بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
یه صحنه روئایی در زندگیم :|

6nolsycstuwv00etz6s7.png
دوباره پینگم داغون شد . ولی غلط نکنم دارن یه کارائی میکنن بکس وزارت

saeeid

کاربر سایت
Dec 5, 2007
123
نام
سعید
بچه ها نت ماهواریی انلاین با 10 مگ سرعت دان و پینگ عالی برا گیم هرکی خواست پ.خ بده اکانت سایت های پولی هم موجوده رایگان هم داریم در ضمن
نسل جدید ف.ی.ل..ت.رش.ک.ن هم با بهرین سرعت میدیم
84462651931579610555.jpg

18750678096467671484.jpg

اگه اینکاره باشی میدونی که رو پینگ نت ماهواره اصلا نمیشه حساب کرد
یکم هوا بد باشه از همین وضعی که داریم هم بدتره
نتیجه میگیریم یا اینکاره نیستی یا اونکاره ای

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
دوستانی که مخابرات اینترنت 1مگ یا 2مگ نامحدود دارن میشه یه نظری بدن راجع بهش ؟ الان فارت آفلاین 256 دارم (8گیگ ترافیک ماهانه) همه ispها وصل باشن این باز مشکل داره! :|
مخابرات سرعت رو بخاطر دانلود زیاد کم نمیکنه؟! هم پینگش برام مهمه هم سرعت دانلودم (میخوام 7/24 دانلود کنم و بازی)
تهرانم منطقه چهار (سید لبخند)
داداش دوره مخابراتو خط بکش اگه از جونت سیر شدی مخابرات بگیر
2 ماه سرعتم نصف شد هرجام زنگ میزنم هیچکس پاسخگو نیست !!!
کلا بیخیال
پینگو که وللش اصلا

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
سلام من یه سوال داشتم جایی رو پیدا نکردم که موضوعش مشکلات اینترنتی باشه... اینجا میپرسم اگه کسی بلد بود ممنون میشم کمک کنه
وقتی از https استفاده میکنم با این ارور مواجه میشم ssl_error_rx_record_too_long مشکل از چی هستش ؟ اگه میشه روش برطرف کردنش رو هم بگیدالبته این قضیه زمانی هست که از چیز فایر استفاده میکنم

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
دوباره پینگم داغون شد . ولی غلط نکنم دارن یه کارائی میکنن بکس وزارت
کار بچه های وزارت از غلط کردن گذشته به نظر من باید در وزارت رو گل بگیرن با این وضعیت اصلا معلوم نیست چه غلطی دارن میکنن همش نت داره قطع و وصل میشه پینگم قربونش برم یه بار میچسبه به سقف یه بار کلی میاد پایین
اینم پینگ دیشب من تقدیم به بچه های زحمت کش وزارت مربوطه:|
437b506f36fa8e701.jpg

437b17e50649525c2.jpg

437b70e86b5cfa4c3.jpg

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
تعرفه‎ی ترانزیت پهنای باند تا 90 درصد کاهش یافت
مدیرکل امور مشتریان و واگذاری مدارات شرکت ارتباطات زیرساخت، خبر داد: هیات مدیره‎ی این شرکت با بازنگری در تعرفه‎ی ترانزیت پهنای باند طی مصوبه‎ای تعرفه‎ی آن را تاسقف 90 درصد کاهش داد.
به گزارش سافت‌گذر به نقل از سیتنا، مهندس کیهان افتخار، افزود: بر همین اساس تعرفه‎ی ترانزیت پهنای باند برای یک لینک STM 64 برای 15 سال در طولانی ترین مسیر معادل 2.9 میلیون دلار و برای کوتاهترین مسیر معادل 580 هزار دلار است.
وی ادامه داد: هزینه‎ی نگهداری سالانه نیز 10 درصد تعرفه‎ی پرداخت سالانه خواهد بود.

BF3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
633
تعرفه‎ی ترانزیت پهنای باند تا 90 درصد کاهش یافت
مدیرکل امور مشتریان و واگذاری مدارات شرکت ارتباطات زیرساخت، خبر داد: هیات مدیره‎ی این شرکت با بازنگری در تعرفه‎ی ترانزیت پهنای باند طی مصوبه‎ای تعرفه‎ی آن را تاسقف 90 درصد کاهش داد.
به گزارش سافت‌گذر به نقل از سیتنا، مهندس کیهان افتخار، افزود: بر همین اساس تعرفه‎ی ترانزیت پهنای باند برای یک لینک STM 64 برای 15 سال در طولانی ترین مسیر معادل 2.9 میلیون دلار و برای کوتاهترین مسیر معادل 580 هزار دلار است.
وی ادامه داد: هزینه‎ی نگهداری سالانه نیز 10 درصد تعرفه‎ی پرداخت سالانه خواهد بود.

حالا قیمت تعرفه های خودمون کم میشه دیگه ؟

دوستان اگه پایه اید یه نامه هم به آقای واعظی بدیم ؟!

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
حالا قیمت تعرفه های خودمون کم میشه دیگه ؟

دوستان اگه پایه اید یه نامه هم به آقای واعظی بدیم ؟!

این نامه همش توش نوشته آقای رئیس جمهور آقای رئیس جمهور . باید اول اونا رو بکنیم واعظی . :d یه چند تا ویرایش دیگه هم داره . ولی من پایم .
فک کن رئیس جمهور نامه هایی رو که براش فرستادیم بده به واعضی باز برای واعضی هم بفرستیم کلا نامه تو نامه میشه .
ولی من چه قدر ساده ام ...

izonman

کاربر سایت
Jul 25, 2013
134
128 نامحدود پارس انلاین
63149509315820336425.jpg
پارس آنلاین خیلی چرته! 20 30 گیگ دانلود کنی سرعتت میشه 16 کیلوبایت!!!! بهشونم میگی چرا انقدر سرعتم پایینه میگه تعرفه خودمون اینجوریه! باید بهشون بگی آخه لامصب چرا تو تعرفه هاتون نمیزنید نامحدودتون محدوده؟! :|

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
پارس آنلاین خیلی چرته! 20 30 گیگ دانلود کنی سرعتت میشه 16 کیلوبایت!!!! بهشونم میگی چرا انقدر سرعتم پایینه میگه تعرفه خودمون اینجوریه! باید بهشون بگی آخه لامصب چرا تو تعرفه هاتون نمیزنید نامحدودتون محدوده؟! :|
باز خوبه مال پارس انلاین 20 30 گیگه من بعد دو روز سرویس گرفتن از شاتل سرعتم اومد روی 40 زنگ زدم میگه باید حداکثر روزی 300 400 مگ دانلود کنی . میگه یه 4 روز صبر کن میاد بالا . هنوز که هنوزه پایین رفته بالا نیومده .

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
فقط من میدونم هر STM64 برای ترکیه حدود 22 میلیون بود تو سرچ که کردم تو ایران رقم قبلی نمیدونم چقدر بود فکر کنم 37 میلیون دلار بود!
2.9 میلیون واقعا رقم عالی به نظر میرسه
STM-64 = 9,953.280 Mbit/s ~10 Gbit/s هر 3 ملیون دلار تقسیم بر 10 گیگابایت رقم واقعا ناچیز ؟! من نمیدون اینجوری باید حساب کرد رقم واقعا اصلا نمیتون باور کنم یعنی هر 1 مگ 3 دلار؟!

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
من "نامحدود" 512 پارس اَن لاین داشتم ، 90گیگ که دانلود کردم سرعتم قفل شد روی 40 :| منم زنگ زدم به پشتیبانی طرف ،‌گفت : درسته شما نامحدود گرفتین ولی مصرفتون منصفانه نبوده ،‌ من نزدیک بود مخم سوت بکشه میخواستم بهش 4تا فش بدم ،‌دیدم اصلا در سطحی نیستن که من بهشون فحش بدم !
کلا در Pars AN line چیزی به اسم نامحدود معنی نداره ،!‌ بقیه ISP هارو نمیدونم !

SHARAMGHADER

کاربر سایت
Aug 20, 2013
55

من ازش راضیم باورتون نمیشه دیشب سرعت دانلودم شده بود 1 مگ نشد عکس بگیرم کار داشتم حالا امشب بشه میگیرم میذارم براتون من داتک بودم پوستمو کند شده بود 5 کیلو سرعت دانم ولی خدا روشکر از دستش خلاص شدم
حالا جالبه بدونید یوتیوب برا من شولتر نیست میرم توش پینگ هم حدود 200 هست با فرانکفورت فقط پارس انلاین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر