بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

هزار دفعه زنگ زدم میگن شما سرویستو بسیار عالیه و هیج نویزی ندارید خودشون هم نمیدونن مشکل از چیه ؟ رو pc بین 200 - 400 کیلوبایت ثابته .

آپدیت : رو یه سیستم دیگه تست گرفتم سرعت 1 مگ بر ثانیه بود با ویندوز 7 ولی من با لپتاپ msi gx60 با ویندوز 8 و مودم killer gaming network سرعتم بیش از 400 kb نمیشه ؟؟؟
دوست عزیز هر مشکلی هست از وایرلس لپتاپ شماست.پیشنهادم اینه یک کابل شبکه مستقیم از مودم Adsl به لپتاپ وصل کنید و دوباره تست اسپید انجام بدید.احتمال زیاد پروتکل وایرلس لپتاپ با مودم Adsl همخونی ندارند یا نیاز به تغییر در تنظیمات هست.نتیجه رو اعلام کنید.

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

دوست عزیز هر مشکلی هست از وایرلس لپتاپ شماست.پیشنهادم اینه یک کابل شبکه مستقیم از مودم Adsl به لپتاپ وصل کنید و دوباره تست اسپید انجام بدید.احتمال زیاد پروتکل وایرلس لپتاپ با مودم Adsl همخونی ندارند یا نیاز به تغییر در تنظیمات هست.نتیجه رو اعلام کنید.

نه عزیز مستقیم با کابل هم وصل کردم مشکل از لپ تاپ فکر نمیکنم باشه چون یه ماه بیشتر نیست خریدم و مودمش هم تا 2gb/s ساپورت میکنه نمیدونم چه مرگشه ولی انگار یه چیزی نمیذاره سرعتم بالاتر بره ویندوزمم اورجینال هست ، شاید تنظیماتی داشته باشه اگه کسی از دوستان اطلاع داره ممنون میشم راهنماییم کنید .

نه عزیز مستقیم با کابل هم وصل کردم مشکل از لپ تاپ فکر نمیکنم باشه چون یه ماه بیشتر نیست خریدم و مودمش هم تا 2gb/s ساپورت میکنه نمیدونم چه مرگشه ولی انگار یه چیزی نمیذاره سرعتم بالاتر بره ویندوزمم اورجینال هست ، شاید تنظیماتی داشته باشه اگه کسی از دوستان اطلاع داره ممنون میشم راهنماییم کنید .
برنامه خاصی مثل NetLimiter یا امثال آن که برای کنترل شبکه هست روی لپتاپتون نصب نیست؟ این مساله ای نیست که دلیل خاصی داشته باشه و با توجه به اینکه با کابل مستقیم هم مشکل پابرجاست صددرصد یه مساله نرم افزاری باید باشه.پیشنهاد میکنم درایورهای شبکه رو دوباره نصب کنید یا کلا برای امتحان یه ویندوز 7 نصب کنید.

دوستان بنده گیلان هستم میخواستم بدونم که اگه بخوام یه نامحدود خوب ( حداقل 60 KBps ) فقط برای dl بگیرم و قیمتش مناسب باشه بهترین گزینه چی هست ( پینگ زیاد مهم نیست)
اصن مدلی هست که این محدودیت ماهیانه رو نداشته باشه یا این که محدودیتش بالای 50 Gig باشه؟
بعد این مخابرات گیلان نامحدودا رو برداشته بود الان تو سایتش هست جریان چیه؟ نامحدودو دوباره آوردن؟

برنامه خاصی مثل NetLimiter یا امثال آن که برای کنترل شبکه هست روی لپتاپتون نصب نیست؟ این مساله ای نیست که دلیل خاصی داشته باشه و با توجه به اینکه با کابل مستقیم هم مشکل پابرجاست صددرصد یه مساله نرم افزاری باید باشه.پیشنهاد میکنم درایورهای شبکه رو دوباره نصب کنید یا کلا برای امتحان یه ویندوز 7 نصب کنید.

خیر نصب نیست درایور ها رو هم دوباره نصب کردم تعویض ویندوز کار و انتقال اطلاعات زمان بر و وقت گیره راه دیگه ای ندارید؟ ضمنا روی ps4 هم مشکل سرعت داره

دوستان کمک. نامحدود با سرعت دانلود بالا کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ شاتل، پارس آنلاین، صبانت. تا 50 تومن هم میتونم هزینه کنم ماهیانه

دوستان کمک. نامحدود با سرعت دانلود بالا کدوم رو پیشنهاد میکنید؟ شاتل، پارس آنلاین، صبانت. تا 50 تومن هم میتونم هزینه کنم ماهیانه
پارس آنلاین 256 نامحدود تا ۲۰ گیگ اولیه سرعت دانلود 384 کیلوبایت بر ثانیه (اینترنت ۳ مگ) از ۲۰ تا ۳۰ گیگ سرعت 128 کیلوبایت بر ثانیه(اینترنت ۱ مگ) و از ۳۰ گیگ به بعد سرعت 36 کیلوبایت بر ثانیه که سرعت اسمی سرویس ۲۵۶ هست رو به شما میده که نسبت به شرکتهای دیگه رقم قابل توجهی هست.سرویس قیمتی حدود ۴۵ هزار تومن داره.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or