بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
نمیشه :d

الان من نتونستم برداشتی از پاسختون داشته باشم :d

در کل اینترنت نا محدود با سرعت 512 مگ برای بازی انلاین خوب است یا خیر ؟

دوست عزیز، توی ایران نمیشه به این جور سوالات جواب قطعی داد. همه چیز با توجه به ISP، منطقه مخابراتی، وضعیت نویز خط و هزار و یک فاکتور دیگه تغییر میکنه. شما ممکنه یه جا 512 کیلوبیت نامحدود بخرید و سرعتتون رو روی 2 مگ ببندن و با سرعت 256 کیلوبایت بتونید دانلود کنید. ممکن هست از یه جای دیگه سرویس نامحدود بگیرید و اوضاع دانلود و تایم اوت و پینگ کاملاً متفاوت باشه.

اما به صورت کلی، سرویس های محدود، توی روز، به مراتب برای بازی کردن بهتر هستن. مگر این که سرویس نامحدود و ددیکیت بگیرید که اون موقع هزینه خیلی خیلی بالا میره. نظر من اینه که شما اینترنت محدود بگیرید، مصرفتون رو کنترل کنید و در صورت کمبود ترافیک، ترافیک اضافه تهیه کنید.

بازم میگم، ممکنه تو منطقه مخابراتی شما یه سرویس دهنده پیدا شه که بهتون حال بده و نامحدود و باکیفیت و قیمت مناسب سرویس بده. ولی در حالت کلی، اینترنتای حجمی ADSL الان بهترین گزینه برای آنلاین بازی کردن هستن.

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325

اون کم بود! الان دیروز با مسئول اینترنت حرف زدم گفتم باید کلیپ های جراحی آپاندیس رو با کیفیت بالا دانلود کنم 12 مگ کمه! :D گفت بیا 20 مگ برو کلیپ 4k دانلود کن! :D

ها اینجاست که مچ ادم میگیرن ! کم بود پول ویزت که گرون می کونن این دکتر جماعت ! بهترین اینترنت هم به اینها می دن عجب دنیای داریم
نکنه مسعود اون لامپ کاره تو بوده ! :d فیلم گرفتی با این سرعت آپلود کردی .ابروی مردم می بیرین .
بعد به مهندسای این مملکت می گن کلاه بردار.:d

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستان یک نرم افزار معرفی کنید که نشون بده هز برنامه یا کلا هر چیزی روی کامپیوتر چقدر داره از اینترنت استفاده میکنه( دانلود یا آپلود ) ، و ترجیحا از توی خود برنامه هم بتونم ببندم اونارو .

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دوستان یک نرم افزار معرفی کنید که نشون بده هز برنامه یا کلا هر چیزی روی کامپیوتر چقدر داره از اینترنت استفاده میکنه( دانلود یا آپلود ) ، و ترجیحا از توی خود برنامه هم بتونم ببندم اونارو .

netlimiter نصب کن!

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin

اون برنامه ای که دوستمون گفتن هست. BWMeter هم هست که کمی حرفه ای تره و آپشنای زیادی هم در اختیارتون میذاره. همه کار هم میشه باهاش کرد، محدود کردن سرعت برای یه نرم افزار خاص یا همه نرم افزارها، قطع دسترسی اینترنت به برنامه های خاص، جلوگیری از باز کردن سایت های خاصی و ... . محاسبه حجم استفاده شده و ... هم انجام میده.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
نمیشه :d

الان من نتونستم برداشتی از پاسختون داشته باشم :d

در کل اینترنت نا محدود با سرعت 512 مگ برای بازی انلاین خوب است یا خیر ؟

هرگز سرویس نامحدود رو به هدف بازی کردن نخرید، ضریب اشتراک خیلی بالا و پینگ پرنوسان و تایم آوت زیاد دشمن هر نوع بازی آنلاین هست.

geralt_1

کاربر سایت
Jun 16, 2014
9
هرگز سرویس نامحدود رو به هدف بازی کردن نخرید، ضریب اشتراک خیلی بالا و پینگ پرنوسان و تایم آوت زیاد دشمن هر نوع بازی آنلاین هست.

من قبلا نامحدود از مخابرات داشتم در حین بازی هم دانلود میکردم ! :D
شرکت های دیگه اینجورین مخابرات اینکار رو نمیکنه(یا نمیکرد) !

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ها اینجاست که مچ ادم میگیرن ! کم بود پول ویزت که گرون می کونن این دکتر جماعت ! بهترین اینترنت هم به اینها می دن عجب دنیای داریم
نکنه مسعود اون لامپ کاره تو بوده ! :d فیلم گرفتی با این سرعت آپلود کردی .ابروی مردم می بیرین .
بعد به مهندسای این مملکت می گن کلاه بردار.:d

نه اون خانوم دوختور بود پسر نبود! :D
ولی جدا امروز رفتم پیش مسئول اینترنت گفتم ته ته سرعت چند بم میدی؟ :D :D
گفت برات باز کردم شیر فلکه رو! :D
و سرعتم شد این:
3825392713.png

یعنی حاضرم تا آخر عمر دانشجو بمونم واحد هام بیوفتن ولی این اینترنت رو از دست ندم! چه لذتی داره! :)):((

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
عجب گیری کردیم با این پارس آنلاین )x
من ماه قبل 1 مگ حجمی داشت، روز آخر قراردادم از ساعت 5 تا 7 صبح دو گیگ و خورده ای دانلود کردم. گفتم چه خوب شده این نت، ماه بعد 2 مگ میگیرم.
الآن 2 مگ گرفتم و سرعت شبانه ام تقریبا 150 هست، تو کل شب بعید میدونم 2 گیگ بگیره. الآن میشه گفت سرعت دانلودم در حد روزهای عادی ی مگه.
بدتر اینه که سرعت پیج بازکردن تو روز هم خیلی اومده پایین و دیگه مثل قبل سریع نیست و بعضی وقت ها شاید یکی دو دقیقه طول بکشه بعضی پیجها باز بشه، البته همیشه اینطور نیست.
بعید میدونم بخاطر طرح مصرف عادلانه باشه، چون اگه اونطور بود که فکر کنم تو روز حداقل باید سرعتم خوب میبود.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
سلام علیکم

مخابرات مشهد /مرکز امت / طرح کمپین یکساله 2 مگ ماهی 3گیگ 15 تومن با مودم رایگان(مودمش اختیاره،نخواستم بجاش ماهی 2 گیگ زدن برام)...مودم هاش هم زایکسل میدن...طرح یکساله اجباری هست:d:|شبانه 1تا7
چاره ای ندارم..فیبر نوری ام:d
...آخرین لحظات تایم رایگان

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من از آسیاتک میگیرم. بگیر نگیر داره، دو شب گذشته 25 گیگ تو ساعت رایگان گرفتم. دو شب قبلش 6 گیگ :D ولی این دانلود شبانه رو هم بیشتر برای آزمایش کردن استفاده کردم. از روزای دیگه فقط وقتی چیزی لازم باشه میذارم دانلود شه :D پهنای باند رو خالی میذاریم برای دوستانی که ساعت 2 تا 8 دانلود میکنن :D

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
3826140308.png

همه چیزم عالی :D شبانه +5 گیگ دانلود می کنم بسته به سرور تا 10 گیگم میره !!!
پیگم زیره 100 ـه تو بیشتر بازی ها ، خیلی خوب :d
سلام وب :d

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325

نه اون خانوم دوختور بود پسر نبود! :D
ولی جدا امروز رفتم پیش مسئول اینترنت گفتم ته ته سرعت چند بم میدی؟ :D :D
گفت برات باز کردم شیر فلکه رو! :D
و سرعتم شد این:
3825392713.png

یعنی حاضرم تا آخر عمر دانشجو بمونم واحد هام بیوفتن ولی این اینترنت رو از دست ندم! چه لذتی داره! :)):((
نوش جونت پسر برو لذت ببر. یه سوالی داشتم این اینترنت بررویه سیم تلفن هستش یا وایرلس .! مسعود به پرس؟
اگه سیم تلفن می دن حرف یه بنده خدایی درست می گفت بر اساس زیر ساخت که ما داریم تا 30 تا 50 مگ می تونن به ما بدن.که نمی دن:((

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
دیروز مخابرات تهران اینترنتی برای نت نامحدود ثبت نام کردم امروز که واردش شدم پیگیری سرویس رو زدم نوشته:"درخواست دايري شما در وضعیت آرشیو شده می باشد"
این الان داره فحش میده؟ برم دعوا؟!:|

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
3826140308.png

همه چیزم عالی :D شبانه +5 گیگ دانلود می کنم بسته به سرور تا 10 گیگم میره !!!
پیگم زیره 100 ـه تو بیشتر بازی ها ، خیلی خوب :d
سلام وب :d
درود منظورت های وب بود ؟
کدوم شهر هستی شما ؟ مگه های وب طرح شبانه رایگان داشت ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر