بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
با این حساب که نمیشه بازی کرد ! فکر کن ! 150 میلی ثانیه هم خیلی زیاده ! ما تو گیم نت بازی میکنیم ، طرف تو 1 میلی ثانیه منو میزنه !!!! با اینکه پینگ هر 2 تا مون 1 میلی ثانیههست ! با این حال منو میزنه . حالا فکر کن تو بتل 150 میلی ثانیه با حریف اختلاف زمانی داشته باشی !! اصلا نمیشه بازی کرد !
و حساب کن که ما پلیر های ایرانی بتل داریم با این اختلاف ، بازی میکنیم .
دوستان پیشباگان دقیقا از ساعت 1-7 پینگ رو روی 1400-1800 فیکس میکنه (بسته به سرور)
میخوام ببینم باید چیکار کنم که اینا این کار رو نکنن ؟
زنگ میزنم بهشون هم میگن چون ساعات رایگانه پینگ خوب نیس :|
ولی پارسال خیلی توپ بود پینگ شبانه :|

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
با این حساب که نمیشه بازی کرد ! فکر کن ! 150 میلی ثانیه هم خیلی زیاده ! ما تو گیم نت بازی میکنیم ، طرف تو 1 میلی ثانیه منو میزنه !!!! با اینکه پینگ هر 2 تا مون 1 میلی ثانیههست ! با این حال منو میزنه . حالا فکر کن تو بتل 150 میلی ثانیه با حریف اختلاف زمانی داشته باشی !! اصلا نمیشه بازی کرد !
بزار یکم شفاف سازی کنم :d
توی فیزیک ساده ی دینامیک یه فورمول هست به نام فرمول نیتون که F=ma هست از این طریق می تونی شتاب حرکت مثلا یک اتومبیل رو با داشت جرم و نیروی اولیه وارد شده بهش به دست اوورد و بعد مسافت یا سرعت هر لحظه رو حساب کرد ولی ایا اعداد به دست اومده با واقعیت برابری داره ؟! 100% خیر چون در واقعیت ما اصطحکاک و اصطهلاک داریم و کلی نیروی مخالف حرکت که محاسبات تئوری رو با بی دقتی نسبی همراه می کنه.
حالا قضیه این هم همون هست فقط پینگ نیست میزان مهارت در بازی کردن و دهها عامل دیگه ممکنه باعث بشه چند نفر که حتی پینگ برابر دارند مقابل هم یکسان نباشند و طبیعی هم هست یا یکی با پینگ بالا با مهارت میتونه چندین نفر پینگ پایین رو لت و پار کنه...:d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
و حساب کن که ما پلیر های ایرانی بتل داریم با این اختلاف ، بازی میکنیم .
دوستان پیشباگان دقیقا از ساعت 1-7 پینگ رو روی 1400-1800 فیکس میکنه (بسته به سرور)
میخوام ببینم باید چیکار کنم که اینا این کار رو نکنن ؟
زنگ میزنم بهشون هم میگن چون ساعات رایگانه پینگ خوب نیس :|
ولی پارسال خیلی توپ بود پینگ شبانه :|

زنگ بزن فحش بده :)) بعد برو دفترشون ازشون عکس بگیر به بهونه یادگاری ، بعد با فوتوشاپ دستکاریش کن و بفرست رو نت :))

- - -ویرایش - - -

توی فیزیک ساده ی دینامیک یه فورمول هست به نام فرمول نیتون که F=ma هست از این طریق می تونی شتاب حرکت مثلا یک اتومبیل رو با داشت جرم و نیروی اولیه وارد شده بهش به دست اوورد و بعد مسافت یا سرعت هر لحظه رو حساب کرد ولی ایا اعداد به دست اومده با واقعیت برابری داره ؟! 100% خیر چون در واقعیت ما اصطحکاک و اصطهلاک داریم و کلی نیروی مخالف حرکت که محاسبات تئوری رو با بی دقتی نسبی همراه می کنه.
حالا قضیه این هم همون هست فقط پینگ نیست میزان مهارت در بازی کردن و دهها عامل دیگه ممکنه باعث بشه چند نفر که حتی پینگ برابر دارند مقابل هم یکسان نباشند و طبیعی هم هست یا یکی با پینگ بالا با مهارت میتونه چندین نفر پینگ پایین رو لت و پار کنه...:d

من عاشق اینجور شفاف سازیها هستم :d برای همینم تو رو به نوشته های بلاگم دعوت میکنم ( البته به غیر از 2 ، 3 تای اولی که میبینیشون )

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
دقیقا ظاهرا حسین هنوز با پدیده ایی بنام نوب اشنا نشده نمیدونه با همین پینگم نمیتونن مارو بزنن
تجربه به خودم ثابت کرده اول پلیر های المانی بعد پلیر های ایرانی جز قویترین هان واقعا و نوب ترین با افتخار usa روسیه هم که خدا رو شکر همه میشناسن منبع چیت هر کی از راه میرسه برا خودش یه چیت میسازه

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
دقیقا ظاهرا حسین هنوز با پدیده ایی بنام نوب اشنا نشده نمیدونه با همین پینگم نمیتونن مارو بزنن
تجربه به خودم ثابت کرده اول پلیر های المانی بعد پلیر های ایرانی جز قویترین هان واقعا و نوب ترین با افتخار usa

نه متاسفانه هنوز به این پدیده فراگیر اشنا نشدم :d این نوب ها عجب جونورای جالبی ان خدایی :))

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
تجربه به خودم ثابت کرده اول پلیر های المانی بعد پلیر های ایرانی جز قویترین هان واقعا و نوب ترین با افتخار usa روسیه هم که خدا رو شکر همه میشناسن منبع چیت هر کی از راه میرسه برا خودش یه چیت میسازه
دقیقا حرفت درسته توی این 2 سال بتلفیلد 3 آلمانی ها بهترین کیفیت رو در بازی داشتند بعد بچه های خودمون با پینگ 10 برابر آلمانی ها و اینکه روس ها 90% شون چیتر هستند و به عینه لمس کردم خودم علتش هم اینه که بازی واسشون خیلی ارزون در میاد !!! و مهم نیست بن بشن یا نه.

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
زنگ بزن فحش بده :)) بعد برو دفترشون ازشون عکس بگیر به بهونه یادگاری ، بعد با فوتوشاپ دستکاریش کن و بفرست رو نت :))
اون قسمت فحش دادن رو نه به اون صورتی که فکر میکنی ، ولی انجام دادم :|
اینا ارزش وقت گذاشتن برای کار کردن رو عکس رو نداردن :|
تو قیمت شکایات پیشگامان هم شکایت کردم هردفعه یارو آبدارچی برمیداره :|
الان کدوم ISP پینگش کلا خوبه ؟ (دقت کنید ایران زندگی میکنیم ، تعریف پینگ خوب تو ایران فرق داره :d) شب و روز برام مهمه . الان بیدارم ، خوابم هم نمیبره ولی نت ندارم :|

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
زیر 400 از 1 شروع میشه تا 400 که کلی اختلافه
1تا 100 عالی
100تا 150 خوب
150 تا 200 متوسط
200تا250 معمولا رنج پینگ بچه ها ایرانی اینجاست که یخورده ضعیفه و اذیت میکنه
250 اخ فاجعه از همن جا استارت میخوره
250 تا 350ضعیف
350 تا 400 خیلی ضعیف واقعا زجر میده ادمو حال حسابشو بکن دیگه 400با بالا چیه
از 400 به بالا dc و بند و بساط خودشو داره
نمونه سرور های بتل با cmd پینگ بگیر:
امریکا:
72.51.46.94
المان:
176.57.129.98
فرانسه:

195.72.155.167
فقط کافیه پینگم بره بین 250 تا 350 دهن همه رو سرویس می کنم ! فلگ اول میشم اصن ! آثا مگه پینگ 400 - 500 اجازه میده ! البته پینگ 400-500 بهم کمک کرده که بازیم قوی بشه و بفهمم چطور بازی کنم :d

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
حکایت خیلی از ما ایرانیا..
41242475342815965903.jpg

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
تو بتل که حرفتو قبول دارم ولی من خودم چند دستی cod:bo 2 بازی کردم بعضی پلیر های ایرانی روی هر چی نوب و کمپرو سفید کرده بودن.:|
خوشبختانه تو بتل از این خبرا نیست

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
اینجا خیلی نمی شه توضیح داد ولی از بازی به بیرون پرت شدن دلایل مهم تری از مقدار پینگ می تونه داشته باشه ، Time out های پینگ تایم ، وضعیت NAT Type و وضعیت هایی مثل میزان *****ینگ شبکه و ISP و فایروال دلایل عمومی خارج شدن هستن و خیلی هم پر اهمیت .

Ping پایین ( سه خط ) داشته باشید ولی به طور مثال Time out در کنارش باشه یا موارد دیگه باز هم احتمال از بازی خارج شدن زیاد هست، در صورتی که یک پینگ تایم معمولی و نه سه خط با شرایط کانکشن بهتر مثل نداشتن تایم اوت و محدودیت کم تر ، خیلی بهتر از پینگ های پایین ولی پر اختلال هست.

خب چطور میتونیم این Time out و وضعیت NAT Type و .... رو نداشته باشیم یا بهتر کنیم ؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خب چطور میتونیم این Time out و وضعیت NAT Type و .... رو نداشته باشیم یا بهتر کنیم ؟
به isp که ازش اینترنت میگیری ربط داره.مثلا مخابرات پینگش خیلی خوبه ولی این چند ماه time out خیلی زیاد داره.من خودم صبانت دارم تو این چند ماه مشکل time out دارم.البته تو این چند ماه کل اینترنت کشور اینطوری شده.من نمیدونم شما از چه isp اینترنت میگیری ولی ممکنه با عوض کردن isp مشکل time out رفع بشه

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
به isp که ازش اینترنت میگیری ربط داره.مثلا مخابرات پینگش خیلی خوبه ولی این چند ماه time out خیلی زیاد داره.من خودم صبانت دارم تو این چند ماه مشکل time out دارم.البته تو این چند ماه کل اینترنت کشور اینطوری شده.من نمیدونم شما از چه isp اینترنت میگیری ولی ممکنه با عوض کردن isp مشکل time out رفع بشه

من hiweb 2 مگ دارم ...

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
سلام دوستان
توی مبحث انلاین گیمینگ تازه واردم.اینو الان گرفتم میخواستم بدونم واسه بتل فیلد زدن اوضاع نتم اوکی هست؟
خوده سایت سرورش روی لندن بود.سرور بهتری هم وجود داره ایا واسه بازی؟!
ممنون

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
سلام دوستان
توی مبحث انلاین گیمینگ تازه واردم.اینو الان گرفتم میخواستم بدونم واسه بتل فیلد زدن اوضاع نتم اوکی هست؟
خوده سایت سرورش روی لندن بود.سرور بهتری هم وجود داره ایا واسه بازی؟!
ممنون
خوبه راحت با سرور های انگیلیس میتونی بازی کنی با فرانکفروت و امریکا هم پینگ بگیر ببین چطوره
اینا نمونه عملا چنذ تا سرور بازی ان ببین پینگت چطوره:
امریکا:
72.51.46.94
المان:
176.57.129.98
فرانسه:

195.72.155.167

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر