بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سرویس 2 مگ با 10 گیگ تزافیک و 1 تا 8 صبح رایگان قیمت 45 تومن در ماه
منم همین سرویس رو از اسیاشت داشتم ولی این دمه اخری بد جوری گند زد !
1 ساعت از سرعت شبانه کم کرد !
سرعت دانلودش هم تو ساعت رایگان روی 100 بود .!
پینگ هم ............. :|

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
اره منم اسیاتک محدود 10 گیگ دارم خیلی داغونه 1 ماه که میگن مشکل سراسری هست درست میشه دیگه از ماه بعدی ازشون نت نمیگیرم. رفتم مخابرات ثبت نام کردم ببینم چه طوری.!
پینگ آسیاتک با 4.2.2.4 حدوددای 450 هست بعد با 8.8.8.8 حدود های 200 هست/:) الان کدومشون ملاکه والا تو بازی که همش لگه. جدیدا هم میگن معیار ما سرعت دانلود از سایت دانلود ها و میهن دانلود هست چون سرور این 2 سایت مال خود آسیاتک هست.!!

izonman

کاربر سایت
Jul 25, 2013
134
یعنی چی تجهیزات ندارن ؟؟؟مگه میشه تو گوهردشت کرج یه جای قدیمی و شلوغ و پر جمعیت کرج مرکز مخابراتیش نتونه اینترنت بده؟؟
واقعا همچین چیزی امکانپذیر هست یا اینا میخوان ندن اینترنت رو
بعد اینا خط رو هم عوض نمیکنن یعنی تعویض خط هم تجهیزات میخواد
اصلا به نظر شما میشه یه مرکز مخابراتی نتونه اینترنت بده؟؟
به نظر شما (یا هر کس دیگه ایی که میدونه خوهشا به من کمک کنه) من چه جوری میتونم ADSL بگیرم؟؟
مخابرات یا شرکتی فرقی نداره
بعدش یه سول خیلی مهم دیگه از همه و از شما
چه جوری میشه از مخابرات شکایت کرد؟؟یه شکایتی که بصورت کتبی باشه و بشه جواب گرفت نه تو سایت tct که هیچکس جواب نمیده
میخوام یه شکایت خوب تنظیم کنم ولی نمیدونم کجا باید بدمیش
هر کس میتونه به من کمک ممنون میشم
عزیز مرکز رجایی پرتاش پره!!! باید خالی بشه تا بهت بدن! باید بری تو نوبت تا بهت بدن ... ممکنه بیشتر از یک ماه طول بکشه ...

- - -ویرایش - - -

درسته حدود یکو نیم ماه گند زده بود بد جووووور اما الان خوب شده! ولی بازم میگم هر جایی خوب سرویس نمیده مثلا منطقه حسارک کرج دوستم گرفته بود خوب نبود یا این دوستمون *Black Roze* هم سرویس داره راضی نیست اما تو منطقه ما آسیاتک خداست :d

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
اره منم اسیاتک محدود 10 گیگ دارم خیلی داغونه 1 ماه که میگن مشکل سراسری هست درست میشه دیگه از ماه بعدی ازشون نت نمیگیرم. رفتم مخابرات ثبت نام کردم ببینم چه طوری.!
پینگ آسیاتک با 4.2.2.4 حدوددای 450 هست بعد با 8.8.8.8 حدود های 200 هست/:) الان کدومشون ملاکه والا تو بازی که همش لگه. جدیدا هم میگن معیار ما سرعت دانلود از سایت دانلود ها و میهن دانلود هست چون سرور این 2 سایت مال خود آسیاتک هست.!!

مخابرات هم جدیدا انگازی زیاد که دانلود میکنی سرعتت رو میارن پایین !
پینگش هم خوب بود ولی الان یکی دو ماه رفته بالای 200 !

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
من از مخابرات تهران نت میگیرم
چند روزه که وقتی از سایت Speedtest پینگ میگیرم سرور منو جای تهران ، اصفهان نشون میده
پینگمم بالا رفته ؟
کسی میدونه قضیه چیه ؟
برای منم اصفهان نشون میده
فکر کنم به پورت ها ربط داره چون موقعی که همه چیز درست میشه نت من میاد تهران:d

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
درسته حدود یکو نیم ماه گند زده بود بد جووووور اما الان خوب شده! ولی بازم میگم هر جایی خوب سرویس نمیده مثلا منطقه حسارک کرج دوستم گرفته بود خوب نبود یا این دوستمون *Black Roze* هم سرویس داره راضی نیست اما تو منطقه ما آسیاتک خداست :d
نه آخه خداوکیلی اصلا کیفیت نداره:-& خیلی مسخرس پینگت با تهران 130 باشه تازه 7 تا کوچه پایین تر از ما مرکز مخابراتی هست دیگه فاصلمون هم زیاد نیست. حالا شانس شما خوب بوده سرویسی که بهتون دادن خوبه. منم یکی از بچه های اینجا گرفته بود برا اونم خوب بود من رفتم گرفتم.
مخابرات هم جدیدا انگازی زیاد که دانلود میکنی سرعتت رو میارن پایین !
پینگش هم خوب بود ولی الان یکی دو ماه رفته بالای 200 !
ااااا پس با این حساب سرویس نامحدود دیگه چه جایی میده؟! حالا دانلود هم خیلی زیاد ندارم مثلا بازی و فیلم جدید بیاد فقط دان میکنم 24 دان نمیکنم. جدیدا هم باز اومدم بازی آنلاین میزنم پینگ هم برام مهم شده.
ISp دیگه ایی نست که سرویس نامحدود و پینگ خوب بده؟! حالا محدود با پینگ خوب دانلود شبانه خوب هم باشه حله ایرادی نداره.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
ممنون از تمام بچه ها
ببین وضع نت کشور چه فاجعه ای هست دیگه :|
بهتره مخابرات بمونم صداشم در نیارم :|:|
آره همون مخابرات بمون باید بسوزی بسازی نه شما هممون.!
خوب با یه پینگ های زیبا در اختیار شما هستیم. آسیاتک واقعا عجیبه با این سایت ها پینگ گرفتم ببنید چی نشون میده.
پینگ با world of tanks یدونه تایم اوت مابقی 506.
پینگ با یاهو 460.
پینگ با pardisgame.net حدودا 220.
پینگ با Downloadha.com حدودا 120 (سرورش ماله آسیاتک هست)
پینگ با Mihandownload.com حدودا 115 (سروش ماله آسیاتک هست)
پینگ با WowZone.ir حدودا 120.
پینگ با Asiatech.ir همشون تام اوت :d خیلی جالبه.!

saeeid

کاربر سایت
Dec 5, 2007
123
نام
سعید

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
ممنون از تمام بچه ها
ببین وضع نت کشور چه فاجعه ای هست دیگه :|
بهتره مخابرات بمونم صداشم در نیارم :|:|
مخابرات سگش به آی اس پی های دیه شرف داره ! بهترین ISP هست در حال حاضر :D
به شخصه پینگ زیر 100 هم داشتم با سرورای اروپا

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ایران کندترین اینترنت دنیا را دارد

به گزارش ایتنا از مهر، موسسه آکامی در گزارش جدید ۲۰۱۳ خود درباره وضعیت اینترنت جهانی آورده است که هنگ کنگ، ژاپن، رومانی و کره جنوبی در صدر پرسرعت‌ترین اینترنت‌های دنیا قرار می‌گیرند و پس از این ۸ مورد ایالات متحده آمریکا در جایگاه نهم قرار دارد که خدمات اینترنتی آن نسبت به سایر کشورهای دارای فناوری با قیمت بیشتر و سرعت کمتر عرضه می‌شود.

در این گزارش هنگ کنگ بار دیگر با سرعت ۶۳.۶ مگابایت سرعت و افزایش ۹ درصدی نسبت به سه ماه گذشته در صدر جدول قرار گرفت.

در سه ماه نخست امسال کره جنوبی با سرعت ۴۴.۸ مگابایت به رده چهارم سقوط کرد و از ژاپن و رومانی با سرعت اینترنت‌های ۵۰ و ۴۷.۹ مگابایت در ثانیه عقب ماند.

در جدول امسال جایگاه آمریکا و سوئد تغییر کرده است، سال گذشته سوئد در رده نهم و آمریکا در رده هشتم قرار داشت.

آکامی برای ارائه این گزارش خدمات اینترنتی ۲۴۳ کشور جهان را بررسی کرده است.

براساس این گزارش مشترکان در سه ماهه اول سال ۲۰۱۳ با ۲۰۸ حمله DDoS ( محروم سازی از سرویس) روبرو بوده‌اند که این میزان اندکی نسبت به سه ماه گذشته آن بیشتر است، چرا که تعداد این حملات در سه ماه چهارم سال ۲۰۱۲ به ۲۰۰ مورد رسیده بود.
از این تعداد حمله ۳۵ درصد مشتریان تجاری، ۲۲ درصد مشتریان رسانه‌ای، ۷ درصد مشتریان با فناوری بالا، ۴ درصد بخش عمومی را هدف گرفته بودند.
این حملات توسط ۱۵۴ سازمان مختلف گزارش شده است.

میانگین اوج سرعت اینترنت جهانی ۱۸.۴ مگابایت است که این امر نسبت به سه ماهه گذشته ۹.۲ درصد و نسبت به سال گذشته ۳۶ درصد تغییر داشته است.

میانگین اوج سرعت اینترنت در ایران کندترین مورد در سه ماهه نخست بوده که در این دوره به ۳.۲ مگابایت در ثانیه رسیده است.
.........

پ.ن: هنوز فرق بین بیت و باید درک نشده! تمام مگابایت های خبر بالا مگابیت هستن دوستان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر