بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
دوستان پینگ اسیاتک نسبت به مخابرات برای بازی چطوره ؟
مخابرات به نسبت بهتره !
اینا همش مربوط به خود مخابرات این که میگن مشکل از خطوط داخلیه همش بهونه هست من هنوز بعد چند سال این مشکل snr را دارم بر طرف هم نکردن اگه بر طرف بشه پینگم از این چیزی که هست خیلی میاد پایین تر
تو 90% اوقات چرت میگن ولی 10% هم پیش میاد که مشکل از سیم کشی داخلی باشه !
اون دوستمون هم که میگه از سر خط SNRشون بالا میره پس سیم کشی مشکل داره !

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
وضعیت اینترنت فرودگاه:
2804544998.png

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دوستان مخابراتی عزیز برای شما سرعت اینترنت مکش پیدا نکرده ؟:|
برای من که خفه هستش استاندارد باید بین 60 تا 70 باشه بزور میاد روی 40 و میره رو 20 و مکش پیدا میکنه :|

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
برای من که خفه هستش استاندارد باید بین 60 تا 70 باشه بزور میاد روی 40 و میره رو 20 و مکش پیدا میکنه :|

در حال حاظر روی 60 قفله.
=================
امروز از مخابرات زنگ زدن میگن شما در خواست ADSL داده بودید؟
گفتم بله دو ماهه وصل شده!
یعنی تا الان نمی دونستند که من مشترک ADSL هستم؟!:-/

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
خب علی ! حالا واسه من از سر خط که چک کردم بازم SNR پایین بود ! من نمیدونم مشکل از کجاست. همه چیرو چک کردم ، هیچ مشکلی نبوده. نه isp پیگیری میکنه نه مخابرات. هی میگن داخلیه ولی من میگم از سر خط هم همینه بازم میگن داخلیه !!!!
جالبیش اینه که ساعت 2 صبح تا 4-5 عصر SNR من میره بالا ، مثلا روی 20db جفتش، بعد از ساعت 4 تا شب ساعت 2 اینترنت هی قطع میشه و SNR میاد روی 10 و 6 !!! پنجشنبه ها هم دقت کردم مشکل قطعی ندارم. الان یکی به من بگه چیکار کنم چون دیگه خیلی رو مخ میره این قطع شدن.
چیزی که مشخصه یه چیزی او مسیر ارتباطیت تا خونه تو ساعات روز فعال میشه که نویز میندازه مثل کابل های فشار قوی برق یا هر عامل مزاحم دیگه

مخابرات هم برای مردم تره هم خورد نمیکنه چه برسه بیاد مسیر کابل رو این وسط بررسی کنه رفعش کنه ولی وظیفشونه درست کنند ولی نمیکنند و زور ما هم بهشون نمیرسه...من بار ها بهت گفتم بیا رو هوا و وایرلس کن که حداقل شرکتی پینگ نداشته باشه برای سرعت دیگه بهانه ندارند که نویز داری و از این جور حرفا..
من یه میل به کیا زدم همه سایت های شرکت های وایرلس کرج بود بگو بهش بهت فوروارد کنه واقعا دلت میاد ps4 بخری ولی باز با این نت داغون بازی کنی
:d

دوستانی که تهران هستند و پینگ خوب میخوان این شرکت وایرلس پینگ خیلی پایینی داره من 4 ماه داشتم خیلی خوب بود ولی سرعت هاشون محدود بود و مدعی کل تهران رو پوشش میده
http://linkpardaz.net/Default/

این تسته هایی که زمانی که من داشتم گرفتم
2736996761.png
2731507650.png
2701952839.png

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب علی ! حالا واسه من از سر خط که چک کردم بازم SNR پایین بود ! من نمیدونم مشکل از کجاست. همه چیرو چک کردم ، هیچ مشکلی نبوده. نه isp پیگیری میکنه نه مخابرات. هی میگن داخلیه ولی من میگم از سر خط هم همینه بازم میگن داخلیه !!!!
جالبیش اینه که ساعت 2 صبح تا 4-5 عصر SNR من میره بالا ، مثلا روی 20db جفتش، بعد از ساعت 4 تا شب ساعت 2 اینترنت هی قطع میشه و SNR میاد روی 10 و 6 !!! پنجشنبه ها هم دقت کردم مشکل قطعی ندارم. الان یکی به من بگه چیکار کنم چون دیگه خیلی رو مخ میره این قطع شدن.

اگه از اول خونه چك كردي پس دسته تو نيست ديگه تنها كاري ميتوني بكني بگي به شركت data rateت رو بيارن پايين تا چراغ dslت خاموش نشه
من كه همينكارو كردم

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
سلام خدمت دوستان عزیز...

منم هم همین مشکل دوست عزیزمون رو دارم و snr خطم روی 6 میاد جالبه هربار مودم رو خاموش و روشن میکنم Downstream بالا پایین میشه میره 1000 یهو میاد 100 بعد نکته جالبش اینکه snr قسمت Upstream من روی 18 هستش از سرخط هم تست گرفتم دقیقا از همونجا نویز بالا بود بعد یه سوال داشتم این قضیه کق گفتین اسپیلیتر سر راه ورودی سیم به ساختمون و خروجیش به واحد وصل کنیم به چه شکل هستش اگه کامل توضیح بدید ممنون میشم...

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
سلام خدمت دوستان عزیز...

منم هم همین مشکل دوست عزیزمون رو دارم و snr خطم روی 6 میاد جالبه هربار مودم رو خاموش و روشن میکنم Downstream بالا پایین میشه میره 1000 یهو میاد 100 بعد نکته جالبش اینکه snr قسمت Upstream من روی 18 هستش از سرخط هم تست گرفتم دقیقا از همونجا نویز بالا بود بعد یه سوال داشتم این قضیه کق گفتین اسپیلیتر سر راه ورودی سیم به ساختمون و خروجیش به واحد وصل کنیم به چه شکل هستش اگه کامل توضیح بدید ممنون میشم...
خط شما دچار نویز شدیده سریعا برسی کنید ببینید مشکل از کجاست. با مخابرات هماهنگ کنید.

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198

برای من یه هفته بیشتره که تک فایل دانلود میکنم 60 کیلو میده با اینترنت 1 مگ باید دو تا فایل همزمان دان کنم.

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
خب خدا رو شکر مشکل من حل شد. الان بدون لگ و دیلی دارم آنلاین میزنم . فقط اگه یکم سرعت رو ببرن بالا عالی میشه.

ماکس نت 128 نامحدود::d

2804820781.png
2804825083.png

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
خط شما دچار نویز شدیده سریعا برسی کنید ببینید مشکل از کجاست. با مخابرات هماهنگ کنید.
دوست عزیز خطم رو چک کردن اعلام خرابی کردن مخابرات امروز جواب داده که مشکلی از طرف ما نیست میتونم بگم کلا 2 دقیقه چراغ مودم سبزه کامل قطع میشه دوباره وصل میشه..isp هم میگه خط جدید بگیرین ظاهرا بستر این خط مشکل داره

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
اگه از اول خونه چك كردي پس دسته تو نيست ديگه تنها كاري ميتوني بكني بگي به شركت data rateت رو بيارن پايين تا چراغ dslت خاموش نشه
من كه همينكارو كردم
Data rate رو گفتم بیاره پایین ، اورد رو 3 ولی بدتر شد. واسه من مقطعی ـه ، یه وقت هایی بالاست یه وقت پایینه. احتمالا یه خط دیگه بگیرم چون هرکاری که بگی کردم ولی درست نشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر