بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336
تازه برای من سرعت دانم هم نابود شده !
مگه خبر نداری ؟ ***** داره میاد سر ریاست !
بدختی هامون داره شروع میشه !
فکر کنم دایل اپ هم بعد از این نداشته باشیم

saeed0721

کاربر سایت
Jul 25, 2013
170
تازه برای من سرعت دانم هم نابود شده !
مگه خبر نداری ؟ ***** داره میاد سر ریاست !
بدختی هامون داره شروع میشه !
فکر کنم دایل اپ هم بعد از این نداشته باشیم

من سرعت دانلودم با سرورهای داخلی 400 هست با خارجی 20. فردا صبح تخلیه میزنم میرم مخابرات

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
ببين مخابرات گندش در اومده پيشگامان سرعت بالا پينگ پايين ميگي نه؟؟؟آه:View attachment 47532

- - -ویرایش - - -

Untitled.png

بچه ها اينارو از كج ميارين؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

84553231.png

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام.دوستان یه اینترنت وایمکس خوب بهم معرفی میکنید که بشه باهاش انلاین بازی کرد. محلی که هستیم ADSL کابل کشی نشده و نمیتونم ازش استفاده کنم. قبلا مبین نت داشتم که اصلا خوب نبود، حداقل اینجا (گرگان). فک میکردم پارس خوب باشه که اینم مثل اینکه چرته ... به خدا تو کفه یه دست جی تی زدن درست و حسابی موندم.

یه نظرب بدید دیگه, یعنی یه isp نیست که بشه شلم شوربایی هم که شده باهاش بازی کرد, بابا اوضاع تو کفیه درک کنین!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
گوشه ای از آخرین اظهارات سرهنگ پاسدار نامی در وزارت ارتباطات!!

خب، حالا بفرماييد كه چرا پهناي باند در ايران كم است؟شما درباره مزاياي علمي افزايش سرعت اينترنت مي‌گوييد اما امارات متحده عربي كه اصلا توليد علمي ندارد سرعت اينترنت خانگي اش 900 برابر ماست، يا سرعت اينترنت خانگي ارمنستان صد برابر است. خب اين‌ها تناقض ندارد؟ اين شائبه پيش مي آيد كه در ايران اصلا خود حاكميت نمي‌خواهد كه سرعت اينترنت افزايش يابد.

نه اصلا اين‌طور نيست. ببينيد كشورهاي همجوار ما اشرافيت آمريكا برهمه امورشان را پذيرفته اند اما نگاه ما به عنوان يك نگاه مستقل ، و كشوري كه خود را تحت تاثير نگاه ديگران قرار نمي‌دهد فرق مي‌كند. الان سرعت آمدن اطلاعات از غرب به جهان سوم هشت بر يك است. يعني هشت تا مطلب مي‌دهد به شما و يكي مي‌گيرد آن هم از چين و هند و... به اين بايد توجه كرد. اين اتفاق يعني چه؟ يعني سيطره فرهنگ غرب بر جهان سوم. ما اين را نمي‌خواهيم. كشوري هست كه اصلا به اين توجه ندارد كه سرعت واريزي ديتاي اطلاعات چه تاثيري بر فرهنگ وسبك زندگي‌اش دارد اما براي ما اين طور نيست. ما روش نويني از مديريت اسلامي را به جهان معرفي كرديم. اما مسئله اين نيست كه نخواهيم سرعت اينترنت را بالا ببريم.

اما با فرمايش شما انگار با برنامه و خودخواسته سرعت اينترنت پايين است.

نه به اين شيوه. البته شما مي‌دانيد كه وقتي وارد قسمت پنهان امنيت ارتباطات در جهان مي‌شويم وضعيت ديگري وجود دارد. حتي بعضي قدرت‌هاي جهاني يارانه مي‌دهند كه مطالبشان از طريق اينترنت وارد خانه‌هاي مردم بشوند. اصلا يارانه مي‌دهند براي توسعه موبايل. چرا؟ چون وقتي آمد با اين سبك آن وقت تاثيرگذاري فرهنگي رخ مي‌دهد. يك وقت اينترنت هست مثل چين اما كنترل شده است. در خود انگليس و آمريكا هم كنترل شده است اگر در اين كشور در شبكه‌ها چيزي در فضاي مجازي عليه رژيم صهيونيستي و منافع سرمايه داران آمريكا بنويسيد ***** مي‌كنند و هم شايد برخورد ديگري كنند. همين الان آمريكا سعي مي‌كند تا يكي دو سال ديگر 17 سرويس خدماتي را روي موبايل هر فرد ارائه دهد. آنها مي‌خواهند سبكي يا روشي را كه مي‌تواند در اختيار غربي‌ها باشند را در جهان داشته باشند. بايد به اين‌ها توجه كرد.

يك جور ديگر مي‌پرسم پايين بودن سرعت اينترنت به خاطر تصميم حاكميت است يا كمبود سرمايه‌گذاري در اين حوزه؟

خب سرمايه گذاري هم كم بوده و بايد بيشتر به اين حوزه توجه كرد.. . البته خط ايپك كه از ايران عبور كرده است، سبب مي شود پهناي باند تقويت شود.

پس حاكميت كاري به اين حوزه ندارد؟

خير.

واقعا باید خدارو شکر کرد که 8 سال شر اینها کنده شد! باور کنید هیچوقت دیگه امثال اینها سر کار نمیان. اینو مطمئن باشین. مغز اینها معیوب هست رسما.

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
من که واقعا راضی ام. ;;)
پینگ 100-150 با EU، سرعت دانلود 250-300. :d
سلام . داداش شما چه نوع سرویسی از مخابرات میگیری ما هم بریم همون رو بگیریم ؟ تو مشهد فک کنم از همه بهرترشون همین مخابراته ( فقط حیف که نامحدود نداره ) .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر