بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

w3x

کاربر سایت
Aug 7, 2012
118
اوه اوه مخابرات هم مثه شرکتای دیگه حقه باز شده که ! واسه سرویس های نامحدودش محدودیت 108 گیگ گذاشته :( دوستان هواسشون باشه نرن به هوای دانلود، نت 2مگ بیگرن که نامردا علاوه براینکه محدودیت گذاشتن، بلکه اگه از این مقدار بری جلوتر میاد رو قبض تلفن به اضای هر گیگه اضافه !!! متاسفم واقعا یه امیدم به مخابرات تهران بود به صورت نامحدود، که دیگه نمیدونم الان دیگه واقعا به چی رو بیاریم واقعا متاسفم....

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
اوه اوه مخابرات هم مثه شرکتای دیگه حقه باز شده که ! واسه سرویس های نامحدودش محدودیت 108 گیگ گذاشته :( دوستان هواسشون باشه نرن به هوای دانلود، نت 2مگ بیگرن که نامردا علاوه براینکه محدودیت گذاشتن، بلکه اگه از این مقدار بری جلوتر میاد رو قبض تلفن به اضای هر گیگه اضافه !!! متاسفم واقعا یه امیدم به مخابرات تهران بود به صورت نامحدود، که دیگه نمیدونم الان دیگه واقعا به چی رو بیاریم واقعا متاسفم....

یعنی بدونه اینکه خبر بدن اینکارو میکنن؟!
واسه من از ١٠٨ گیگ گذشته،حالا چی میشه؟کرج هم اینطوریه؟

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
دور ور ٣٠٠ گیگ شده!
شاید مشترک جدیدا اینطوری شده،چون من همش دارم همون قدر پول میدم....این ١٠٨ رو هم ننوشته بود!

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
خسته نباشن واقعا :| پینگ روی 260 قفل میشه از راس 12 شب تا 12 ظهر :|
من که وقتی خبرشو دیدم ذوق مرگ شدم
شخصا هم با این قضیه خیلی شیک کنار اومدم :d
تو این ساعتا دانلودامو سایتای پرحجمو میرم و بقیه روزو آنلاین و آفلاین بازی میکنم :d
از 40 گیگ حجم اضافی ارزش این عیدی بالاتره!
والا

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,165
نام
∂αнмα
خسته نباشن واقعا :| پینگ روی 260 قفل میشه از راس 12 شب تا 12 ظهر :|
دادا ناشکری نکن :| فک کنم اگه تو الان جای من بودی تا الان هزار بار خودکشی کرده بودی :d پینگ 260 !!! :-o کجا میدن ما هم بریم بگیریم :((
مخابرات اصفهان :

No Free Traffic
Poor download speed
Always Time Out
No gift

از اینا خواستی یه زنگ یزن ;;)

w3x

کاربر سایت
Aug 7, 2012
118
دور ور ٣٠٠ گیگ شده!
شاید مشترک جدیدا اینطوری شده،چون من همش دارم همون قدر پول میدم....این ١٠٨ رو هم ننوشته بود!

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

تازیخ تصویبش نزدیکای برج بوده11..... من خودم 2 مگ میگرفتم ازشون 500 گیگ ماهی میزدم ....ولی شانس اوردم که دیگه نگرفتم ینی واقعا شانسی بود چون دیگه احتیاجی نداشتم خیلی دانلود کرده بوده برج 10 کردمش 512 حالا ابشالله که اینجور نباشه شما هم صبر کن ببین چقدر میاد رو قبضتون برا این 2 ماه .... اوه اوه خدا کنه شانس بیاری : D

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
من که وقتی خبرشو دیدم ذوق مرگ شدم
شخصا هم با این قضیه خیلی شیک کنار اومدم :d
تو این ساعتا دانلودامو سایتای پرحجمو میرم و بقیه روزو آنلاین و آفلاین بازی میکنم :d
از 40 گیگ حجم اضافی ارزش این عیدی بالاتره!
والا
اخه مشکل اینجاست که سرویس من که نامحدودم هم ساعت 12 تا 12 ظهر میترکه :)) :| به ما چکار دارن دیگه :d

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
عاقا یکی میشه یه ای اس پی معرفی کنه با دانلود زیاد سرعت پایین نیاد و کیفیت خوبی هم داشته باشه؟(نامحدود)

الان خودم شاتل دارم توی یه ماه 70 گیگ دانلود کردم سرعت دانلود ر از 360 به 20 کیلوبیت(:|)کاهش دادن!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,165
نام
∂αнмα
عاقا یکی میشه یه ای اس پی معرفی کنه با دانلود زیاد سرعت پایین نیاد و کیفیت خوبی هم داشته باشه؟(نامحدود)

الان خودم شاتل دارم توی یه ماه 70 گیگ دانلود کردم سرعت دانلود ر از 360 به 20 کیلوبیت(:|)کاهش دادن!!!!!!!!!
نداریم همچین چیزی یا اگه داشتیم الان دیگه نداریم ....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,165
نام
∂αнмα
دوباره نتو کاریش کردند؟؟

مثلا توی بازی lol بعد ار20 دقیقه قطع میشه دیگه وصل نمیشه مگه این که وی پی ان بزنم
اینا اکثرش عیدی برو باهاش حال کنم :d

وضعیت من و امثال من :

09017466572397924873.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر