بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بیا بهتون میگم رسانه بهترین ISP هست باور نمیکنید از ماکس نت هم قویتره فقط حیف که منطقه 1 تا 3 رو پوشش میده.

- - -ویرایش - - -

گشتیم نبود نگرد نیست!
کلا اگه برا بازی میخوایی به نظرم از این شرکت های گمنام بگیر چون پورت های خالی زیادی دارن پهنای باند رو کم نمیکنن.
حالا شما برو سایت Pardis.ir بهشون زنگ بزن ببنین چی بهت میگن.

رسانه مگه وایرلس نیست؟

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن

Mashido

کاربر سایت
Jul 29, 2012
27
نام
نیما
همونطور که چند صفحه پیشم گفتم رسانه واقعا isp خوبیه من توی بازیهای انلاین پینگ زیر 400 نداشتم ولی از وقتی ازشون سرویس گرفتم پینگم بالای 120 نرفته گرچه گرونه(من 512 اشتراک 1 به 2 نامحدود ماهی 140 تومن میدم) ولی حداقلش اینه که اعصابم راحته و مدام لازم نیست مثل قبل همش زنگ بزنم التماسشون کنم و اخرشم هیچ نتیجه ای نگیرم.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بله وایرلس هست چه طور مگه؟
اگه از نظر پوشش میگید که فقط منطقه 1 2 3 تهران رو پوشش میده همین.

- - -ویرایش - - -

توی گوگل سرچ کنید رسانه تهران

همین دیگه!
ماکسنت روی adsl داره همچین پینگی میده! اگه همین سرویسش رو به صورت وایرلس ارائه میکرد الان پینگش 15 20 میلی زیر رسانه میزد. شک نکن.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
رسانه از نظر پینگ حتما ok هست ؟

راستی مثلا اگه من سرویس B+2 Class با سرعت 256 رو بگیرم سرعت دانلودش چقدر هست ؟

رسانه شرکت خیلی خیلی خوبیه ! ولی من این آواخر مشکل داشتم باهاش جلوی سیگنال وایرلس ساختمون ساختن دیگه نتونستن پوشش بدن خونه ی مارو ! سرعت دانلود این سرویس به 170 هم میرسه !

پینگشم حرف نداشت !

الان یه شرکتی گرفتم هنوز که هنوزه اسمش نمیدونم چیه این نمونه پینگم تو سرورای Steam

- - -ویرایش - - -

آفا سرویس نامحدود با سرعت دانلود مناسب وجود خارجی داره اینجا ؟ :D

وجود داره ولی باید پول خرج کنی ! :)

آخرین ویرایش:

MohsenDante

کاربر سایت
Jun 2, 2012
74
نام
Mohsen Duxithon
سلام دوستان من فکر کنم تا چند وقت تعطیل شم از نت و سایت و.....امروز قراره به علت تغیر محل زندگی از شرق منطقه 7 به منطقه 5 ایت الله کاشانی جنت اباد(جنوبی)(شاهین جنوبی) غرب تهران برم---512 مخابرات داشتم برای گیم و وب و گاهی اوقات طراحی وب ---الانم موندم اونجا میرم چه کنم --دوباره مخابرات بگیرم ---یا وای مکس ---اساتید عزیز خواهشا تا قبل از فرت شدنم از نت کمکم کنید چه کنم---دانلود زیادی هم ندارم شایدم بشه --مبین نت--داتک و پتیاک اونجا ساپورت خوب وایمکس داره به گفتشون ما چه کنیم کمکککککک--من (milad_maxpayne-) شاید بعضی ها منو بشناسن --یه کمکی به ما بکنید در گیر حسابی شدیم.5 سال مخابرات دارم--ممنون

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
به قرآن این مبین نت دلمون رو خون کرد با این پینگش!!
فکر کنم اگه تا الان پول هر ماه خرید تعرفه رو نگه میداشتم الان میتونستم یه گرین کارت امریکا بخرم از این خراب شده برم!!
واقعا تنها دلیلی که از اورجینال باز بودن کنار کشیدم همین پینگ مضخرف مبین نت بود الله وکیلی
خدا لعنتشون کنه این گرون فروشهارو که شاتل داره 6 مگ 3 گیگ رو میده 32 اینا 2 مگ 3 گیگ رو میدن 32!!!
دیگه بحث سرعت دانلود رو وسط نکشم بنظرم سنگینترم:(

سرور رو نیگا:-&

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
ای کاش دستم میشکست و هیچ وقت به آساتک زنگ نمیزدم. آخه چرا؟! واقعا افتضاحه از آسیاتک نگیرید در خواست شکایت کردم 1 هفته هست جواب نمیدادن.
راستی اقا امیر محمود مخابرات 2مگ نامحدود مگه هر 2 ماه 75 تومن نیست؟! چند روز طول میکشه تا وصل کنن. از چه سایتی برای مخابرات تهران در خواست دادی؟!
مخابرات 2 مگ برای 2 ماه میشه 150 هزار تومن
سریع هم وصل می کنن، برای من در 1 روز وصل کردند.
سایت tct.ir

Time_to_Die

کاربر سایت
Jul 17, 2013
70
به قرآن این مبین نت دلمون رو خون کرد با این پینگش!!
فکر کنم اگه تا الان پول هر ماه خرید تعرفه رو نگه میداشتم الان میتونستم یه گرین کارت امریکا بخرم از این خراب شده برم!!
واقعا تنها دلیلی که از اورجینال باز بودن کنار کشیدم همین پینگ مضخرف مبین نت بود الله وکیلی
خدا لعنتشون کنه این گرون فروشهارو که شاتل داره 6 مگ 3 گیگ رو میده 32 اینا 2 مگ 3 گیگ رو میدن 32!!!
دیگه بحث سرعت دانلود رو وسط نکشم بنظرم سنگینترم:(

سرور رو نیگا:-&
رضا جان خب ایرانسل بگیر.من الان شاتل هستم واقعا راضیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر