بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

MinaToo

کاربر سایت
Dec 22, 2012
127
نام
Mel-lrD@D
وضعیت کلی اینترنت طی 2 هفته ی گذشته به همین شکل در اومده برای من هم از اواخر شب تا ساعت 10-11 صبح همه چیز خوبه ولی ساعت 11 به بعد شروع میشه به کند شدن و پینگ بالا رفتن.
تستی که با CMD گرفته میشه دقیقتر هست چون اسپید تست سرور هاش شلوغتر هست و ترافیکش بالا.

اسپید تست دقیق ترین هست حتی سرورها خیلی هم شلوغ باشه بازم دقیق ترین هست ، نشون میده ای آس پی تو چقدر پایبند اس ال ای قرار دادش بوده یا صادقانه کار کرده وقتی روزانه مثلا 4/5 میلیارد تست میگرین واقعیت رو هم نشون میده هیچ وقت آماراش اشتباه نبوده !!
بهترین زیر ساخت رو هم داره واقعا کارشون درسته ..

الان 2 هفته تر زدن تو اینترنت یعنی کلا سود میلیاردی میگیرن این میشه ماه عسلش دیگه

- - -ویرایش - - -

پشتیبانی شاتل این رو در مورد افت شدید سرعت و پینگ تایم بالا گفت:

حالا نمیدونم چه گندی زدن خودشون هم موندن نمیتونن جمعش کنن ولی به نظر پهنای باند کم اومده و یا اتفاقی شبیه به این.

اصلا پهنای باند کم نیومده یه گندی زدن خفن مطمئن باش که نمی تونن هم جمعش کنند .. .. !!
شما یه دقت کن همین 4 هفته پیش اعلام شد ظرفیت 6 برابر شده چطور ممکنه پهنای باند کم باید ؟ اصلا امکان نداره این مرتبط هست با تنظیمات اینترنت ملی با دیتا بیس خارج

kratosgodofwar

کاربر سایت
May 4, 2012
19
نام
Unnamed
اینم وضعیت 128 نامحدود ما از پارس آنلاین.دیگه چی بگم من:((

2827583916.png

83562944.png

16086124500019514222.png

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
الان 2 هفته تر زدن تو اینترنت یعنی کلا سود میلیاردی میگیرن این میشه ماه عسلش دیگه
اصلا پهنای باند کم نیومده یه گندی زدن خفن مطمئن باش که نمی تونن هم جمعش کنند .. .. !!
شما یه دقت کن همین 4 هفته پیش اعلام شد ظرفیت 6 برابر شده چطور ممکنه پهنای باند کم باید ؟ اصلا امکان نداره این مرتبط هست با تنظیمات اینترنت ملی با دیتا بیس خارج

چی بگم والا من اگر بودم همشون رو اخراج می کردم وقتی 4 نفر بی سواد و سودجو و ضد مردمی توی مهمترین سازمان اطلاعاتی کشور وجود دارند همین میشه که الان وضع اینه.
یه سوال !!! : وقتی میگیم پهنای باند یک STM1 حدود 155 مگابیت هست (یعنی بیش از 60 برابر ترافیک یک کانکشن 2 مگابیت که فعلا در ایران راحت به دست میاد) و ترافیک اینترنتی کشور 6 برابر هم شده پس کجاست این تغییر کیفیت ؟ این ترافیک عظیم کجا میره ؟ وقتی کل ترافیک یک ISP به اندازه چند تا کانکشن صد مگابیتی برای مثلا 10-20 نفر کاربر در خارج کشور هست حالا این افزایش پهنای باند چه ضرورتی داره و اگر افزایش پیدا میکنه کجا میره ؟ خیلی خنده داره واقعا.

آخرین ویرایش:

ddddddd

کاربر سایت
Jul 12, 2011
50
چی بگم والا من اگر بودم همشون رو اخراج می کردم وقتی 4 نفر بی سواد و سودجو و ضد مردمی توی مهمترین سازمان اطلاعاتی کشور وجود دارند همین میشه که الان وضع اینه.
یه سوال !!! : وقتی میگیم پهنای باند یک STM1 حدود 155 مگابیت هست (یعنی بیش از 60 برابر ترافیک یک کانکشن 2 مگابیت که فعلا در ایران راحت به دست میاد) و ترافیک اینترنتی کشور 6 برابر هم شده پس کجاست این تغییر کیفیت ؟ این ترافیک عظیم کجا میره ؟ وقتی کل ترافیک یک ISP به اندازه چند تا کانکشن صد مگابیتی برای مثلا 10-20 نفر کاربر در خارج کشور هست حالا این افزایش پهنای باند چه ضرورتی داره و اگر افزایش پیدا میکنه کجا میره ؟ خیلی خنده داره واقعا.

حالا نمي دونيد كي درست ميشه اين مشكل؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

MinaToo

کاربر سایت
Dec 22, 2012
127
نام
Mel-lrD@D

این لینک یه نگاه بنداز :
ظرفیت ترانزیت پهنای باند اینترنت هفت برابر شد
خوب ظرفیت ترانزیت مثلا شد 7 برابر خوب یعنی ما بستر داریم اینترنت هایمان چندین برابر شه !! الان خبرشم فکر کنم شنیده باشید دارن آماده میشن پهنای باند صادر کنند به عراق و .. همین همسایه ها ما خودمون نتمون اینه دیگه واقعا صادر کردنش خنده داره !!!!!!!!!

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
......................اینترنت امروز داغون تر از دیروز................

:bighug:...............اینترنت ملی به سلامت شما می اندیشد ..................... :bighug:

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
پینگ با داخل کشور بالای 20 قابل قبول نیست.
اینجا ایرانه ، استاندار هاش فرق داره :|
دوستانی که الان یا از ساعت 1 تا 7 صبح به این تاپیک سر میزنید میشه بگید پینگتون با pishgaman.net چنده ؟
همچنین پینگ تو ساعات رایگان دگر ISP ها یا همین پیشباگان ، تغییر آنچنانی ـی میکنه ؟
الان برای من ساعت 11:30 50 ـه با همین سایت ، ساعت 12 140-150 ، 12:30 230-250 ، ساعت 1 نصفه شب که 1500-2100 هست :| (چرا با این پینگ ، تایم اوت نمیده ولی پینگ 2100 تایی میده ؟ ) :|
نباید فرق کنه عزیزه من ! اینجا ایرانه ولی جزایر دورغوز آباد که نیست این وضعیت باشه ! خجالت آوره کشوری که ادعای هسته ای شدن داره مردمش با سرعت چند ده کیلو بایتی از اینترنت استفاده می کنند ...
درسته نباید فرق کنه ولی فرق داره :| موقعی که اینهمه تحریم داخلی داریم ، یعنی مسئولین خودمون ، خودمون رو تحریم میکنن ، فرق داریم :|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر