بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
این نتیجه ملی شدن اینترنت که اقا مسعود نشسته داره باهاش حال میکنه ... پینگ زیر 500 با هیچ سرور خارجی ای ندارم...

شمایی که حاضر نیستی یک ایمیل هم بفرستی چون این کارو وقت تلف کردن میدونی بهتره تمام عمرت رو پشت پینگ گرفتن تلف کنی.

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
شاتل 128 نامحدود. سرعت امروزم البته از الان اینطوری شد قبلش پایین بود البته بخاطر اینکه زیاد دانلود کرده بودم ماه قبل.
2821603731.png

MinaToo

کاربر سایت
Dec 22, 2012
127
نام
Mel-lrD@D
شاتل 128 نامحدود. سرعت امروزم البته از الان اینطوری شد قبلش پایین بود البته بخاطر اینکه زیاد دانلود کرده بودم ماه قبل.
2821603731.png

این تست مردود هست دوست عزیز ؛ اول سرور داخلی به چه دردی می خوره ؟
دوم اگه با سرور فرانکفورت + پاریس و هلند و ... پینگت زیر 220 بود و سرعت دانلودت خوب و آپلودت هم خوب اونموقع میشه گفت اینترنتت خوبه !!!!!!!!!!

هدف از اینکه سرور داخلی یعنی تهران که بیخ گوشت هست پینگ گرفته شده و .. چیه ؟

- - -ویرایش - - -

این نتیجه ملی شدن اینترنت که اقا مسعود نشسته داره باهاش حال میکنه ... پینگ زیر 500 با هیچ سرور خارجی ای ندارم...

وضعیت برای همه بد شده الان اصلان پینگ تایم ها با سرور های خارجی Stayable نیست و کلا داغون هستش .. ... ..
حالا بشینید و تو فروم بی کار باشید و هی پینگ بگیرید و بنالید !

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
شمایی که حاضر نیستی یک ایمیل هم بفرستی چون این کارو وقت تلف کردن میدونی بهتره تمام عمرت رو پشت پینگ گرفتن تلف کنی.
اقا مسعود ما با هم دوستیم این حرفا چیه میزنی عزیزه من :) من خودم از خدامه اینترنت بهتر بشه کیه که بدش بیاد (جز یکی دو نفر اعضای فروم )x که امروز حسابی گند زدن به اعصاب من) من هم می فرستم ولی با ایمیل فرستادن کاری از پیش نمیره باید قضیه رسانه ای بشه و پوشش گسترده به خودش بگیره و به صورت عملی به وزارت خونه در ارتباط باشیم یا معاونت ریاست جمهوری دکتر روحانی.هرچند بازم من میگم اینترنت زیر نظر کسایی هست که دلشون نمی خواد پرسرعت بشه ، فیلش کم بشه ، کیفیتش بهتر بشه ، ارزونتر بشه ، و ... جلوی اون ها وایسادن هم کار هرکسی نیست.
من به عمل شما امید و اعتقاد دارم ولی قبول کن الان وضعیتی دارم که خیلی سخته برام فکر کردن به این رویا ها. ;)

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
این اسیاتک دیگه شورشو در اورده
با نصف سرورهای خارجی مشکل داره
یه فیلم نتونستیم دانلود کنیم باو
نه بابا من از ایران فیلمو تاینی مویز فول اسپید دانلود میکنم این سایتا رو سرچ کن تو نت هر فیلمی بخوای با سرعت بالا دارن!

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,250
نام
سروش
بچه ها من امروز از مخابرات نت گرفتم مثل *گ پشیمونم هر 5 دقیقه قطع میشه دوباره وصل میشه سرعتشم به زور تا 70 میرسه به نظر شما چرا؟؟؟من که دیدم همه تعریف مخابرات رو میکنن
همه این مشکل رو دارن یا من شانس ندارم؟:(
روانی شدم

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بچه ها من امروز از مخابرات نت گرفتم مثل *گ پشیمونم هر 5 دقیقه قطع میشه دوباره وصل میشه سرعتشم به زور تا 70 میرسه به نظر شما چرا؟؟؟من که دیدم همه تعریف مخابرات رو میکنن
روانی شدم

مخابرات بگیر نگیر داره .عجله نکن خوب هم میشه .اگر 512 گرفتی سرعت درسته باید روی همان 64 تا 70 باشه .اینکه یک سری از دوستا ن می گن م ن128 دارم تا 120 تا سرعت دارم دلیلش چیز دیگری است و در شهرستان ها این اتفاق داره می افته.

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
مخابرات بگیر نگیر داره .عجله نکن خوب هم میشه .اگر 512 گرفتی سرعت درسته باید روی همان 64 تا 70 باشه .اینکه یک سری از دوستا ن می گن م ن128 دارم تا 120 تا سرعت دارم دلیلش چیز دیگری است و در شهرستان ها این اتفاق داره می افته.

دلیلش چیه؟

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
روانی شدم

دقیقا همین بلا هم سر من اومده.

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,250
نام
سروش

من شهرستان هستم 512 نامحدود گرفتم یه مشکلی که تازه متوجه شدم اینه که سرعت دانلود متفاوته
مثلا از سایت softgozar الان دارم120 دانلود میکنم ولی یه سایت دیگه مثلا filegir به زور میاد 20 اکثرا دانلود سایت ها ضعیفه چرا؟

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
اقا مسعود ما با هم دوستیم این حرفا چیه میزنی عزیزه من :) من خودم از خدامه اینترنت بهتر بشه کیه که بدش بیاد (جز یکی دو نفر اعضای فروم )x که امروز حسابی گند زدن به اعصاب من) من هم می فرستم ولی با ایمیل فرستادن کاری از پیش نمیره باید قضیه رسانه ای بشه و پوشش گسترده به خودش بگیره و به صورت عملی به وزارت خونه در ارتباط باشیم یا معاونت ریاست جمهوری دکتر روحانی.هرچند بازم من میگم اینترنت زیر نظر کسایی هست که دلشون نمی خواد پرسرعت بشه ، فیلش کم بشه ، کیفیتش بهتر بشه ، ارزونتر بشه ، و ... جلوی اون ها وایسادن هم کار هرکسی نیست.
من به عمل شما امید و اعتقاد دارم ولی قبول کن الان وضعیتی دارم که خیلی سخته برام فکر کردن به این رویا ها. ;)
خدایا خودت ببین چه کردن با مردم ما که یه اینترنت که حق اولیه و یه چیز ساده برا هر شهرونده رو رویا میدونن و البته حق هم دارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر