بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

deep_purple

کاربر سایت
Sep 24, 2005
254
نام
Alireza

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
منم دقیقا همین مشکلو دارم. وقتی نتو میخوای شارژ کنی بعد از شارژ اینجوری میشه صفجه :|
سیستم رو یکم تغیرات درش ایجاد کردن مثلا وقتی شارژ نداری میتونی کانکت بشی ولی هر سایتی رو میخوای باز کنی یه صفحه با لوگوی مخابرات میاد که نشون میده باید بری شارژ کنی تو سیستم پولوتون هم یه دست کاریهایی کردن ولی چه فایده که پهنای باند بیشتر نمیدازند رو خط که الان مجبور نشند یه خط اینترنت رو شیر کنند بین 10 نفر از اون ور وقتی 10 تا با اینترنت همزمان کار کنند نت به کلی منهدم بشه

- - -ویرایش - - -

مخابرات
خیلی هم خوب
موشکولی نداریم
تقریبا یه ماهه همینه ثابت

بعضی وقتا بهتر از این هم میشه
شما چند وقته که از مخابرات اشتراک دارید ؟

petiak

کاربر سایت
Aug 14, 2013
82
پارس انلاین رفیقم خورده به مشکل کمبود سرعت معلوم نیست چه خبر شده همه مشکل دارن ولی خدایی مخابرات قیمت هاش خوبه ناشکری نکنید

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
الان که اصلا مخابرات اساسی گند زده البته تو خوزستان ما که داریم میریم کرج دغدغه دارم اونجا چی بگیرم .......چکار کنم کرج مخابراتش چطور؟؟؟؟؟

Death King

کاربر سایت
Jun 16, 2012
188
نام
Hamed
كلا اينترنت مخابرات تو تهران و شهرستانهاي تهران ر...ده وضعش داغونه تا چند روز قبل بهتر شده بود تقريبا مثل اوايل شده بود ولي باز تو اين دو سه روزه خرررررابه
واقعا ديگه سرنوشت اينترنت ايران معلوم نيست به كجا ميره هر روز دريغ از روز قبل فقط اينو بگم كه بايد از ايران رفت من كه دارم سعي ميكنم برم اونم فقط به خاطر اينترنت:d
واقعا بعضي موقعها اعصاب نميزاره

deep_purple

کاربر سایت
Sep 24, 2005
254
نام
Alireza
الان که اصلا مخابرات اساسی گند زده البته تو خوزستان ما که داریم میریم کرج دغدغه دارم اونجا چی بگیرم .......چکار کنم کرج مخابراتش چطور؟؟؟؟؟

عزیزم اون تستِ پینگی‌ که صفحه قبل گذشتم، واسه مخابرت کرج ـه !
نه سرعت داره نه پینگِ درس حسابی‌
از مخابرات نت نگیر که پشیمون نشی‌ .

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,760
نام
محمد امین
اقا من که میخوام اینترنت بگیرم چیککار کنم ؟؟

میخواستم از اسیا تک بگیرم گفتن سرعتشو اوردن پایین

شرکت خوبی میشناسین؟؟؟

مخابرات نامحدود 1 مگش خوبه ؟؟؟ ( تهرانم )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر