بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

thx

کاربر سایت
Aug 27, 2010
76
نام
Ali
حاضرم شرط سر زندگیم ببندم که حتی یک نفر هم از مسئولین فناوری اطلاعات و ارتباطات ندوند اصلا پینگ چیه!!!؟؟؟...دیگه خیلی بخوان بدونن همین که پهنای باند چیه...
الان میگن 50 گیگابیت به پهنای باند کشور اضافه کردیم...ولی ما که هیچی نمی بینیم...هنوز هم خیلی از مراکز مخابراتی پورت خالی ندارن...هنوز هم سرعت دانلود ما افتضاحه و هنوز هم پینگ ها افتضاحه...خب ما الان چجوری باید نتیجه این افزایش رو احساس کنیم؟:-w:-/:-?
فقط الکی وعده میدن:-@:-@:-@

من خودم یه بار زنگ زدم به پشیبانی مبین نت یارو بهم میگه مشکل شما بخاطر ویندوز 8 هست منم بهش گفتم اره مایکروسافت یادش رفته اینترنت رو تو ویندوز بذاره اینا همین جورین دیگه شما فکر میکنی اون یارو که داره تو قسمت ارتباطات داره کار میکنه تخصص داره از اون گندشون بگیر تااااا اون اپراتوره میرن تیرو تایفه شونو میارن دیگه

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
بچه ها ، یکی از دوستام توی تبریز - شهرک سهند ، راهنمایی انتخاب اشتراک اینترنت میخواد . کسی از شما اون اطراف اطلاعاتی داره که چی / چیا بهش پیشنهاد بدم ؟

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,471
نام
نیما
سلام کسی تو اصفهان از مخابرات 2030 سرویس میگیره؟ من با سرویس 128 سرعت دانلودم 180ه ولی میخوام ارتقا سرویس بدم خواستم ببینم اینترنتی میشه؟
ممنون.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
نامحدود ـه ! ماهی 430ت :|/:) تازه فقط اگه پول 3 ماه رو با هم بدی میدن =)) :|
اون سرویسای 180 و 240 تومنیش هم خوبن ها ! :d
واقعا سرعتش 10 مگابیت هست یا فقط تو سایتش نوشته ؟ سرویس 5 مگابیتش هم که 240 تومنه به نظرم نسبت به 10 مگابیت به صرفه تره . ولی 10 مگابیت نامحدود چچچچه شود:x

بیا بعد میگن سرعت اینترنت ایران فاجعست . به نظرم سرعت بد نیست قیمتا فاجعست :d

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
اون سرویسای 180 و 240 تومنیش هم خوبن ها ! :d
واقعا سرعتش 10 مگابیت هست یا فقط تو سایتش نوشته ؟ سرویس 5 مگابیتش هم که 240 تومنه به نظرم نسبت به 10 مگابیت به صرفه تره . ولی 10 مگابیت نامحدود چچچچه شود:x

بیا بعد میگن سرعت اینترنت ایران فاجعست . به نظرم سرعت بد نیست قیمتا فاجعست :d

منم زورم میاد 1 میلیون بدم یکدفعه واسه نت :| پول مفت بیاد دستم میدم ولی فعلا که نیومده :d به نظر منم اون 5مگ باز بهتره نسبت به این :|
سرعت دانلودش که دیدم 1200kb's ـه حدودا که یعنی همون 10 مگابیت :d الان من خودم طلایی دارم 260 میشه دانلود کرد ولی مشکل اینه که حجمیه هر روز باید شارژش کرد دوباره :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر