بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
درمورد نامحدود پارس آنلاین 2 سوال برام پیش اومد
مثلا اگر 128 نامحدود 6 ماه بگیرم هر ماه 25 گیگ با سرعت خوب دانلود میکنه یا تو کل این 6 ماه فقط 25 گیگ رو با سرعت بالا دان می کنه ؟
بعد ساعات شبانه جزء این 25 گیگ حساب میشه یعنی اگر تو این ساعات دان کنیم از اون 25 گیگ سرعت بالا کم می کنه یا نه ؟

دوستان من این سوال رو دوبار مطرح کردم . لطفا راهنمایی کنید . می خوام سرویسم رو تمدید کنم

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
درود منظورت های وب بود ؟
کدوم شهر هستی شما ؟ مگه های وب طرح شبانه رایگان داشت ؟
درود ، بلی همون های وب !
بنده تهران هستم ، یک سری از طرحاش دارن که البته شبانه رایگانش 3 ساعته هستش و برای هر سرویسی فرق داره ساعتش :d ، برای همین سرعت دانلود با صبح فرقی نداره ! سره همین قضیه پینگم عالی می مونه !!!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
فعلا" همين هاي وب حدود 3.5 گيگ من رو بالا كشيد !

ديشب مودم رو روشن گذاشتم و كامپيوتر رو تنظيم كردم كه ساعت 5 تا 8 خودش روشن بشه دانلود كنه و خاموش بشه و كاملا" هم ممطئنم هيچ اتفاقي جز اين نيفتاده چون هم فايل هام دانلود شده هم سيستم رو شنيدم كه خاموش و روشن شد !

الانه اومدم روشن كردم ديدم نوشته شما حجم تون تموم شده
زنگ زدم بهش مي گم چرا اينطوري شده مي گه چون شما از ديشب تا امروز صبح كامپيوتر رو روشن گذاشتيد ما نميتونيم تشخيص بديم توي زمان مجاني بوده يا نه
حالا من به اين احمق ها چي حالي بكنم ؟

هاي وب شايد خوب سرويس بده اما تا حالا چندين بار حق منو خورده اين هم دفعه دوم بود كه دفعه قبلي تونستم محكومشون بكنم و تا حدودي حق ام رو بگيرم اما اين بار نميدونم چه جوري حالي اين ها بكنم

دوستان ميتونه به خاطر يك connection ه كردنه IDM باشه ؟ براي دانلود فايل هاي ps4 با تك كانكشكن ه سرعت بيشتر ميشه از 16 كانكشن ، اوردم گذاشتم روي تك كانكشن !

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
درمورد نامحدود پارس آنلاین 2 سوال برام پیش اومد
مثلا اگر 128 نامحدود 6 ماه بگیرم هر ماه 25 گیگ با سرعت خوب دانلود میکنه یا تو کل این 6 ماه فقط 25 گیگ رو با سرعت بالا دان می کنه ؟
بعد ساعات شبانه جزء این 25 گیگ حساب میشه یعنی اگر تو این ساعات دان کنیم از اون 25 گیگ سرعت بالا کم می کنه یا نه ؟

دوستان من این سوال رو دوبار مطرح کردم . لطفا راهنمایی کنید . می خوام سرویسم رو تمدید کنم
هر ماه 25 گیگ با سرعت خوب دانلود میکنه!
ساعات رایگان شبانه نداره! هر وقت دانلود کنی از اون حجم کم میشه!
-------------------------------------------------------------------------------
من خودم 3 ماه نامحدود 512 گرفتم اصلا به صرفه نیست! هر ماه تا 40 گیگ سرعت خوبه و بعدش سرعت افتضاح میشه که نمیشه کاری کرد! الان دوباره برگشتم به همون 30 گیگ محدود 512 که توی دانلود رایگان دارم شبی 7 گیگ به بالا دانلود میکنم و توی روز هم سرعتم اینجوریه!

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
فعلا" همين هاي وب حدود 3.5 گيگ من رو بالا كشيد !

ديشب مودم رو روشن گذاشتم و كامپيوتر رو تنظيم كردم كه ساعت 5 تا 8 خودش روشن بشه دانلود كنه و خاموش بشه و كاملا" هم ممطئنم هيچ اتفاقي جز اين نيفتاده چون هم فايل هام دانلود شده هم سيستم رو شنيدم كه خاموش و روشن شد !

الانه اومدم روشن كردم ديدم نوشته شما حجم تون تموم شده
زنگ زدم بهش مي گم چرا اينطوري شده مي گه چون شما از ديشب تا امروز صبح كامپيوتر رو روشن گذاشتيد ما نميتونيم تشخيص بديم توي زمان مجاني بوده يا نه
حالا من به اين احمق ها چي حالي بكنم ؟

هاي وب شايد خوب سرويس بده اما تا حالا چندين بار حق منو خورده اين هم دفعه دوم بود كه دفعه قبلي تونستم محكومشون بكنم و تا حدودي حق ام رو بگيرم اما اين بار نميدونم چه جوري حالي اين ها بكنم

دوستان ميتونه به خاطر يك connection ه كردنه IDM باشه ؟ براي دانلود فايل هاي ps4 با تك كانكشكن ه سرعت بيشتر ميشه از 16 كانكشن ، اوردم گذاشتم روي تك كانكشن !
دوست من شاید خاموش نشده بوده ، یا اینکه فایل هایی دیگه هم گذاشته بودین برای دانلود ؟ یام زودتر روشن شده !
نمی دونم البته در مورد کیس شما ، ولی من هم شهراد داشتم ، هم صبانت و هم شاتل الانم های وب ! به جرات می تونم بگم تنها ISP ـی که ازم تا حالا حجم ندزدیده همین های وب بوده ... هیچوقت تا حالا باهاش به مشکل بر نخوردم.

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
من خودم 3 ماه نامحدود 512 گرفتم اصلا به صرفه نیست! هر ماه تا 40 گیگ سرعت خوبه و بعدش سرعت افتضاح میشه که نمیشه کاری کرد! الان دوباره برگشتم به همون 30 گیگ محدود 512 که توی دانلود رایگان دارم شبی 7 گیگ به بالا دانلود میکنم و توی روز هم سرعتم اینجوریه!

من بیشتر واسه آنلاین دیدن فوتبال می خوام نامحدود بگیرم . بیشتر دانلود هامو درطول شب انجام میدم .
نظرت چیه ؟ همون سرویس محدودم رو دوباره تمدید کنم ؟

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
من بیشتر واسه آنلاین دیدن فوتبال می خوام نامحدود بگیرم . بیشتر دانلود هامو درطول شب انجام میدم .
نظرت چیه ؟ همون سرویس محدودم رو دوباره تمدید کنم ؟
والا اگه میخوای یه ماه نامحدود بگیر اما به نظر من صرف نداره! اگه بخوای 128 بگیری که بعد 25 گیگ دانلود سرعت میاد رو 16 که برا صفحه باز کردن هم کافی نیست!

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
1مگ محدود 4 گیگ پارس انلاین
تو روز سرعتش چنده؟ ساعت رایگان چی؟
2 مگ چی؟
این پارس انلاین خیلی راحت داره حجم دزدی میکنه
هر چی تو تایم رایگان دان میکنم ازم کم میکنه!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
سلام
پینگش با سرور های اروپایی مخصوصا المان چطوره +امریکا اگه زحمتی نیست برات محمد جان یه تست بزار
اگه اینقدر خوبه من بیخیال مخابرات بشم این 5 6 ماهه بد جور رفته رو مخ

EXiTE

کاربر سایت
Apr 17, 2012
255
این مصوبه 151 و 182 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی چیه که آی اس پی ما ورداشته همه چی رو عوض کرده روش شارژ کردن, انتخاب سرویس ماهیانه شده یعنی باید هر ماه خودم انتخاب کنم 128kb میخوام یا 6mb , کلا آی اس پی ما هم رفت جزو بقیه حروم خورا از یک شب به بعد نت به اف میره در صورتی قبلا اصلا این طوری نبود... کلا نت ما شده تازه عین شما ها :|

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
دوستان های وب 8 مگ باید چند سرعت بده؟؟

اینجور که من حساب کردم باید یک مگ سرعت بده ولی من تازه گرفتم سرعت رو 250 کیلوبایت!

با speed test میرم سرعت دانلود روی 1 مگ هست ولی با idm 250 بالاتر نمیره . دلیلش چیه؟

آخرین ویرایش:

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
والا اگه میخوای یه ماه نامحدود بگیر اما به نظر من صرف نداره! اگه بخوای 128 بگیری که بعد 25 گیگ دانلود سرعت میاد رو 16 که برا صفحه باز کردن هم کافی نیست!

لامصب یه فوتبالم نمی تونیم آنلاین ببینیم . یک ماه بود می گفتم نامحدود میگیرم آخرشم باید بیخیالش شم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر