بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
اینجا ایرانه ، استاندار هاش فرق داره :|
دوستانی که الان یا از ساعت 1 تا 7 صبح به این تاپیک سر میزنید میشه بگید پینگتون با pishgaman.net چنده ؟
همچنین پینگ تو ساعات رایگان دگر ISP ها یا همین پیشباگان ، تغییر آنچنانی ـی میکنه ؟
الان برای من ساعت 11:30 50 ـه با همین سایت ، ساعت 12 140-150 ، 12:30 230-250 ، ساعت 1 نصفه شب که 1500-2100 هست :| (چرا با این پینگ ، تایم اوت نمیده ولی پینگ 2100 تایی میده ؟ ) :|
نباید فرق کنه عزیزه من ! اینجا ایرانه ولی جزایر دورغوز آباد که نیست این وضعیت باشه ! خجالت آوره کشوری که ادعای هسته ای شدن داره مردمش با سرعت چند ده کیلو بایتی از اینترنت استفاده می کنند ...

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
چرا اسپید تست برای شیر به من فرمت jpg نمیده؟
اینجوری میده
Speedtest.net - My Results
http://www.speedtest.net/my-result/2828633675
لینک رو میذارم تو قسمت تصویر چیزی نمیاره..اینجوری میشه:arrowd:
2828633675

شما ها چی میبینید ؟ من که خودم چیزی نمیبینم:d

آخرین ویرایش:

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
شما مشکل پینگ شبانه فوق العاده بالا ندارید ؟ حدود 1800-n :|
این ماه دیگه از پیشگامان نمیگیرم احتمالا . کدوم ISP رو پیشنهاد میکنید ؟ (میدونم همشون بدتر ان ) بین بدتر و بدتر چی رو میگید ؟

Ali_VDO

کاربر سایت
Feb 24, 2008
440
خوش به حالتون! این تست‌ها که شما می‌ذاردید آرزوی منه! واقعا قدرشو نمی‌دونید.
داتک 128 - سه گیگ در ماه (تهران) (دو سالی می‌شه که مشتریشون هستم)
2829474883.png

با اینترنتم بازی نمی‌کنم اما پینگم با گوگل نزدیکِ 300 ـه. که نباید خیلی جالب باشه. تنها نکته مثبت اینه که 24x7 همین نت رو دارم با همین کیفیت اگه قطعی نداشته باشم البته!
با این سرعت شبا می‌تونم نزدیک 500 مگ دانلود کنم اما داتک در جهت رفاه حال مشتریان(!) دیروز ساعت‌های رایگان رو که 1 تا 7 بود رو کرد 2 تا 7! یعنی یک ساعت دانلود کمتر.
فقط دارم با این محدودیت و سرعت زجر می‌کشم. ماهی هم 16 هزار تومن آب می‌خوره. عوض کردن شرکت هم دردسر داره. واسه همین نت چند وقت تو نوبت بودم.

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوستان نت هم انگار روزه داره :)) چند روزه دارن سرعت دانلود و هی کم کم کم کاهش میدن :)) از 100 رسید به 70 از 70 هم به 10... اصلا واسه کسی ارزش قائل نیستن... امیدوارم این 18 روزم تموم شه هرچه زودتر...
دیگه پاک ایران زدمون کردن..........

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من 2 هفته هست تایم اوت و پکت لاس دارم نمیتونم گیم بزنم . از دولت و مخابرات و زیرساخت و کلیه دست اندر کاران برای این امر تشکر میکنم . فکر کنم وقتشه یه سری به مسجد محله بزنم برای ثبت نام کلاس های تابستانه مسجد محل یا برم یه کاری دست و پا کنم یه پولی گیرم بیاد از این مملکت بزنم بیرون .

kparsakia

کاربر سایت
May 16, 2010
1,394
نام
بی نام!
خوش به حالتون! این تست‌ها که شما می‌ذاردید آرزوی منه! واقعا قدرشو نمی‌دونید.
داتک 128 - سه گیگ در ماه (تهران) (دو سالی می‌شه که مشتریشون هستم)
2829474883.png

با اینترنتم بازی نمی‌کنم اما پینگم با گوگل نزدیکِ 300 ـه. که نباید خیلی جالب باشه. تنها نکته مثبت اینه که 24x7 همین نت رو دارم با همین کیفیت اگه قطعی نداشته باشم البته!
با این سرعت شبا می‌تونم نزدیک 500 مگ دانلود کنم اما داتک در جهت رفاه حال مشتریان(!) دیروز ساعت‌های رایگان رو که 1 تا 7 بود رو کرد 2 تا 7! یعنی یک ساعت دانلود کمتر.
فقط دارم با این محدودیت و سرعت زجر می‌کشم. ماهی هم 16 هزار تومن آب می‌خوره. عوض کردن شرکت هم دردسر داره. واسه همین نت چند وقت تو نوبت بودم.

0.25 مگ = 250 کیلوبایت مگه نیست؟
بعد این بده؟ خوبه 128 داری... میخوای 10مگ بهت بدن ؟ :D

من 2 هفته هست تایم اوت و پکت لاس دارم نمیتونم گیم بزنم . از دولت و مخابرات و زیرساخت و کلیه دست اندر کاران برای این امر تشکر میکنم . فکر کنم وقتشه یه سری به مسجد محله بزنم برای ثبت نام کلاس های تابستانه مسجد محل یا برم یه کاری دست و پا کنم یه پولی گیرم بیاد از این مملکت بزنم بیرون .
آخرش بود این پست :D

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
من 2 هفته هست تایم اوت و پکت لاس دارم نمیتونم گیم بزنم . از دولت و مخابرات و زیرساخت و کلیه دست اندر کاران برای این امر تشکر میکنم . فکر کنم وقتشه یه سری به مسجد محله بزنم برای ثبت نام کلاس های تابستانه مسجد محل یا برم یه کاری دست و پا کنم یه پولی گیرم بیاد از این مملکت بزنم بیرون .​

اگه امکانش برام بود دریای خر رو تا روسیه شنا میکردم :D
مطمئن باشید ماه رمضان هم که تموم بشه هیچ اتفاقی نمیفته فقط دعا کنید وضع اینترنت بد تر این نشه و همین بمونه

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
0.25 مگ = 250 کیلوبایت مگه نیست؟
بعد این بده؟ خوبه 128 داری... میخوای 10مگ بهت بدن ؟ :D

آخرش بود این پست :D
0.25 مگی که اونجا زده نمیشه 250 کیلوبایت بلکه میشه:
32 کیلوبایت!
هر بایت 8 بیت هست و اسپید تست سرعت رو بر حسب مگابیت میزنه نه مگابایت!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر