بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

keoush

کاربر سایت
Aug 11, 2010
124
سلام به همه‌ی دوستان
میخواستم بپرسم برای شرایط و منطقه‌ی مدنظر چه ISPای و سرویسی رو پیشنهاد میکنید ؟

در حال حاضر از سرویس نامحدود مخابرات با سرعت 512 استفاده میکنم و از اختلال پینگ این سرویس بسیار ناراضبم. متاسفانه پشتیبانی هم پاسخگوی این مسئله نیست.

منطقه : تهران ، تهران پارس ، 7794.
برخی ترجیهات : پینگ نسبتاً خوب ، دانلود شبانه در صورت امکان ، هزینه هم ترجیحاً ماهیانه زیر 50 هزار تومن.
اگر کسی نظری داره حتی اندکی دور از ترجیحات بالا ممنون میشم که درمیون بزاره.

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
کدوم طرحش
مشخصاتش رو میگی
تا یه ماه پیش که نداشت
فقط یکی بود اونم 4تا6 بود
تو لینک زیر سرویس هاش هست که می‌تونید مشاهده کنید .
اینترنت پرسرعت +ADSL2

خود من یه سال و خرده ای پیش یکی از این بسته های آبی (سرعت ۴ + ۱۰گیگ + ۱۰۲۴گیگ شبانه) خریده بودم که دیگه نداره از این جور بسته ها البته تا جایی که من سراغ دارم .

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
خداییش بعد از اینکه از مخابرات قهرمان و همیشه در صحنه راحت شدم و به های وب رو آوردم واقعا معنای یه نت درست با پشتیبانی خوب رو فهمیدم
سرعت در حد عالی بدون کوچکترین تایم اوت
از همه مهمتر پشتیبانی 24 ساعت که خیلی مهم و باید همین جا از همه اپراتورهای مودب و کاری های وب تشکر کنم چرا که هر موقع مشکلی پیش اومده تمام تلاششون رو برای رفع اون انجام دادن
در کل من ازش راضی ام و مخصوصا سرویس های فشفشه هر کاربری رو راضی نگه میداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: XboxLiveVirus

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
دوستان من دانلودهام خیلی زیاده
کدوم شرکت و چه سرویسی به صرفه هست . روزانه شبانه مهم نیست
صبانت دارم .تا چندوقت پیش شبانش مجانی و نامحدود بود . الان پولی کرده و حجمی .
بهشونم میگم حالا پولی کردین Ok ولی دیگه چرا حجمی !! این که میشه سرویس معمولی روزانه . میگن بعضی ها دوست دارن شبا دانلود کنن , میگم اوناییکه شبا دانلود میکنن بخاطر نامحدود بودن هست . خلاصه دری وری جواب میگن .
حالا با این وضع میخوام یه رو یه خط تلفن دیگه یه اینترنت دیگه بگیرم . یکی میگه شاتل یکی هم میگه اسیا تک !!
نظر شما چیه ؟

abi69

کاربر سایت
Dec 15, 2014
246
نام
Arthur Morgan
دوستان این طرح های ویژه اینترنت نسل 4 مبین نت 100 گیگ روزانه 1000 گیگ شبانه یه حربع تبلیغاتیه چون اون 1000 گیگ شبانه اش محدودیت سرعت 1 تا 4 مگ داره شما اگه عین سی روزم از ساعت 2. تا 7 دانلود کنی نهایت بتونی 300 گیگ دانلود کنی

UltraAvatar

کاربر سایت
Apr 25, 2013
98
دوستان من دانلودهام خیلی زیاده
کدوم شرکت و چه سرویسی به صرفه هست . روزانه شبانه مهم نیست
صبانت دارم .تا چندوقت پیش شبانش مجانی و نامحدود بود . الان پولی کرده و حجمی .
بهشونم میگم حالا پولی کردین Ok ولی دیگه چرا حجمی !! این که میشه سرویس معمولی روزانه . میگن بعضی ها دوست دارن شبا دانلود کنن , میگم اوناییکه شبا دانلود میکنن بخاطر نامحدود بودن هست . خلاصه دری وری جواب میگن .
حالا با این وضع میخوام یه رو یه خط تلفن دیگه یه اینترنت دیگه بگیرم . یکی میگه شاتل یکی هم میگه اسیا تک !!
نظر شما چیه ؟

اره منم صبانت دارم دانلودهام هم مثل شما زیاده تا حالا هم نفهمیدم کدوم شرکت برم.در حال حاضر از بسته های شبانه ایرانسل برای دانلود استفاده میکنم که اخیرا سرعتش هم اومده پایین

• Like
Reactions: Little John

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
دوستان این طرح های ویژه اینترنت نسل 4 مبین نت 100 گیگ روزانه 1000 گیگ شبانه یه حربع تبلیغاتیه چون اون 1000 گیگ شبانه اش محدودیت سرعت 1 تا 4 مگ داره شما اگه عین سی روزم از ساعت 2. تا 7 دانلود کنی نهایت بتونی 300 گیگ دانلود کنی
این طرحش هم فقط تا پایان تابستونه بعدش بسته 100 گیگ حذف میشه

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
آقا اینجا کسی آسیاتک داره؟
این طرج عیدی رو چطوری باید فعال کنم؟؟؟؟؟
Code:
http://www.asiatech.ir/%D8%B9%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D8%AA-%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D8%B7%D8%B1
اصلا هیچ گزینه ای توی پنل پیدا نمی کنم!!!!

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
آقا اینجا کسی آسیاتک داره؟
این طرج عیدی رو چطوری باید فعال کنم؟؟؟؟؟
Code:
http://www.asiatech.ir/%D8%B9%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D8%AA-%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D9%81%D8%B7%D8%B1
اصلا هیچ گزینه ای توی پنل پیدا نمی کنم!!!!
توی خرید حجم قسمت گیگ باکس هست
در ضمن دیروز میتونستید بخرید با فردا امروز نمیتونید

• Like
Reactions: Dr.Trax

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر