بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

p30song

کاربر سایت
Nov 18, 2013
11
بنده هم شما رو به عقلانیت ارجاع میدهم / لطفا درست بنویسید اول اینکه مشخص نیست چی نوشتید و دوما اینکه منظورتون از اینکه کی مسعود رو فراری داده چی هست ؟! لطفا تعقل کنید بعد نگارش کنید ... با تشکر
شما نوشته بلدی خب بنویس ببینم بهتره الکی میدونی همه چیرو نقل نزنی و اقای محمد چون با این کار به هدفت نمیرسی قطعا طرز فکرت پایین هست که با محمد نقل میزنی قرمز میکنی و با شخصی که میدونه خودتون به اون راه بزنید
در ایران هم سرعت بالا هست ولی به کاربران یعنی 60 درصد کاربران اینترنت نیمدن یه سری جاها استفاده میکنن دیگه حداقل 50مگ دانلود میده با 48مگ اپ قطعا سرعت های بالا زیاد هست ولی به 60درصدی نمیدن
بهتره فکر مشورت نکنید نقل بزنید چون مشخص همه چی و غیره بهتره دقت کنید قرمز میکنید منظورم از نظز امنیتی بود در 20.30 دیده باشید فردی با کیلاگر در سیستم های مردم حساب های بانکی اکانتشو و غیره رو بدست میاورده و در نهایت دستگیرش کردن یعنی کلا امنیت هست جای نگرانی نیست
حرف من نافهوم نیست شما بهتره سطح اطلاعاتیتونو بالا ببرید اونی که به شما میگه این پست بدید و اینطوری بنویسید در جاهلیت کامل به سر میبره چون کسی نبوده که من حریفش نشم بهتره از بحث خارج نشید تا حالا چیزی میگفتید الان چیزه دیگه ای یه سرعت دادن مثل اب خوردن هست چیز بزرگی نیست بحث داشته باشه خودشون باید انجام بدن بفرستن نه مشرکا بگن یا کاری کنن باید دستور بدن تا شرکت ها وضیعت درست کنن
30624524850068102217.jpg

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
من تو اخبار شنیدم که دارن سعی شون رو میکنن که حتی اینترنت 30 مگ در اختیار مردم قرار بدن !! امیدوارم راستی باشه (که احتمالا هست) :d

و ======> روحانی مچکریم :d

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
بچه ها دوباره اینترنت کل کشور رفت تو امپاس شدید مثل اینکه قفله از این کامپیوتری هاست با هیچ کلیدی باز نمیشه

من 2 مگ اسیا تک دارم اینم وظیعتمه

لطفا بدون اطلاع کاهش سرعت اینترنت خودتون یا isp شهر خودتون رو به کل کشور اطلاع ندین . الان مخابرات مشهد مثل همیشه خوب و عالیه :>:d
http://www.speedtest.net/result/3116697934.png

- - -ویرایش - - -

من تو اخبار شنیدم که دارن سعی شون رو میکنن که حتی اینترنت 30 مگ در اختیار مردم قرار بدن !! امیدوارم راستی باشه (که احتمالا هست) :d

خدا کنه علاوه بر افزایش کیفیت این قیمت های کذایی هم کاهش پیدا کنه اگر نه اینترنت 100 مگ هم اینا بدن با این قیمت ها فقط یه تعداد معدود تو کشور امکان خریدش رو دارن .

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا

فعلا تشکر نکن
اینترنت 30 مگ میدن بعد بین 200 نفر تقسیمش میکنن!:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
لطفا بدون اطلاع کاهش سرعت اینترنت خودتون یا isp شهر خودتون رو به کل کشور اطلاع ندین . الان مخابرات مشهد مثل همیشه خوب و عالیه :>:d
http://www.speedtest.net/result/3116697934.png

- - -ویرایش - - -

خدا کنه علاوه بر افزایش کیفیت این قیمت های کذایی هم کاهش پیدا کنه اگر نه اینترنت 100 مگ هم اینا بدن با این قیمت ها فقط یه تعداد معدود تو کشور امکان خریدش رو دارن .

فعلا تشکر نکن
اینترنت 30 مگ میدن بعد بین 200 نفر تقسیمش میکنن!:D

یه اینترنت 2 مگ واقعی (سرعت دان 2 مگ و پینگ زیر 100 با اروپا بدون تایم اوت و لگ) بدن 30 مگ پیشکش ما نخواستیم بعدم تاحالاش که همه ی اینا وعده و وعید بوده اگه نبود الان نباد حداقل پهنای باند کم میوردیم :|

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
خسته نباشی, از سرور داخلی تست میذاری!
http://www.speedtest.net/result/3116733113.png
در ضمن آقای thx هم از سرور داخل عکس گزاشتن و گفتن سرعت کل کشور کم شده و من پست ایشون رو نقل قول کردم و مثل خودشون با سرور داخل گرفتم .
- - -ویرایش - - -

یه اینترنت 2 مگ واقعی (سرعت دان 2 مگ و پینگ زیر 100 با اروپا بدون تایم اوت و لگ) بدن 30 مگ پیشکش ما نخواستیم بعدم تاحالاش که همه ی اینا وعده و وعید بوده اگه نبود الان نباد حداقل پهنای باند کم میوردیم :|
دو مگابایت میشه 16 مگابیت که فقط شاتل داره میده . اینی که میگن 30 مگ یعنی 30 مگابیت که میشه 4 مگابایت .
به نظرم سرعت بالا با محدودیت حجمی باعث میشه حجم ادم زود تموم بشه پس بهتره همون 16 مگابیت رو با حجم و قیمت خوب بدن بری ما کاقیه .

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
یه سوال داشتم :

شاتل توی اهواز اینترنت 4 ، 6 و 8 مگ ارائه داده ...

من اون موقع که سرویس 512 داشتم سرعتم دانلودم حدود 220 بود. الان که 4 مگ گرفتم سرعت دانلودم 300 ـه ! به نظرتون این سرعت کم نیست برای این سرویس ؟

thx

کاربر سایت
Aug 27, 2010
76
نام
Ali
این بارون قرار نیست بند بیاد الان این کابل مابلا خیس میشه اتصالی میکنه بابا ما زیر ساختامون ضعیفه اینترنت سرشو بخوره برق قطع میشه

خیلی عضر میخوام

- - -ویرایش - - -

اینم با خارج

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
این 30 مگ که بدن اسمش 30 مگ هست . عملا 128 هم نیست کاملا جعلیه . تازه هزینشم ماهیانه یه کیسه پوله . پس دل به 30 مگ از این جو چیزا خوش نکنین . ما همین 2 1مگی که داریم اگه بین 100 شر نکن و کیفیتو بالا ببرن به اینم راضی هستیم . بخاطر همینه که ما متفاوت ترین انترنتو داریم . وقتی میخوای یه چیزی دانلود کنی به جا اینکه از زمان دانلود کم شه تازه به زمانش هی اضافه میشه!!!!! پینگم که اینقدر افتضاحه ینفر نیست که ازش راضی باشه

behroozuac

عضو جدید
Aug 29, 2013
68

آره مثل همین شاتل که ۸ مگ داد اینا هم ۳۰ مگ میدن با ۵ گیگ ترافیک .توی ۲ ساعت تموم میشه صدالبته به نفع اوناس یکم فکر کن.اگرم فکر نامحدودشو کردی که یه ۸۰۰ -۹۰۰ تومنی فک کنم هر ماه باید بدی. واسه چی انقدر خوشحالی !

Ezio-Auditore

کاربر سایت
Nov 7, 2013
212
نام
aLi
آره مثل همین شاتل که ۸ مگ داد اینا هم ۳۰ مگ میدن با ۵ گیگ ترافیک .توی ۲ ساعت تموم میشه صدالبته به نفع اوناس یکم فکر کن.اگرم فکر نامحدودشو کردی که یه ۸۰۰ -۹۰۰ تومنی فک کنم هر ماه باید بدی. واسه چی انقدر خوشحالی !

حداقل بهتر از هیچیه :| همینطوری با ای نت ذغالی سر کنیم بهتره ؟ :| مردم دنیا ببین چه نتی دارن اونوقت ما این همه مشکل داریم.
درباره قیمت هم یه ذره به روحی امید دارم !

Survivalhorror

کاربر سایت
Nov 17, 2013
116
من اینرنت نامحدود 256 از مخابرات اهواز گرفتم.
مشکل اینه که مدام توی پیج باز کردن خطای Server not found میده،توی دانلودم که با خیلی از سرورا مشکل داره!
باهاشون حرف زدم،DNS دستی دادن،وارد کردم اما تاثیر نداشته!
حضوری رفتم خدمتشون گفتن که هیچ مشکلی از طرف ما نیست!
به نظرتون مشکل از کجاست؟با همین سیستم وایمکس ایرانسل کار میکنم آخَم نمیگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر