بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

a.p&23a.r

کاربر سایت
Aug 15, 2010
135
نام
Ali
دوستان اینم مال منه
512 مخابرات
3211333944.png

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
دوستان من دیگه خسته شدم پینگم خوبه ولی تایم اوت و packet loss دارم فقط 12 شب به بعد خوب میشه کسی سرور کاهش پینگ سراغ داره که packet loss رو کم کنه؟ نتم مخابرات اهوازه...

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
دوستان من دیگه خسته شدم پینگم خوبه ولی تایم اوت و packet loss دارم فقط 12 شب به بعد خوب میشه کسی سرور کاهش پینگ سراغ داره که packet loss رو کم کنه؟ نتم مخابرات اهوازه...​

مخابرات اهواز به معنای واقعی نابوده.
من متاسفانه چون خط تلفن خونمون PCM هستش مجبورم از مخابرات بگیرم ولی یه مدت تو فکر خریدخط تلفن هستم تا از شرکت دیگه ای بگیرم.
میگم کسی میدونه پتیاک خارج از تهران هم سرویس میده یا نه؟!

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
بله مخابرات خوزستان نابود تر هم اون ورتره !!! البته دست خودشون نیست به خاطر این مشکلات چند وقت اخیر نت هست و آی اس پی ها بیشتر در زمینه زیرساخت و غیره هیچ کاره هستن و فقط یک جورایی توضیع کننده هستن و کیفیت نت رو اون ها نمیتونن واسه مشترکین تعیین کنن بیشتر موارد !

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
بله مخابرات خوزستان نابود تر هم اون ورتره !!! البته دست خودشون نیست به خاطر این مشکلات چند وقت اخیر نت هست و آی اس پی ها بیشتر در زمینه زیرساخت و غیره هیچ کاره هستن و فقط یک جورایی توضیع کننده هستن و کیفیت نت رو اون ها نمیتونن واسه مشترکین تعیین کنن بیشتر موارد !

مخابرات خوزستان + اینترنت جنوب کشور کیفیتی خیلی پایینتر نسبت به سایر استان ها داره این یه مسئله بارز که کاملا تو مقایسه ها معلوم شده ....:-$

دو مگ محدود مخابرات خوزستان

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
3212040296.png

مشکل من نوسان سرعت دانلوده! و گرنه پیک دانلود و پینگ واقعا خوبه، مشکل از احیانا مودم منه یا از ISP ?

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
راستي يكم درباره سرويس هاي كاهش پينگ صحبت كنيم عملا ميشه براي كسي كه با كنسول بازي ميكنه راه اندازي بشه يا دنگ و فنگش زياده

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
این وضعیت امروز hiweb یا همون نوین نت سابق. یکم امروز سرعت دانلود و آپلود اومده پایین ولی بازم قدری نیست که به چشم بیاد...
3212092838.png

کلا سرعت آپلود تو ایران خیلی پایینه برای اینکه یه موقع مردم خبری چیزی آپلود نکنن یا ویدیو برای همینه که معمولا نمره ی B و C میده بهمون وگرنه سرعت و پینگ توی کشورای پیشرفته مثل انگلیس به طور متوسط خیلی با مال ما فرق نداره البته ۲-۳ مگ بالاتره. امیدوارم کمپانیایی مثل EA و Sony و MS یه روزی توی ایران سرور داشته باشن...

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
این وضعیت امروز hiweb یا همون نوین نت سابق. یکم امروز سرعت دانلود و آپلود اومده پایین ولی بازم قدری نیست که به چشم بیاد...
3212092838.png

کلا سرعت آپلود تو ایران خیلی پایینه برای اینکه یه موقع مردم خبری چیزی آپلود نکنن یا ویدیو برای همینه که معمولا نمره ی B و C میده بهمون وگرنه سرعت و پینگ توی کشورای پیشرفته مثل انگلیس به طور متوسط خیلی با مال ما فرق نداره البته ۲-۳ مگ بالاتره. امیدوارم کمپانیایی مثل EA و Sony و MS یه روزی توی ایران سرور داشته باشن...

از اون آرزو ها كردي كه ما نميبينيم ها

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اینجا کی از شاتل اینترنت داره ؟! این مسخره بازی جدیدشونه ؟ یعنی چی ؟ اونایی که دارن یه توضیحی در این باره بدن .....

هزینه استفاده از بسته «ترافیک شب رایگان» برای 3 ماه 11.130 تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این پول اضافی رو علاوه بر هزینه ترافیک دوره و هزینه خط دارن میگیرن !!! ضمن اینکه سیستم مزخرف بن کردن کاربرا رو هم هنوز بر نداشتن ! یعنی هر کی دانلودش زیاد باشه ، بن میشه !!!! حالا دارن پول اضافی هم میگیرن که دیگه ملت عملا دانلود نکنن !!! واقعا مسخره هست .

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
اینجا کی از شاتل اینترنت داره ؟! این مسخره بازی جدیدشونه ؟ یعنی چی ؟ اونایی که دارن یه توضیحی در این باره بدن .....

این پول اضافی رو علاوه بر هزینه ترافیک دوره و هزینه خط دارن میگیرن !!! ضمن اینکه سیستم مزخرف بن کردن کاربرا رو هم هنوز بر نداشتن ! یعنی هر کی دانلودش زیاد باشه ، بن میشه !!!! حالا دارن پول اضافی هم میگیرن که دیگه ملت عملا دانلود نکنن !!! واقعا مسخره هست .
من اگه جات بودم میرفتم اونجا هر چی تو دلم بود خالی میکردم روشون بعد هم میگفتم 1 روز فرصت دارین تخلیه کنید وگرنه شکایت!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
من اگه جات بودم میرفتم اونجا هر چی تو دلم بود خالی میکردم روشون بعد هم میگفتم 1 روز فرصت دارین تخلیه کنید وگرنه شکایت!

خط خودم آسیاتک اشغاله !! خط داداشم هم شاتله آشغالتر !!!! الانم رفتم دنبال تخلیه خط . چه طوری دارن سر کاربرا کلاه میذارن لعنتیا .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر