بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
با پینگ زیر 400 میشه خوب و راحت بازی کرد ؟
زیر 400 از 1 شروع میشه تا 400 که کلی اختلافه
1تا 100 عالی
100تا 150 خوب
150 تا 200 متوسط
200تا250 معمولا رنج پینگ بچه ها ایرانی اینجاست که یخورده ضعیفه و اذیت میکنه
250 اخ فاجعه از همن جا استارت میخوره
250 تا 350ضعیف
350 تا 400 خیلی ضعیف واقعا زجر میده ادمو حال حسابشو بکن دیگه 400با بالا چیه
از 400 به بالا dc و بند و بساط خودشو داره
نمونه سرور های بتل با cmd پینگ بگیر:
امریکا:
72.51.46.94
المان:
176.57.129.98
فرانسه:

195.72.155.167

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اصلا كسي مي دونه اصلا اين زير ساخت چي هست و اينا دارن با زير ساخت چيكار ميكنن كه سرعتا اومده پايين؟

زیر ساخت یه اداره ای هست به اسم اداره بوقققققققققققققققققققق که کارشون ساخت شبکه های اینترنت و مخابرات ، کنترل پهنای باند ، مونیتورینگ کل شبکه های مخابرات و اینترنت و ... هست . این اداره بوق هم معمولا سالی چندبار یا لنگر کشتی می افته روی خطوط فیبر نوریش یا اینکه نهنگ ها کابل ها رو میخورن !!!!!! برای همین به صورتی کاملا محترما میرنن تو کل اینترنت و انواع و اقسام فحش ها رونثار خودشون میکنن :d

- - -ویرایش - - -

زیر 400 از 1 شروع میشه تا 400 که کلی اختلافه
1تا 100 عالی
100تا 150 خوب
150 تا 200 متوسط
200تا250 معمولا رنج پینگ بچه ها ایرانی اینجاست که یخورده ضعیفه و اذیت میکنه
250 اخ فاجعه از همن جا استارت میخوره
250 تا 350ضعیف
350 تا 400 خیلی ضعیف واقعا زجر میده ادمو حال حسابشو بکن دیگه 400با بالا چیه
از 400 به بالا dc و بند و بساط خودشو داره
یا تست با امریکا بگیر

پس با پینگی بین 250 تا 350 باید قید بازی انلاین و بزنی !
انشاالله هر کی انلاین بازی میکنه با پینگ خوب بن بشه ! :d:))

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
انشاالله هر کی انلاین بازی میکنه با پینگ خوب بن بشه !
:d:))
اتفاقا رو 250 تا 350 میشه تحمل کرد (درسته ضعیفه)چون dc نداره و فقط تاخیره میدونی باید عادت بکنی به شرطی که سرور های بازی قوی باشن مثل سرور های ea بهش من الان پینگ گاهی اوقات میاد رو 250 تا 300 خدا وکیلی اصلا نمی تونم بازی کنم زیادی برام روونه به همون لگ عادت کردم

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
اتفاقا رو 250 تا 350 میشه تحمل کرد (درسته ضعیفه)چون dc نداره و فقط تاخیره میدونی باید عادت بکنی بهش من الان پینگ گاهی اوقات میاد رو 250 تا 300 خدا وکیلی اصلا نمی تونم بازی کنم زیادی برام روونه به همون لگ عادت کردم

چی چی ؟!!! :d

خدا وکیلی اصلا نمی تونم بازی کنم زیادی برام روونه

یعنی چی روونه نمیتونی بازی کنی ؟! همه دوست دارین بازی روون باشه دیگه :d

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
زیر ساخت یه اداره ای هست به اسم اداره بوقققققققققققققققققققق که کارشون ساخت شبکه های اینترنت و مخابرات ، کنترل پهنای باند ، مونیتورینگ کل شبکه های مخابرات و اینترنت و ... هست . این اداره بوق هم معمولا سالی چندبار یا لنگر کشتی می افته روی خطوط فیبر نوریش یا اینکه نهنگ ها کابل ها رو میخورن !!!!!! برای همین به صورتی کاملا محترما میرنن تو کل اینترنت و انواع و اقسام فحش ها رونثار خودشون میکنن :d

انشاالله هر کی انلاین بازی میکنه با پینگ خوب بن بشه ! :d:))
1-امیدوارم هر چه سریعتر شر این کثافت خونه از سر اینترنت بدبخت کم شه....
2-بله با پینگ بالای 200 باید قید بازی انلاین رو زد چون زجر آور هست خصوصا در اکشن FPS های TDM یا امثال اون که درگیری مستقیم هست و تانک و جت و اینا نیست مثلا در بتلفیلد.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
چی چی ؟!!! :d

یعنی چی روونه نمیتونی بازی کنی ؟! همه دوست دارین بازی روون باشه دیگه :d
اگه بصورت کلی درست بشه اره ولی یروز دو روز بد تر ادمو زجر میده چون میای به اون پینگ عادت کنی بر اساس اون شلیک کنی اینبار تیرات به هدف نمیخوره خلاصه وضعیتیه

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
1-امیدوارم هر چه سریعتر شر این کثافت خونه از سر اینترنت بدبخت کم شه....
2-بله با پینگ بالای 200 باید قید بازی انلاین رو زد چون زجر آور هست خصوصا در اکشن FPS های TDM یا امثال اون که درگیری مستقیم هست و تانک و جت و اینا نیست مثلا در بتلفیلد.

من منظورم تو بازی بتل هستا ! نه بازی دیگه !

اگه بصورت کلی درست بشه اره ولی یروز دو روز بد تر ادمو زجر میده چون میای به اون پینگ عادت کنی بر اساس اون شلیک کنی اینبار تیرات به هدف نمیخوره خلاصه وضعیتیه

هر 100 میلی ثانیه تو پینگ ، چند ثانیه تاخیر تو بازی ایجاد میکنه ؟

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
آقا من الان گرفتم پینگ 3 خط چیه.

من هم بتل ، هم فیفا و هم COD رو با 3 خط بازی میکنم. ( بدون کوچکترین قطعی و لگی ) پینگمم پایین 100 ـه:db-)

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
من منظورم تو بازی بتل هستا ! نه بازی دیگه !
هر 100 میلی ثانیه تو پینگ ، چند ثانیه تاخیر تو بازی ایجاد میکنه ؟
1-بله حسین جان منم بتلفید 3 رو گفتم البته ببین بتلفید 3 Mode واسه بازی زیاد داره مود کانکوئست که میشه ابزار های سنگین جنگی رو برداری میشه حتی با پینگ 250-300 بازی کرد چون درگیری مستقیم با شخص نداری مثلا سوار تانکی و زیاد مهم نیست پینگ ولی روی مود TDM خیلی پینگ مهمه چون درگیری مستقیم با حریف داری واسه همین اینجا پینگ 200 به بالا عملا زجر آوره هر چند خودم بار ها توی این پینگ رنک اول تیم بودم ولی خیلی سخت میشه.
هر 100 ms خب بدیهیه 100 ms تاخییر ایجاد می کنه مثلا شما با یه نفر تو بازی رو در رو میشی تو فاصله زمانیه کمتر از ثانیه قصد می کنی طرف رو بزنی و میزنی ولی چون پینگش 50 هست و تو 200 اون به جای اینکه بمیره خونش میشه 20 درصد ولی تو میمیری چون اون 150 میلی ثانیه سریعتر از تو تورو دیده و عمل کرده.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
1-بله حسین جان منم بتلفید 3 رو گفتم البته ببین بتلفید 3 Mode واسه بازی زیاد داره مود کانکوئست که میشه ابزار های سنگین جنگی رو برداری میشه حتی با پینگ 250-300 بازی کرد چون درگیری مستقیم با شخص نداری مثلا سوار تانکی و زیاد مهم نیست پینگ ولی روی مود TDM خیلی پینگ مهمه چون درگیری مستقیم با حریف داری واسه همین اینجا پینگ 200 به بالا عملا زجر آوره هر چند خودم بار ها توی این پینگ رنک اول تیم بودم ولی خیلی سخت میشه.
هر 100 ms خب بدیهیه 100 ms تاخییر ایجاد می کنه مثلا شما با یه نفر تو بازی رو در رو میشی تو فاصله زمانیه کمتر از ثانیه قصد می کنی طرف رو بزنی و میزنی ولی چون پینگش 50 هست و تو 200 اون به جای اینکه بمیره خونش میشه 20 درصد ولی تو میمیری چون اون 150 میلی ثانیه سریعتر از تو تورو دیده و عمل کرده.

با این حساب که نمیشه بازی کرد ! فکر کن ! 150 میلی ثانیه هم خیلی زیاده ! ما تو گیم نت بازی میکنیم ، طرف تو 1 میلی ثانیه منو میزنه !!!! با اینکه پینگ هر 2 تا مون 1 میلی ثانیههست ! با این حال منو میزنه . حالا فکر کن تو بتل 150 میلی ثانیه با حریف اختلاف زمانی داشته باشی !! اصلا نمیشه بازی کرد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر