بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

سلام دوستان.. من میخوام شرکت نتمو عوض کنم شهرما هم فقط پارس انلاین . های وب . پیشگامان . ایدین نت داره.. میخواستم بدونم از کدوم از این شرکتا بگیرم خوبه ؟ :d فقط هم واسه دانلود باسرعت بالا میخوام :d

جون هرکی دوست دارید جواب مارو بدید دیگه

سلام دوستان.. من میخوام شرکت نتمو عوض کنم شهرما هم فقط پارس انلاین . های وب . پیشگامان . ایدین نت داره.. میخواستم بدونم از کدوم از این شرکتا بگیرم خوبه ؟ :d فقط هم واسه دانلود باسرعت بالا میخوام :d

جون هرکی دوست دارید بیاد جواب مارو بدید

جون هرکی دوست دارید بیاد جواب مارو بدید
های وب و پارس آنلاین هر دو از نت های با کیفیت و با سرعت دانلود بالا هستند .هر کدوم مزیت خاص خود رو داره ،قیمتهای های وب به صرفه تر هستند ولی ساعات رایگان شبانه اش از پارس آنلاین کمتر و بازه زمانی بدتری داره.8mb های وب یا 2mb پارس آنلاین محدود سرعت مشابه ای دارند.البته اگر گیم هم استفاده دارید،اینطور که دوستان میگن پینگ تایم های وب بصورت کلی از پارس آنلاین بهتر هست.

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

های وب و پارس آنلاین هر دو از نت های با کیفیت و با سرعت دانلود بالا هستند .هر کدوم مزیت خاص خود رو داره ،قیمتهای های وب به صرفه تر هستند ولی ساعات رایگان شبانه اش از پارس آنلاین کمتر و بازه زمانی بدتری داره.8mb های وب یا 2mb پارس آنلاین محدود سرعت مشابه ای دارند.البته اگر گیم هم استفاده دارید،اینطور که دوستان میگن پینگ تایم های وب بصورت کلی از پارس آنلاین بهتر هست.

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

پروفایل گیم پارس خوبه؟ مخاطرات رسما ****** کرده نتشو:|

من مخابرات دارم و ازش راضیم. برای دانلود و اینا عالیه. ولی تا حالا امتحان نکردم آنلاین بازی کنم. می‌خواستم بدونم اینترنت مخابرات مناسبه برای آنلاین بازی کردن؟
و اینکه چه شرکت و سرویسی رو پیشنهاد میکنید برای آنلاین بازی کردن؟ از اینا که سرعت بالا میدن ماهی مثلاً 10 تومان. 2تا خط تلفن داریم. نمیخوام مخابرات و از دست بدم.

من مخابرات دارم و ازش راضیم. برای دانلود و اینا عالیه. ولی تا حالا امتحان نکردم آنلاین بازی کنم. می‌خواستم بدونم اینترنت مخابرات مناسبه برای آنلاین بازی کردن؟
و اینکه چه شرکت و سرویسی رو پیشنهاد میکنید برای آنلاین بازی کردن؟ از اینا که سرعت بالا میدن ماهی مثلاً 10 تومان. 2تا خط تلفن داریم. نمیخوام مخابرات و از دست بدم.
مخابرات کلا به درد بازی نمیخوره پینگش افتضاحه شدید ولی برا دانلود لا مصب خیلی خوبه من خودم 1 مگ دارم با شبانه رایگان راحت هر شب حدو 3 الی 4 گیگ دانلود میکنم

دوستان شرکتی که بالاترین سرعت اینترنت رو بده کجاست؟؟؟

من Hiweb دارم سرعت دانلودم 1.2 مگ تا 900کیلو هستش.....

شرکت بهتری نیست؟

تهران هستم.

فقط دانلود برام مهمه

دوستان شرکتی که بالاترین سرعت اینترنت رو بده کجاست؟؟؟

من Hiweb دارم سرعت دانلودم 1.2 مگ تا 900کیلو هستش.....

شرکت بهتری نیست؟

تهران هستم.

فقط دانلود برام مهمه

پارس انلاین/ های وب / اخیرا مخابرات
اینا تقریبا مثل هم هستن اما پارس کمی بهتره
البته سرعت دانلود وابسته به چیزهای خیلی زیادی هست و صرفا شرکت سروریس دهنده تنها عامل نیست!
شلوغی مخابرات وضعیت نویز خط و جایی که شما ازش دان میکنی تاثیر گزاره
اگه شما با ۹۰۰ داری دان میکنی یعنی خطت رو ۸ مگابیت بسته شده و اگه مدام قطعی نداشته باشه یعنی خطت رو ۸ جواب میده ( snr و La خطت خوبه)
اگه سرعتت هم همیشه همین حدوداس مخابراتت هم خلوته
پس با تعویض شرکت اگه بدتر نشه بهتر شدنش اونقدر ها نیست که بخوای ریسک کنی مگر اینکه برای شبانه پارس بخوای عوض کنی که من میگم ارزششو نداره
پس سری رو که درد نمیکنه دستمال چرا ببندیم :d

سلام دوستان .. یه سوال داشتم خواستم بپرسم سرعت دانلود 2 مگ پارس انلاین چنده؟ میدونم سرعتش بین شهرها مختلف ولی میشه یه تخمینی بزنید..؟ ممنون میشم جواب بدید:d

اصلا مهم نیس چه سرویسی بگیری مهم اینه رو چند مگابیت برات میبندن که معمولا اگه بالا ۱۲۸ بگیری تا ۹ مگ میبندن
تفاوت سرویس ها در شبانس که مثلا ۲ مگابیت باید بیاد ۲۵۶ و مثلا ۱۲۸ بیاد ۱۶ کیلوبایت. که اصلا اینطوری نیست! پس الکی نرین ۲ مگش رو بخرین! همون ۲۵۶ رو بگیرین!
اگه خطت بکشه تا ۹ رو ۹ مگابیت برات میبندن که در هنگام های خلوت مخابرات سرعت بالا 900 کیلوبایته
اگه خطت نویزش بالا باشه معمولا رو ۴ میزارن ( ۴ رو دیگه ۹۰ درصد خطا جواب میده) سرعت در مواقع خلوت رو ۵۰۰ کیلوبایته

در مواقعی که مخابرات خلوت نباشه بسته به اندازه شلوغی ۹۰۰ ممکنه حتی تا ۳۰۰ ۴۰۰ بیاد حتی پایین تر
و ۵۰۰ هم ممکنه بیاد زیر ۱۰۰ تا
( معمولا انقدر شلوغ نمیشه)
من خودم پارس دارم از سایت های خوب همیشه بالا ۷۰۰ میگیرم
و حداکثر برا من تا ۱.۵ مگ تا حالا بالا رفته

آخرین ویرایش:
سلام دوستان .. یه سوال داشتم خواستم بپرسم سرعت دانلود 2 مگ پارس انلاین چنده؟ میدونم سرعتش بین شهرها مختلف ولی میشه یه تخمینی بزنید..؟ ممنون میشم جواب بدید:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or