بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
دوستان بنده اسياتك دارم ،تو قسمت انتخاب سرويس بالاي يك مگ رو اجازه نميده بردارم ميگه روي خط شما بيشتر از اين امكانش نيست
تو تماس تلفني اپراتور ميگه مشكلي نيست و تا ٨ ميتونيد بگيريد
كلا به اين اپراتور ها كه اعتمادي نيست، ولي قضيه چيه؟ مگه ميشه ظرفيت يك خط نهايتش يك مگ باشه ؟ با تعويض شركت حل نميشه يا كلا مشكل داره ؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
بله اگر وضعیت خط خیلی داغون باشه ممکنه نهایت تا همون ۱ مگ بکشه
شما برو داخل تنظیمات مودم قسمت Statistic ببین Attainable rate خط چقدره. این مقدار نشون دهنده حداکثر کشش خط هست.
اگر کشش خط پایین بود برو سر خط مودم رو وصل کن و دوباره کشش خط رو چک کن اگر بهتر شد مشکل از سیم کسیه داخل ساختمانه میتونی یه سیم مستقیم بکشی واسه مودم ولی اگر تغییری نکرد احتمال زیاد دیگه راهی نداره. با تعویض شرکت هم فرقی نمیکنه

• Like
Reactions: Sarvior

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
دوستان سرویس مبین نت LTE جدید معرفی کرده چطوره ؟ کسی تست کرده ؟ هزینه مودم و لوازمش چقدر میشه ؟ با تشکر

سلام چطوری ؟ خوبی ؟ من گرفتم این سرویس رو راستش سرعت که خوبه تو کمترین حالتش 2mb میده ثابت هست تا حدودی پینگ خوبی داره همین الان max و min بین 95 تا 120 هست. ممکنه به وصل شدن سرور ها مشکل بخوری که زنگ بزنی ردیفش میکنن من الان خیلی راحت تر bf1 بازی میکنم کلا راضی هستم منی که 5 سال پتیاک داشتم.

سرویس من 100 گیگ روزانه و 1000 گیگ شبانه هست اصلا تموم نمیشه هرکاری بکنی.

آخرین ویرایش:

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
سلام چطوری ؟ خوبی ؟ من گرفتم این سرویس رو راستش سرعت که خوبه تو کمترین حالتش 2mb میده ثابت هست تا حدودی پینگ خوبی داره همین الان max و min بین 95 تا 120 هست. ممکنه به وصل شدن سرور ها مشکل بخوری که زنگ بزنی ردیفش میکنن من الان خیلی راحت تر bf1 بازی میکنم کلا راضی هستم منی که 5 سال پتیاک داشتم.

سرویس من 100 گیگ روزانه و 1000 گیگ شبانه هست اصلا تموم نمیشه هرکاری بکنی.

قیمت سرویس و مودم و راه اندازیش چنده؟

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
فن آوا! :D البته ما رادیو داریم و سرویس ADSL نیست.

6320600038.png

• Like
Reactions: Cr3diT0r

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
883
پارس انلاین رفته تو نخ دزدی.از وقتی سرویس گیمینگ رو اوردن با قیمت بالاتر تو تعرفه هاش پینگ سرویس معمولی من یا نوسان ثانیه ای داره یا بالا 250 میره.
کسی براش این طوری شده

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
پارس انلاین رفته تو نخ دزدی.از وقتی سرویس گیمینگ رو اوردن با قیمت بالاتر تو تعرفه هاش پینگ سرویس معمولی من یا نوسان ثانیه ای داره یا بالا 250 میره.
کسی براش این طوری شده
سرویس گیمینگ که فعالسازیش رایگانه

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
239800 تومان میشه رو نصب اولیه 10 گیگ مجانی هست بعدش میتونین طرح های متخلف بگیرین که اینی که من دارم ماهی 70 تومن هست.
سرویساشو زده بود الان مثلا اون ماهی 70 تومن 100 گیگ برداشتی ؟ شبانه و روزانش دیگه چیه ؟

Cr3diT0r

کاربر سایت
Apr 15, 2017
145
بهترین سرویس اینترنت از همه لحاظ چیه؟
(کیفیت.قیمت.سرعت.دانلود شبانه.پشتیبانی.پینگ)
این سرویس شهاب آسیاتک سرعت آپلود و دانلودش 2 مگابایت واقعی هست؟

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
دوستان بخاطر شرایطی که دارم می خوام اینترنت وایرلس بگیرم!
بین شاتل و یک شرکت محلی تو بوشهر (خلیج آنلاین) موندم.
پینگ هم که مهمه، رو شاتل می تونم حساب کنم؟
گهگاهی هم دانلود فیلم و انیمه دارم، اما حجیم نیستن معمولا! اینترنت شبانه اش کاهش سرعت غیر عادی نداره؟
دانلود از شاتللند رایگانه؟ یا از نماوا؟

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
گهگاهی هم دانلود فیلم و انیمه دارم، اما حجیم نیستن معمولا! اینترنت شبانه اش کاهش سرعت غیر عادی نداره؟

سلام
قبل از خرید وایرلس، به نظر من به مرکز مخابرات محل تون سر بزنید و درباره سرویس تانوما یا FTTH سوال کنید.
در حال حاضر دو سرعت 50 مگابیت و 100 مگابیت ارائه میشه.
پینگش داخلش هم تک رقمی هستش. پینگ با اروپا هم تست گرفته شده بین 70 تا 100 میلی ثانیه هستش.
حجم های 500 گیگابایت و 1 ترابایت هم وجود داره.
فقط هزینه اولیه سیم کشی و موذم کمی زیاد هستش. ( با خرید بسته سالاته به 1 تا 1.5 میلیون میرسه.)

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود

سلام
قبل از خرید وایرلس، به نظر من به مرکز مخابرات محل تون سر بزنید و درباره سرویس تانوما یا FTTH سوال کنید.
پینگش داخلش هم تک رقمی هستش. پینگ با اروپا هم تست گرفته شده بین 70 تا 100 میلی ثانیه هستش.
فقط هزینه اولیه سیم کشی و موذم کمی زیاد هستش. ( با خرید بسته سالاته به 1 تا 1.5 میلیون میرسه.)

• Like
Reactions: natani

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
سلام
همچین ویژگی اینجا ارائه نمیشه!
از طرف دیگه من نهایت 10 ماه اینجا هستم، همچین هزینه ای برام غیر معقول هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر