بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
رفتم سایت مخابرات که سرعت بالاتر بگیرم یوزرنیمم رو می زنم می زنه غلطه!
رقم آخر یوزرنیمم نمی شه بزنم!
ایراد از کجاست؟
یوزر نیم شماره تلفنه خونه اس ؟ خطی که روش ای دی اس ال هست ؟
یحتمل بدون صفر باید وارد شود :D

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
13911011000150_PhotoA.jpg

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، از این پس مخابرات استان البرز علاوه بر ارائه اینترنت پر سرعت نامحدود، اینترنت پرسرعت حجمی نیز ارائه خواهد کرد.
این اقدام در راستای اجرای مصوبه 152 سازمان تنظیم و مقررات رادیویی کشور انجام می‌شود.
هزینه نصب و راه اندازی سرویس حداکثر 95 هزار ریال اعلام شده و هزینه بسته‌های حجمی نیز در جدول زیر آورده شده است.
البته پس از اتمام حجم‌های خریداری شده، سرویس قطع نمی‌شود؛ بلکه هزینه اضافی بر حسب قیمت تعیین شده بصورت اتوماتیک روی قبض تلفن منظور می‌شود.
*تعرفه های جدید خدمات اینترنت پرسرعت مبتنی بر ADSL
حداقل مصرف موجود در تعرفه ماهیانه
نامحدود
(حداکثر 8-1)
6GB 4GB 2GB GB 0 هزینه اشتراک
مشخصات سرعت
85000 تعرفه 64K
125000 110000 90000 تعرفه 128K
150000 130000 110000 تعرفه 256K
240000 155000 125000 تعرفه 512K
430000 275000 175000 140000 75000 تعرفه 1M
740000 310000 215000 175000 120000 تعرفه 2M
انتهای پیام/ح

استان البرز به جمع استان هایه بدبخت پیوست

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
یوزر نیم شماره تلفنه خونه اس ؟ خطی که روش ای دی اس ال هست ؟
یحتمل بدون صفر باید وارد شود
biggrin1.gif
به نکته خوبی اشاره کردی. من اون یوزرنیمی که به روتر دادم و وسطش @ داره رو می دادم. شماره تلفن خونه رو هم امتحان می کنم.
============
چرا قیمتا گرونتر شد یه شبه؟ منم همون البرز! هستم ولی تا هفته پیش قیمتا این نبود! رفتن حجمی کردن کشیدن روش! قبلا فقط نامحدود بود فکر کنم!
عجب بدبختیما!

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
دوستان سلام دو درخواست داشتم !!!؟ اول این که وزیر پیشنهادی جدید در صورت رای آوردن چه جور آدمی هست . تا حالا مصاحبه ای در مورد اینترنت داشته و مثلا افکار خودش رو در مورد اینترنت بین الملل بگه و کلا نظرش درباره شیلترینگ و این چور چیز ها ؟؟ دوم هم در پایین :d

دوستان من تا حالا انواع قیشلر رو ترکون استفاده کردم ولی همون طور که میدونید اکثرا طی چند ماهه گذشته مشکل داشتن. از پی.ام 9 بگیر تا تانل و تانل پلاس و کری****و و چیز پی ان و آی نت و غیره ... ولی همه تایم اوت میکنن و رو اعصابن. تا حالا فقط با ساک***س کمترین مشکل رو داشتم و از بقیه بهتر بوده. حالا شما اگر جایی رو میشناسید که مطمئن باشید کیفیتش خوب باشه خواهشا لطف کنید معرفی کنید .فرق نداره چی باشه فقط خدایی خودتون استفاده کرده باشد و از کیفیت و قیمتش راضی بوده باشید . به من هم معرفی کنید آخه تا حالا از هر جا هر چی خریدم پشیمون شدم. دمتون گرم ;)

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
دوستان سلام دو درخواست داشتم !!!؟ اول این که وزیر پیشنهادی جدید در صورت رای آوردن چه جور آدمی هست . تا حالا مصاحبه ای در مورد اینترنت داشته و مثلا افکار خودش رو در مورد اینترنت بین الملل بگه و کلا نظرش درباره شیلترینگ و این چور چیز ها ؟؟ دوم هم در پایین :d

دوستان من تا حالا انواع قیشلر رو ترکون استفاده کردم ولی همون طور که میدونید اکثرا طی چند ماهه گذشته مشکل داشتن. از پی.ام 9 بگیر تا تانل و تانل پلاس و کری****و و چیز پی ان و آی نت و غیره ... ولی همه تایم اوت میکنن و رو اعصابن. تا حالا فقط با ساک***س کمترین مشکل رو داشتم و از بقیه بهتر بوده. حالا شما اگر جایی رو میشناسید که مطمئن باشید کیفیتش خوب باشه خواهشا لطف کنید معرفی کنید .فرق نداره چی باشه فقط خدایی خودتون استفاده کرده باشد و از کیفیت و قیمتش راضی بوده باشید . به من هم معرفی کنید آخه تا حالا از هر جا هر چی خریدم پشیمون شدم. دمتون گرم ;)
البته فکر نکنم جاش اینجا باشه.اما من 1 ساله دارم از portbaz سرویس میگیرم خوبه سرویسش

- - -ویرایش - - -

دوستان من هنوز جواب نگرفتم:(
ایا مخابرات بین یک تخلیه خط با یک تخلیه دیگه زمانی قائل میشه؟
مثلا من هفته پیش یه تخلیه داشتم حالا باز میخام تخلیه کنم برام انجام میدن یا نه؟

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
البته فکر نکنم جاش اینجا باشه.اما من 1 ساله دارم از portbaz سرویس میگیرم خوبه سرویسش

- - -ویرایش - - -

سلام . من از این هم داشتم ولی چنگی به دل نمیزد. حالا اخرین ادرسش رو بده ولی اگر کس دیگه ای هم تونست کمک کنه دریغ نکنه. :)

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
لینک گذاشتن ممنوع هستش بعدم دوستان اگه خواستن چیز تی ام بگن تا یه سایت معرفی کنم بهشون که با نازل ترین قیمت از همه سرویس های موجود استفاده کنند بگید تا براتون پ.خ کنم

قیمتش مهم نیست. کیفیتش تست شده باشه مهمه. من تا حالا توی همین دو ماه گذشته 20 تومن پول این ها رو دادم ولی کیفیت نداشتن. نیکی و پرسش اگر مطمئی خوبه بده لطفا

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521

از مخابراتتون پرسیدین؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod

نه هیچ زمانی نداره شما اگر مثلا امروز روی یک تخلیه کنی و بعد فردا یک پورت جدید را براتون باز کنند و دوباره روز بعدش درخواست بدید موظف هستند که خط را تخلیه کنند.اگر مخابرات منطقه به شما گفت که باید زمان بگذره مطمئن باشید که قانونی در این زمینه وجود نداره و تنها از روی تنبلی انجام این کار به شما همچین پاسخی داده اند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر