بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
خب این هم بهترین پینگ که تا حالا داشتم.
مخابرات نامحدود 2 مگابیت ( سرعت دانلود 240 کیلوبایت در ثانیه)

65322764855816646124.jpg

-----------------------------------------------
این هم پینگ با سرور های اروپا بازی BF3:

56393218035304841752.jpg

آخرین ویرایش:

shahrooz.omd

کاربر سایت
Oct 4, 2011
62
نام
شهروز
اقا این اسیاتک خیلی عوضیه خیلی ببخشید واقعا این دیگه ته حر**ب*زی هست. من الان حدود 4 5 روز هست که از دانلود شبانه که رایگان هست استفاده میکنم اینا دیدن من حدود 20 گیگ دانلود کردم اومدن سرعت شبانه ایی که باید روی 100 تا 120 باشه کردن روی 5 الی 20!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا حرستون نمیگیره که آدم الکی داره چه پولی میده به اینا!!~x(
سرعت دانلود توی ساعات معمولی به ما گفتن 300 400 هست ولی این طوری نیست اگر هم باشه برای 1 2 روز هست. پینگ با داخل 100 با خارج 400. دانلود شبانشون هم که اینه 1 تا 8 صبح رایگان خیلی زیاد مصرف کنی محدودیتتون رو کم میکنن. اهان راستی تو ساعات رایگان نمیدونم چه مرضی میگیره که دیگه گوگل رو اصلا باز نمیکنه جدیدا درست شده ولی خیلی طول میکشه.:-w
پشتیبانی هم که میگه ما پهنای باندمون جر خورده داریم میدوزیمش ایشالا تا چند روز دیگه درست میشه. این ایشالاه ماشالاه شون شد 2 ماه! هنوز درست نشده که نشده فکر کنم سراسری جر خورده که این طوری شده!
شما عکس زیر رو ببنید اصلا ادم میخواد باشه مودمو کیس رو تو سرش خورد کنه.
69852496764802546015.png

الان ما اینجا( گوشه سمت راست رو نگاه کنید) داریم 10kb سرعت میگیرم بعد سرعت دانلود هم تا 10 تا بیشتر نمیره الان هم یهو برای چند دقیقه سرعت شده 0 !!!!!!!
خداوکیلی مسخره ترین شرکتی بود که دیدم از این شرکت نت نگیرید عصاب خودتون رو خورد نکنید شاید برای 2 3 ماه اول بهتون خوب خدمات بدن ولی دیگه بعدش هیچی که هیچی.!!

مال من شب که هیچیُ یه سری از ساعت های روز هم اینطوری هست... پینگم داخلی ۳۰۰ خارجی ۸۰۰ ۹۰۰ ۱۰۰۰ آسیاشیت...

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
متأسفانه تو چند شب اخیر حدود 25 گیگ دانلود کردم (سرعت دانلود 180-220 کیلوبایت) (چون پینگ افتضاح بود و زنگ میزدم پشتیبانی مرکز مخابراتی ـمون بمدت 1 ماه مشکل داشت (آره جان عمه ی 7 جدّش :|)
الان سرعت دانلود شبانه ، سر 10-20 کیلوبایت هست ولی پینگ عین روز اوّل :| ( اگر میدونستم پینگ با دانلود بازی و ... در شب درست میشه ، خب از همون اول تابستون دانلود میکردم :|)

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
بعد از مدت ها تونستم BF3 رو با پینگ 98 و بدون لگ و تاخیر بازی کنم.
------------------
با اسیاتک دارم با پینگ 400 وارد بازی می شدم. یک عده از سرور ها فقط من برای این پینگ kick می کردن و اصلا نمی تونستم با دوست هام بازی کنم.
مخابرات قبلا 512 داشتم که البته سرعت اپلودش 128 بود. پینگش 110 اینا بود اما یا لگ زیاد داشتم یا پینگ به یکباره می شد 700!!

اما الان از مخابرات 2 مگابیت نامحدود گرفتم. پینگش هم با اروپا 85-100 هست و خوشبختانه تا الان لگ و تاخیر اصلا نداره.
امیدوارم بقیه دوستان هم اوضاع شون خوب بشه.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بعد از مدت ها تونستم BF3 رو با پینگ 98 و بدون لگ و تاخیر بازی کنم.
------------------
با اسیاتک دارم با پینگ 400 وارد بازی می شدم. یک عده از سرور ها فقط من برای این پینگ kick می کردن و اصلا نمی تونستم با دوست هام بازی کنم.
مخابرات قبلا 512 داشتم که البته سرعت اپلودش 128 بود. پینگش 110 اینا بود اما یا لگ زیاد داشتم یا پینگ به یکباره می شد 700!!

اما الان از مخابرات 2 مگابیت نامحدود گرفتم. پینگش هم با اروپا 85-100 هست و خوشبختانه تا الان لگ و تاخیر اصلا نداره.
امیدوارم بقیه دوستان هم اوضاع شون خوب بشه.

مخابرات در اکثر مناطق کشور به حات ثبات رسیده هرچند باز هم موقتی هست ولی فعلا خوبه...

w3x

کاربر سایت
Aug 7, 2012
118
الان من خونه دوستم هستم داخل نازی اباد تهران دارم شاخ در میارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مخابرات نامحدود 2 مگ :

اخه پینگو نگا !!!!!!!!!!!!!!

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
الان من خونه دوستم هستم داخل نازی اباد تهران دارم شاخ در میارم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مخابرات نامحدود 2 مگ :

اخه پینگو نگا !!!!!!!!!!!!!!
عزیز تعجب نداره دیگه.
من هم مخابرات 2 مگابیت نامحدود دارم.
تهران هم هستم.
پینگم با سرور های تهران 8 تا 10 میلی ثانیه هستش.
با سرور های اروپا هم 85 تا 100 میلی ثانیه.

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
دیدم چند صفحه پیش دارن راجب اندیشه بد می گن.
ISP به این خوبی:d
فقظ یکم قیمت سرویس هاشو پایین بیاره عالی میشه
137474422132118_Capture.JPG

آخرین ویرایش:

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
به نظر میاد مخابرات با بهتر کردن خدمات و کیفیت شبکه و سرعتش می خواد کل بازار رو تسخیر کنه با این حساب شرکت هایی مثل شاتل و اسیا تک و صبانت و امثال هم که پینگ های بالا و کیفیت و دانلود پایین دارند به زودی ورشکست می شن . :d
وقتی Over Sell می کنن ولی پهنای باند و پورت ندارن بدن و اشتراک رو به 1 به 10 یا 1 به 20 ! میکنن همین میشه که پینگ میره رو 500 و همش هم اختلال دارند مشترکینشون در ISP هایی مثل شاتل و اسیا و ...فعلا مثل اینکه بهترین کار خرید سرعت های بالای 512 یا 1 مگابیت از مخابرات هست و یا ISP های خاصی که پوشش محدود و پورت های با کیفیت دارند.
در حال حاضر خریدن اینترنت از ISP های گسترده ی کشوری مثل آسیاتک و شاتل و مبین نت و صبا نت و ... کار بسیار اشتباهی هست چون کیفیت اینها در 1 ماه گذشته بشدت افت کرده.

w3x

کاربر سایت
Aug 7, 2012
118
عزیز تعجب نداره دیگه.
من هم مخابرات 2 مگابیت نامحدود دارم.
تهران هم هستم.
پینگم با سرور های تهران 8 تا 10 میلی ثانیه هستش.
با سرور های اروپا هم 85 تا 100 میلی ثانیه.

خوب یه تست بگی برادر ببینیم چطوره واسه شما

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر