بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

amir x

کاربر سایت
Sep 3, 2013
22
شما اول زنگ بزن isp ...
اگه مشکل رو حل نکردن یا از خطت هست که ممکنه نویز داشته باشه
الان مودمت مستقیم وصله ؟ یا سر راش تلفن هم وصل کردی؟

بعدشم یه ریست به مودمت بزن البته بعد از اینکه با isp چک کردی ...
فکر کنم مشکل از خط هست چو ن با نت قبلیم هم این مشکلو داشتم!

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
منظورت ISP هان یا مشترکین در هر صورت خود مخابرات باید ترمز رو بکشه :|

ispـا هم از مخابرات نت میگیرن!!؟:| آها منظورت نمایندگیاشه فک کنم!!!
صددرصد مشترکین!! البته بعضیا مجبورن ولی بعضیا نتشون مشکلی نداره ولی باز بیشتر میخان میگن بریم مخابرات!!! اون اوایل پسرداییم میگفت سرعت نت 128ـش تا 150kb/sـم میرسه!!! ولی حالا یارو دلش خوشه که سرعت نت 2میگش تا 200kb/s میرسه!!! خو وقتی مردم کمتر برن طرفش واسه سودشم که شده سعی میکنه کیفیت خطوطشو بهتر کنه!! ولی متاسفانه ما ایرانی هستیم!!! همون قضیه گرونی شیره(شایدم چیز دیگه ای بود!!) که مردم به جای اینکه نخرن گفتن بریم بیشتر بخریم تا گرون نشده!!!! بعدشم که به خاطر خرید الکیشون قیمتا بالاتر رفت با غرور گفتن: دیدین، ما پیشبینی کرده بودیم که میخاد گرونتر شه!!!!:|

p30song

کاربر سایت
Nov 18, 2013
11
فقط هر کاری میکنید فن اوا نیایید اصلا ارزان هست ولی افتضاح پشیتبانی صفر سرعت صفر کیفیت صفر وووووووو اصلا کلا مفت دادن گفت فن اوا مفت میده نگیرید یعنی به هیچ وجه
گفتم که فن اوا اصلا ازش نگرید یعنی اینو داتک بخاطر افتضاح بودنشون تو کل کشور تو شرکت ها اخر هستن از این دوتا نگرید فقط

p30song

کاربر سایت
Nov 18, 2013
11
فن اوا و داتک نرید
فقط هر کاری میکنید فن اوا نیایید اصلا ارزان هست ولی افتضاح پشیتبانی صفر سرعت صفر کیفیت صفر وووووووو اصلا کلا مفت دادن گفت فن اوا مفت میده نگیرید یعنی به هیچ وجه
گفتم که فن اوا اصلا ازش نگرید یعنی اینو داتک بخاطر افتضاح بودنشون تو کل کشور تو شرکت ها اخر هستن از این دوتا نگرید فقط

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
" امروز و دیروز به دلیل اختلال در دیتای مخابراتی کشور کل ترافیک خارج با اختلال شدید و کندی روبرو شده " این گفته ی پشتیبانی فنی شاتل.

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید
" امروز و دیروز به دلیل اختلال در دیتای مخابراتی کشور کل ترافیک خارج با اختلال شدید و کندی روبرو شده " این گفته ی پشتیبانی فنی شاتل.
بله اختلال شدیدی هست.
الان پینگ من پایین هست ولی pocket lost زیادی دارم.

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
من 2 مگ دارم . اصلا نت پوکیده . هر روز یه پینگ داریم صابت نیست . هر سایتی هم که میریم یه روز باز میشه یه روز اصلا پیج باز نمی کنه . downstream 8160 هست ولی چه فایده 100 مگ بخوای دانلود کنم 1 ساعت طول میکشه . چند سال پیش که نت 256 داشتم خیلی کیف میداد . 10 مگ الان اندازه 128 اون موقعه دان نمیده . 10 مگ جعلی . 100 مگم بیاد جعلیه

thx

کاربر سایت
Aug 27, 2010
76
نام
Ali
بچه ها دوباره اینترنت کل کشور رفت تو امپاس شدید مثل اینکه قفله از این کامپیوتری هاست با هیچ کلیدی باز نمیشه

من 2 مگ اسیا تک دارم اینم وظیعتمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر