بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

SMTheGreat

کاربر سایت
May 4, 2014
222
نام
محمدرضا
پارس آنلاين منطقه ما پره متأسفانه... :( همون هاى وب ميگيرم ممنون
ولى در كل هاى وب بهتره يا پارس آنلاين؟

های وب چون تازه اومده برای مشتری جمع کردن سعی میکنه به کاربرهاش حال بده و پهنای باند رو باز میزاره همچنین پینگ تایمش اینطور که بچه ها میگن خوبه رو ۱۳۰ ۱۴۰ هست.پارس آنلاین از قدیم یکی از شرکتهایی هست که کیفیت رو فدای کمیت نمیکنه.بنده خودم منزل قبلی که ADSL داشتم شرکتهای زیادی مثل آسیاتک ، شاتل ، داتک و عصر تلکام رو تجربه کردم ولی در نهایت پارس آنلاین شرکتی بود که نزدیک به ۱ سال کیفیت معرکه ای به نمایش گذاشت.من سرویس گیم فعال کرده بودم و اولش کمی از سرعت دانلودم کم کردن ولی بعد حدود سه ماه سرعت عالی شد و پینگ داخلیم رو ۸ بود و پینگ خارجیم ۱۶۰.شما اگر نمیتونی پارس آنلاین بگیری بنظرم های وب فعلا بهترین گزینه بعد از پارس آنلاین هست.کاربران شاتل و آسیا تک خیلی از نت هاشون شکایت دارند.

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

SMTheGreat

کاربر سایت
May 4, 2014
222
نام
محمدرضا
سلام خسته نباشید من کیفیت خطم خوبه و از اسیاتک سرویس میگیرم همانطور که میدانید پینگ اسیاتک زیاد جالب نیست اگر من برم پارس انلاین بگیرم کیفیت خطم تعغیر نمیکنه ... یه سوال دیگه پارس انلاین سرویس گیم داره ؟ اینم یه عکس از کیفیت خطم
http://img.upload724.com/images/41387280649151590286.jpg
سلام بر شما دوست عزیز
شما اگر به مرکز مخابراتی نزدیک باشی کلا SNR margin خوبی خواهی داشت و این ربطی به شرکت اینترنتت نداره و شما از هر شرکت دیگری هم بگیری سرویس خوبی خواهی داشت.بله پارس آنلاین در مراکز مخابراتی منتخب پس از رانژ کردن خط و وصل شدن سرویستون میتونید از پشتیبانی بخواید که براتون پروفایل گیم فعال کنه.

DARIO

کاربر سایت
May 26, 2014
85
نام
حمزه
دوستان رشتی ما رو واسه چی به زور از ضحی کیش انداختن تو آشنای اول؟؟؟ داشتیم عشق و حال میکردیم! الان این آشنای اول با این سرعتش رسما داره جلوی چشمم بهم فحش میده! ساعت 2.30 شب و سرعت 2 کیلوبایت؟؟؟ تا کی قراره وضع همنیجور باقی بمونه؟ آشنای اول برنامه ای داره یا نه؟ شماره اش همون 2020ــه؟
کلا به جز این چه سرویس دهنده ی دیگه ای خوبه تو رشت؟ پارس آنلاین شماها تو رشت چطوره؟!!
اعصابم خورده شدید...

- - -ویرایش - - -

آقا این قضیه "هدیه سرعت بالاتر" پارس آنلاین چطوره؟ تو رشت هم عرضه میشه؟ اگه سرویس گیم رو فعال کنیم باز هم شامل میشه؟ چیز جالبی به نظر می آید اگه واقعی باشه به این شکل که میگه! فکر کنم واقعی هم باشه چون پول خوبی داره میگه و از اون طرف انتخاب رو به خودمون داده که خودمون تصمیم بگیریم! طرح جالبیه! خوشمان آمد. شاید تابستون (3هفته دیگه) مهاجرت کردم بهش!

http://www.parsonline.com/fa/news/adsl_unlimited_gifts

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
2 مگابیت مخابرات

3531970322.png

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
های وب چون تازه اومده برای مشتری جمع کردن سعی میکنه به کاربرهاش حال بده و پهنای باند رو باز میزاره همچنین پینگ تایمش اینطور که بچه ها میگن خوبه رو ۱۳۰ ۱۴۰ هست.پارس آنلاین از قدیم یکی از شرکتهایی هست که کیفیت رو فدای کمیت نمیکنه.بنده خودم منزل قبلی که ADSL داشتم شرکتهای زیادی مثل آسیاتک ، شاتل ، داتک و عصر تلکام رو تجربه کردم ولی در نهایت پارس آنلاین شرکتی بود که نزدیک به ۱ سال کیفیت معرکه ای به نمایش گذاشت.من سرویس گیم فعال کرده بودم و اولش کمی از سرعت دانلودم کم کردن ولی بعد حدود سه ماه سرعت عالی شد و پینگ داخلیم رو ۸ بود و پینگ خارجیم ۱۶۰.شما اگر نمیتونی پارس آنلاین بگیری بنظرم های وب فعلا بهترین گزینه بعد از پارس آنلاین هست.کاربران شاتل و آسیا تک خیلی از نت هاشون شکایت دارند.

Sent from my PadFone Infinity using Tapatalk

اون شاتل خاك بر سر هم يه دوره اى خوب بود سرويس گيمش سرعتم نصف شد اما پينگم رفت رو ١٠٠ نميدونم چطور گند زد
به هر حال ممنون

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
یه سوال در مورد مصرف حجم ها دارم.من یه ساعت پیش نگاه کردم 6100 مگ حجم داشتم و الآن 5600!از یه ساعت پیش تا الآن هم فقط 150 مگ مصرف کردم پس اون بقیش کجا رفت؟؟؟؟های وب هم هست

R A P

کاربر سایت
May 24, 2014
10
سلام بر شما دوست عزیز
شما اگر به مرکز مخابراتی نزدیک باشی کلا SNR margin خوبی خواهی داشت و این ربطی به شرکت اینترنتت نداره و شما از هر شرکت دیگری هم بگیری سرویس خوبی خواهی داشت.بله پارس آنلاین در مراکز مخابراتی منتخب پس از رانژ کردن خط و وصل شدن سرویستون میتونید از پشتیبانی بخواید که براتون پروفایل گیم فعال کنه.

یک سوال دیگه داشتم من از روی سایت زدم که جمع اوری کنن چقدر طول میکشه

ErFa/N

کاربر سایت
Nov 10, 2013
264
یه سوال در مورد مصرف حجم ها دارم.من یه ساعت پیش نگاه کردم 6100 مگ حجم داشتم و الآن 5600!از یه ساعت پیش تا الآن هم فقط 150 مگ مصرف کردم پس اون بقیش کجا رفت؟؟؟؟های وب هم هست

دوست عزیز توی این چند روزه از طرح های فشفشه استفاده کردید؟

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
608
نام
احمد رضا
سلام دوستان کسی از شرکت عصر تلکام سرویس گرفته ؟چه جوریاس ؟ واسه بازی آنلاین میپرسم

خودم مخابرات دارم ولی پینگ نوسان داره یه بار خوبه یه بار بد........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر