من فقط اینو بازی میکنم) اومده بین 80 تا 110
که نسبت به قبل خیلی خوبه
وبگردی و قندشکنم من هیچ مشکلی تا حالا ندارم یوتیوب همیشه بالاست و راحت همه ویدیوها با کیفیت 720 و 1080 پلی میشن
امیدوارم فقط پسرفت نکنن
اخه الان تازه اول این طرحه و با زیاد شدن مشترکین داغون نشه
چون امار درخواست برای این طرح مبین نت وحشتناک رفته بالا
با این توصیف شما این طرح جدید مبین نت خیلی خوبه فقط اگر با افزایش کاربرها خراب نشه!
متاسفانه TDLTE رو هنوز تو شهر ما نیاوردن و جزو مناطق تحت پوشش نیست!
از اون ور خودتون گفتین که LTE مبین نت پینگش خیلی جالب نیست انگار
چکنیم اینجا تا یه نت خوب گیرمون بیاد؟
سمت 4G ایرانسل نریم اصلا؟ پینگش چطوره؟

الان که رفتم تو سایت ایرانسل دیدم TDLTE هم دارن. این سرویسشون چطوره؟ پینگش خوبه؟

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
با این توصیف شما این طرح جدید مبین نت خیلی خوبه فقط اگر با افزایش کاربرها خراب نشه!
متاسفانه TDLTE رو هنوز تو شهر ما نیاوردن و جزو مناطق تحت پوشش نیست!
از اون ور خودتون گفتین که LTE مبین نت پینگش خیلی جالب نیست انگار
چکنیم اینجا تا یه نت خوب گیرمون بیاد؟
سمت 4G ایرانسل نریم اصلا؟ پینگش چطوره؟

الان که رفتم تو سایت ایرانسل دیدم TDLTE هم دارن. این سرویسشون چطوره؟ پینگش خوبه؟
من از 4G ایرانسل استفاده می کنم. معمولا دو یا سه خط آنت دارم و پینگم بین 120-180 اینا متغیره مگه اینکه یکی از اعضای خانواده دانلودی چیزی بذاره :D
در کل راضیم
قطعی و اینا زیاد نداره
ولی خب به شدت بستگی به خونتون داره. ما خونمون طبقه چهارم و ظاهرا از نظر آنتن دهی هم همراه اول و هم ایرانسل موقعیت خوبی هستیم. اول با هات اسپات گوشی تست کن اگه اوکی بود مودم بخر
بسته هاشم میصرفه من واسه 2 ماه 30 گیگ 65 تومن میدم که خب به 40-45 روزه تموم میشه معمولا

• Like
Reactions: aminda

deep_purple

کاربر سایت
Sep 24, 2005
254
نام
Alireza
تهرانیایی که از مخابرات سرویس دارن پینگش چطوره ؟ به خصوص برای فیفا 17 انلاین میخوام امارشو
افتضاح افتضاح !! اصلا یه چیزی فراتر از افتضاح ! به هیچ وجه سمت مخابرات نرو. مخصوصاً الان که یه چند وقتی‌ هست اختلال شبکه دارن.
پشتیبانیش هم خیلی‌ بده

خلاصه اصلا سمت مخابرات نرو، پشیمون میشی‌ . . .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر