بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

سلام دوستان .. یه سوال داشتم خواستم بپرسم سرعت دانلود 2 مگ پارس انلاین چنده؟ میدونم سرعتش بین شهرها مختلف ولی میشه یه تخمینی بزنید..؟ ممنون میشم جواب بدید:d
۹۰۰ تا ۱۲۰۰ کیلوبایت بر ثانیه

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

اتفاقاً همین الان توی سایت شاتل و پارس آنلاینم. ولی این پروفایل گیم رو ندیدم!
جزو سرویساش نبود:-?
شما سرویسی که مدنظرت هست از یکی از این دو بگیر بعد که نصب شد زنگ بزن پشتیبانی بگو برات پروفایل گیم فعال کنند.

آها! سپاس:d
فقط اگه میدونید بگین آنلاین بازی کردن چقدر حجم میگیره که بدونم روی چه ترافیکی حساب کنم:-?
سرعت 512 کافیه؟:-?
بسته به بازی که انجام میدی داره.هر بازی بسته به گرافیک و مدت زمان پلی کردن یه حجم خاص استفاده میکنه که از ۵ مگ شروع میشه و تا ۳۰، ۴۰ مگ حجم میبره.بازیهایی مثل Dota یا LoL چون طولانی تر هستند حجم بیشتری میبرند در مقابل بازیهای FPS مثل Call of duty یا battle field حجم کمتری میبرند.سعی کن حداقل سرویس ۵۱۲ بگیری.

می‌خوام با کنسول آنلاین بزنم.
پس ترافیک 5 گیگ بسه بنظرت؟
پارس آنلاین یه 512 داره 5 گیگ، 19 چون، یه 1مگ داره 4 گیگ، 19.700چوق.
اگه Wii Uدار بشم، با اون میخوام آنلاین بزنم. هر وقتم X1 دار شدم، با اونم خواهیم زد!:d

می‌خوام با کنسول آنلاین بزنم.
پس ترافیک 5 گیگ بسه بنظرت؟
پارس آنلاین یه 512 داره 5 گیگ، 19 چون، یه 1مگ داره 4 گیگ، 19.700چوق.
اگه Wii Uدار بشم، با اون میخوام آنلاین بزنم. هر وقتم X1 دار شدم، با اونم خواهیم زد!:d
احتمالا آخر ماه باید گیگ بخری :-)

احتمالا آخر ماه باید گیگ بخری :-)

سلام. من دانلودر نیستم ولی خوب هرازگاهی ویدیو آنلاین میبینم (با کیفیت پایین البته. ) و یه مقداری هم instagram میرم. گیم آنلاین روزی یکی دو ساعت. + آپدیتای گیم. سرویس 256 نامحدود پارس کافیه برام؟

سلام. من دانلودر نیستم ولی خوب هرازگاهی ویدیو آنلاین میبینم (با کیفیت پایین البته. ) و یه مقداری هم instagram میرم. گیم آنلاین روزی یکی دو ساعت. + آپدیتای گیم. سرویس 256 نامحدود پارس کافیه برام؟
بعله ;-)

شرکت پارس آنلاین یا شاتل با پروفایل گیم

دوست عزیز ممنون که همه رو راهنمایی میکنی.وایرلس سیستک منطقه ما رو ساپورت نمیکنه و بقیه شرکت هایی که نام بردی وقتی با پشتیبانیشون صحبت کردک گفتند که پینگمون از 180 تا 250 هستش...من bf3 بازی میکنم و این پینگ ها اصلا مناسب بازی من نیست.سوالی که ازت داشتم،پینگ پارس آنلاین با پروفایل گیمینگ بدون تایم اوت زیر 150 میاد؟؟؟

سلام.انلاین(فیفا) بازی میکنم و هیچ لگی هم ندارم.سرعت دانلودشم بین 115 تا 125 هست.مخابرات سیستان و بلوچستان.شهرستان زابل
3575796090.png

:d:d:d

سلام.انلاین(فیفا) بازی میکنم و هیچ لگی هم ندارم.سرعت دانلودشم بین 115 تا 125 هست.مخابرات سیستان و بلوچستان.شهرستان زابل
3575796090.png

:d:d:d

داداش پینگت تو این تست که زیاد خوب به نظر نمیرسه.
با ایرانی ها حتما مشکل نداری. با خارجی هم بازی میکنی لگ نداره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or