بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,946
نام
محمد حسین

از وقتی اینترنت داشتم با کلمه "lag" خو گرفتم...
پارس آنلاین 128 نامحدود
128 نا محدودشونو که گند زدن رفت حجم مصرفیشو اوردن 10 گیگ
زنگ زدم گفتم قیمتو چرا دو برابر کردیم گفتند چون مردم گفتند پهنا رو افزایش بدین ما پهنا رو دو برابر کردیم حجم رو نصف ،گفتم این مردم کین اینا رو به من نشون بده .پینگ تو از من بهتره ،گفتم اخه کی حاضره حجم دانلودش نصف شه بعد سرعتش بیاد رو سی .

aryaeiboy

کاربر سایت
Oct 20, 2011
51
نام
Ramin
وزیر ارتبطاتات امروز بین ساعات 13-14 در پیج رسمیش در شبکه کلوب پاسخگوی سوالات خواهد بود.
محمود واعظی
دوستان گیمر بریزید اونجا ببینم چه می کنید! با احترام خواسته ها رو مطرح کنید

.:GHOST:.

کاربر سایت
Jun 6, 2013
245
طی سوال و جواب هایی که شده بود خوده وزیر دو تا خبر جدید در مورد اینترنت دادن که گفتم لینک هاشون رو بزارم دوستان هم در جریان باشن.

اول : وزیر ارتباطات : فیل ترینگ سایت ها در اختیار وزارت ارتباطات نیست

لینک

دوم : واعظی : تا عید، پهنای باند داخلی را دو برابر می کنیم

لینک

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
برا من مخابرات چند روزه یو...وب ر مثل هولو باز می کنه پینگم از گوگل در ساعت 6 بعد از ظهر 110 بود با یاهو 210 با 4.2.2.4 97 بودش 4 یا 5 روزه عالی شده تازه این اعداد در شلوغترین ساعات بهتون گفتم خیلی خوب شده جدیدا (سرویسم: 1مگ مخابرات و نامحدود ماهانه 38 هزار تومن) چشم نخوره ایشالاه:d
برای منم سرعت عالی شده(1 مگ نامحدود).کلا مخابرات بقول یکی از دوستان آخرت نوسان!یعنی اگه دو روز دیگه باز سرعت ترکید نباید تعجب کنیم!:d
داداش من تازه 1 مگو گرفتم.تو سایت خود مخابرات ماهیانه زده 43 تومن برای شما چجوری شده 38ت؟!

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,254
برای منم سرعت عالی شده(1 مگ نامحدود).کلا مخابرات بقول یکی از دوستان آخرت نوسان!یعنی اگه دو روز دیگه باز سرعت ترکید نباید تعجب کنیم!:d
داداش من تازه 1 مگو گرفتم.تو سایت خود مخابرات ماهیانه زده 43 تومن برای شما چجوری شده 38ت؟!

قیمت این رو نمیدونم ولی طرح های مخابرات هر استان با استان دیگه فرق داره.

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
بالاخره برا من بعد از 2 ماه درست شد تازه بهتر هم شده قبلا سرعت دانلودم رو 450 شده الان رفته رو 700 هنوز خودم باورم نمیشه

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
خواهش میکنم به من بگید که تو تهران پاسداران چه سرویسی بهترین پینگ رو میده؟؟؟ خواهش میکنم بگید :((((

- - -ویرایش - - -

فکرکنم مخابرات اونجا خوب باشه ولی اینجا نیست!

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
چه خبر شده, تا دیروز پینگ رو 250 -300 بود : :d

3152209123.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر