بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

vahid2014

کاربر سایت
Nov 4, 2013
19
نمیخوای این مسخره بازیا رو جمع کنی یه روز با یه اکانت میای میگی شاتل داری یه روز میگی پتیاک داری یه روز از سرور عکس میندازی میگی نت خودته جمع کن دیگه ای مسخره بازیا رو.

کدوم شاتل چی میگی شما؟پتیاک؟چی میگی اصلا

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستان کسی هس که از اینترنت پارس انلاین استفاده میکنه ؟؟؟

من چندروزی هس که سرعتم بدجوری پایین اومده :|

برا همه اینطوریه یا فقط برا من ؟
من 2 تا سرویس مجزا از پارس دارم! هر دوتاش سرعتش افتی نکرده!

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
نمیخوای این مسخره بازیا رو جمع کنی یه روز با یه اکانت میای میگی شاتل داری یه روز میگی پتیاک داری یه روز از سرور عکس میندازی میگی نت خودته جمع کن دیگه ای مسخره بازیا رو.

بعضی ها توهم فانتزی دارند. مشکل دارند دست خودشون نیست.براشون دعا کنیید شاید فرجی شد:(

vahid2014

کاربر سایت
Nov 4, 2013
19
بعضی ها توهم فانتزی دارند. مشکل دارند دست خودشون نیست.براشون دعا کنیید شاید فرجی شد:(

من که میدونم کی این اک ها رو میسازه تو و بقیه کی هستید هی خودم چیزی نمیگم
:>
فرجی نیست هیچوقت کسی نمیاد منتظر نباش
تو خودت مشکل داری
اون پسره هم هی میاد میگه اه امروز مخابرات پینگش 200 شد دیروز 190 بود سرعت دان اینطوری شد همتون میبینم من

deep_purple

کاربر سایت
Sep 24, 2005
254
نام
Alireza
از صبح نت قطع بوده الانم که اومدم دیدم وصل شده، پینگ بالای 400 ! هر چند دقیقه یه بارم DC می‌شه و دوباره وصل می‌شه !

مخابرات، کرج.
I LoVe YoU BooBooSi :|

آخرین ویرایش:

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
از صبح ننت قطع بوده الانم که اومدم دیدم وصل شده، پینگ بالای 400 ! هر چند دقیقه یه بارم DC می‌شه و دوباره وصل می‌شه !

مخابرات، کرج.
I LoVe YoU BooBooSi :|
متاسفانه بخش غرب استان تهران (تهران سر به سمته کرج) اومده تحت پوشش مخابرات کرج معلوم نیست دارن چکار می کنن پینگ داخلی افتضاح بالای 100
پینگ با خارج نگو/////////400 به بالا با TIME OUT

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
512 محدود مخابرات! ساعات رایگانشم با این هیچ فرقی نداره! سرعت همین هست!
ولی 512 با 256 با 128 ـش حتی 1 کیلوبایتم فرق نداره این مخابرات :D فقط اسم پهنای باند 512 میزارن روش! ملت جوگیرم فکر میکنن چه خبر شده 512 کیلو؟!!؟!؟!!؟ وای وای!!
ولی در اصل من 128 ـم داشتم حتی کوچیکترین فرقی نداشت با این! از آخرم زنگ زدم بهش زیر زبونشو کشیدم بیرون خود یارو اعتراف کرد میگه فقط اینا اسمش 512 هست و هیچ کدومش با هم فرقی نداره :| :| :| اینم نت ما داریم آخه؟ :|

با سرور تهران:

با سرور لندن:

با سرور فرانکفورت:

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوستان برای شما هم سرعت اینترنت با سرور های خارجی رو کم کردن ؟
برای من اینطوری شده ، البته نمیدونم موقتی هست یا نه ، الان تازه فهمیدم

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
دوستان برای شما هم سرعت اینترنت با سرور های خارجی رو کم کردن ؟
برای من اینطوری شده ، البته نمیدونم موقتی هست یا نه ، الان تازه فهمیدم

بله مدتی هست این طور شده مثلا تو ایکس باکس یه اپدیت گیماکه100 مگ بود سریع دان میشد اما حالا کلی زمان میبره و موارد مشابه این......

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان این شرکت هایی که حجم نامحدود میدن تا چند گیگ اجازه دانلود هست و بعد از اون سرعت دانلود رو پایین میارن؟؟

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
دوستان این شرکت هایی که حجم نامحدود میدن تا چند گیگ اجازه دانلود هست و بعد از اون سرعت دانلود رو پایین میارن؟؟

نامحدوده . شرعا و قانونا نباید حد و مرزی داشته باشه .ولی شاتل میگن اگه زیاد دانلود کنی میندازدت تو لیست سیاه ( مراجعه شود به دل پر خون حسین بروسلی :d) . بقیه رو نمی دونم

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170

نسبت به سرعتها فرق میکنه.مثلا فکر کنم شاتل 128 نامحدود 10 گیگ سرعت بالا بده بعد سرعت میشه سرعت واقعیت شاید هم کمتر

- - -ویرایش - - -

نامحدوده . شرعا و قانونا نباید حد و مرزی داشته باشه .ولی شاتل میگن اگه زیاد دانلود کنی میندازدت تو لیست سیاه ( مراجعه شود به دل پر خون حسین بروسلی :d) . بقیه رو نمی دونم

البته بعضی وقتا هم واقعا نامحدود میدن.مثلا خودم 256 نامحدود دارم 20 گیگ اولی سرعتم 260 بود حالا شده 190.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
نسبت به سرعتها فرق میکنه.مثلا فکر کنم شاتل 128 نامحدود 10 گیگ سرعت بالا بده بعد سرعت میشه سرعت واقعیت شاید هم کمتر

- - -ویرایش - - -

البته بعضی وقتا هم واقعا نامحدود میدن.مثلا خودم 256 نامحدود دارم 20 گیگ اولی سرعتم 260 بود حالا شده 190.

از کدوم شرکت نامحدود گرفتی؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر