بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
:|
خودت داری میگی نامحدود
پس چرا حجم باید مجانی باشه؟!

معذرت اشتباهی عوضی شد محدود دارم بعد یه سوالی هم دارم
من الآن 4 روز نمیشه 6 گیگ ترافیک گرفتم ولی همش از بین رفته یعنی استفادهوشده خوب:D
اینم بگم که زیاد بازی میکنم میخواستم ببینم که بازی زیاد ترافیک رو میخوره?

By Tapatalk

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سرعتم واقعا اتمی هست:d اخه با تهران 18 میشه پینگ فقط کافیه بری تو بازی پدرت در میاد میشه 600 با لندن :d

متاسفانه پتیاک نمی توانی باهاش بازی کنید من چند تا از دوستانم داشتند که بخاطر آنلاین بازی کردن کلا ISP را تغییر دادند.اماسرعت دانلود و آپلودش خیلی خوب است و در این نوسانات شدید سرعت اینترنت خیل کمتر تحت تاثیر قرار می گیره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
دوستانی که مخابرات محدود دارن تو شهرای دیگه هم همین مشکل مارو دارن؟؟؟
من الان یک هفتس سرعت شبانم اومده رو 60 بالاتر هم نمیره و کلا بعد چند وقت کلا سرعت 0 میشه که باید دیسکانکت کنی دوباره وصل شی بزاری رو دانلود! :|

چه وضعشه؟؟ چیکارش کنم اینو؟ از شب گزاشتم تا صبح 350 مگ بیشتر دانلود نشده :|
من بدترین وضعم دیگه 1900 بود و بهترینش هم 2.5 گیگ هر شب :| الان شده اینقدر :| دوستانی که محدود مخابرات دارن سرعت شبانشون چقدره؟

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید
دوستان 1 هفته هست که اینترنت کشور مختل شده .
isp بنده که مخابرات هست گفت که اکثر isp ها اینجوری شدن و مشکل سراسری هست.
و معلوم نیست که کی درست میشه.
البته احتمال های زیادی هست مثلا امکان داره به خاطر مسائل امنیتی اینجوری شده.
چون isp ها هم خودشون نییدونن چی شده یا اگه میدونن امکان گفتن وجود نداره

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
دقیقا یه هفته ده روزی هستش که یکی از بازیهام (men of war assault squad) باد کرده رو دستم اصلا نمیتونم به سرورش وصل شم....تحت گیم اسپای هم بود لعنتی.....کسی این بازی رو داره تو استیمش؟؟ آیا؟؟

Online services are not available.......در صورتی که همه ی اونور آبیها in game هستن!! :-w:|:-q:censored:

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
دوستان 1 هفته هست که اینترنت کشور مختل شده .
isp بنده که مخابرات هست گفت که اکثر isp ها اینجوری شدن و مشکل سراسری هست.
و معلوم نیست که کی درست میشه.
البته احتمال های زیادی هست مثلا امکان داره به خاطر مسائل امنیتی اینجوری شده.
چون isp ها هم خودشون نییدونن چی شده یا اگه میدونن امکان گفتن وجود نداره

اینجا یه چند روز نت نایود شده.داغون.

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
اینو تو سایت forbes پیدا کردم .:|:((
[h=2]Afghanistan has this country beat.[/h]Even war torn Afghanistan has internet speeds faster than Iran. Thanks mostly to the presence of the U.S. military, Afghanistan speeds averaged 0.82 Mbps in the first quarter while Iran's is the slowest in the Middle East at 0.63 Mbps. Even Yemen has faster connection speeds than Iran, at 0.78 Mbps.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
این نابودی نت برای همیشه ادامه داره .... اما یسری هستن که خیلی امید دارن به بهبود وضعیت . نمیدونم این همه امید از کجا سر چشمه میگیره !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
الان ساعت دو شبه! سرعتی که زیر 130 نمیومده شده 30 کیلوبایت بعد 5-10 دقیقه هم کلا سر جاش میمونه و تکون نمیخوره! دیسکانکت هم نمیشه! یعنی روی دانلوده ولی هیچی دانلود نمیکنه :|
300 مگو سه روزه دارم زور میزنم دانلود کنم :| من روزی 2.5 گیگ میگرفتم فقط :|

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
الان ساعت دو شبه! سرعتی که زیر 130 نمیومده شده 30 کیلوبایت بعد 5-10 دقیقه هم کلا سر جاش میمونه و تکون نمیخوره! دیسکانکت هم نمیشه! یعنی روی دانلوده ولی هیچی دانلود نمیکنه :|
300 مگو سه روزه دارم زور میزنم دانلود کنم :| من روزی 2.5 گیگ میگرفتم فقط :|
17 بار reconnect کردم الان تا سرعتم برگشت به 260 و پینگ شد 700 با 4.2.2.4 !!! اولش ولی همینجوری که میگی بود :|

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
17 بار reconnect کردم الان تا سرعتم برگشت به 260 و پینگ شد 700 با 4.2.2.4 !!! اولش ولی همینجوری که میگی بود :|
من که 17 بار هم بیشتر قطع و وصل کردم :|
قبلا که سرعت درست بود مثلا یک شب سرعت خراب میشد میرفتم دست میبردم توی DNS توی Adabtor Setting ویندوز و دی ان اس Google بهش میدادم بعد سرعت کاملا درست میشد یا اگرم درست نمیشد با چیز پی ان میزدم راه درست میشد! الان با چیز پی ان میزنم کلا زور نداره وصل بشه :| DNS هم هرچی تغییر میدم بدتر میشه و بهتر نمیشه :|
اصلا یک وضع خرابیه!

کی میخواد این نت درست بشه ؟ :( الان دیشب میخواستم یک درایور گرافیک 250 مگی بزارم رو دانلود از بس هر 2-3 دقیقه سر جاش میموند و دانلود نمیکرد گفتم بزارم 2-3 دقیقه بعد میمونه و تا صبح کامپیوتر الکی روشن میمونه :| الان 3 روزه میخوام دانلود کنم هنوز نتونستم :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر