بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
بعد کلی ای اس پی عوض کردم به این نتیجه رسیدم که به خیال شم الان 1 ماه زنگ نزدم به پشتیبانی هر وقت خوب بود بازی میکنم هر وقت نبود نمیکنم جدی میگنم اینطوری فقط اعصاب خودتون خورد میشه 512 نامحدود اسیا تک دارم مثلا تو وار فریم لگه تو دوتا پینگ 130 با 4.2.2.4 پینگ 130 با 8.8.8.8 300 کلا راضی باشید به اینی که دارید

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
همینمون مونده بود که سرعت اینترنت از کشور این یارو کمتر باشه!:|
1_photo.jpg

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
@mamal
دیکتاتور کره شمالی خوشحال.:d

کلا اونتو فقط 0.6 درصد از جمعیت حق اجازه از اینترنت دارن، ولی بازم از ما جلوترن!:|
page1407

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
ممنون از تمام بچه ها
ببین وضع نت کشور چه فاجعه ای هست دیگه :|
بهتره مخابرات بمونم صداشم در نیارم :|:|

مگه مخابرات خوبه ؟
پینگ پایین هست ولی چه فایده وقتی اصلا نمیشه بازی کرد. نمیدونم چیکار کردن زدن Readـن به نت اصلاََ به سرورهای بازی نمیشه وصل شد
2ماهه همینجوریه
به شبی 4 ، 5 گیگ دانلود دلمون خوش کردیم این اوضاعمون شده

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
مگه مخابرات خوبه ؟
پینگ پایین هست ولی چه فایده وقتی اصلا نمیشه بازی کرد. نمیدونم چیکار کردن زدن Readـن به نت اصلاََ به سرورهای بازی نمیشه وصل شد
2ماهه همینجوریه
به شبی 4 ، 5 گیگ دانلود دلمون خوش کردیم این اوضاعمون شده
عجب آدمی هستی سهند! :| مخابرات به خاطر اون ضعفش که خودت میدونی به همه ISP ها میرزه.
پینگشم که پایین، سرعتم بالا.
@meti
:|

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
سمت پالوژده. از بزرگراه رایانه سرویس می‌گیرم. البته فقط این چند روزه، بعدش جمع آوری می‌کنم چون قراره برگردم:D

بزرگراه رایانه که اوضاعش خیلی قمر در عقربه که
دوستم داره
اما تستای شما بدک نیست

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
بزرگراه رایانه که اوضاعش خیلی قمر در عقربه که
دوستم داره
اما تستای شما بدک نیست

والا من قبل از این که بیام اینجا، به یکی از اقوامون گفتم که بره تو خونمون واسم یه نت 1 مگ ببنده، اونم این کار رو کرد:D زیادم واسم سرعت مهم نیست، چون قراره زود برگردم و مجبور شدم یه ماهه بگیرم که فقط یک هفته ازش استفاده کردم.

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
دوستان چه خبره اینترنت من از صبح قطعه و الانم خیلی مشکل داره در کانکنت شدن و بعضی سایت های داخلی رو فقط باز میکنه!:| چه خبر شده!؟
isp مخابرات

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
میخوان شرکتهایی که ابزار *****ینگ رو به ایران میدن روتحریم کنن ای بخندیم =))
یکار خوب میکنن همینه
آره دیگه وقتی زدن همین 3قطره چـ* اینترنتی که الان هست رو هم قطع کردن اون موقع بیشتر میخندین ! :|

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,529
من زنگ زنگ زدم پرسیدم گفت فقط طرح الماس داریم که خیلی خیلی گرونه ( فک کنم 500 تومن در ماه بود ) حالا شما به 2020 یک زنگ بزن بپرس شاید من رو سر کار گزاشتند . اگه سرویس داشتند خبرش رو بده تو این تابیک ممنون .

قبلا زنگ زدم
میخواستم از اونهایی که دارن بپرسم.
چون الان آسیا تک دارم بخوام درخواست تخلیه بدم 2 هفته طول میکشه بخوام از مخابرات بگیرم 2 هفته هم برای رانژه ....عملا 1 ماه اینترنت ندارم میخواستم بدونم اگه ارزش داره عوض کنم
قیمتشم مشکلی ندارم . اما 180 تومن بود

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
قبلا زنگ زدم
میخواستم از اونهایی که دارن بپرسم.
چون الان آسیا تک دارم بخوام درخواست تخلیه بدم 2 هفته طول میکشه بخوام از مخابرات بگیرم 2 هفته هم برای رانژه ....عملا 1 ماه اینترنت ندارم میخواستم بدونم اگه ارزش داره عوض کنم
قیمتشم مشکلی ندارم . اما 180 تومن بود
همون 180 تومنی رو می خوای بگیری ؟ ( ببخشید قیمت رو اشتباه گفتم دققا یادم نبود تقریبی گفتم 500 که اشتباه در اومد )
سرویس نامحدود دیگه ای ندارن ؟ مثلا یک مگی دو مگی ؟ ( چون تو تهران و ... هست )
منم الان شاتل دارم به معنای واقعی کلمه پینگش اشغاله حالا بماند سرعتش و ... می خوام ماه بعد رو مخابرات بگیرم ترجیحا نامحدود گفتم اگه تو مشهد سرویس مید نامحدود بگیرم اگر نه که محدود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر