بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
آسیاتک بار دیگر خوش درخشید...

به گزارش روابط عمومی آسیاتک، این شرکت در پی تکمیل افتخارات سال 91 که برترین آن دربافت تقدیر نامه 2 ستاره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فن آوری اطلاعات کشور ICTINQA بود، این بار هم با حضور در جشنواره فاوا خوش درخشید این جشنواره که سومین دوره برگزاری آن 28 اردیبهشت همزمان با روز جهـــانی ارتباطات و فنآوری در سالن اجلاس سران در تهران برگزارشد، با حضور مسئولین برجسته کشوری از جمله ریاست محترم جمهوری و دیگر دولت مردان رنگی دیگر به خود گرفت.
آسیاتک با رای هیات داوران سومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات (فاوا) توانست تقدیر نامه درجه اول را به پاس تلاش و اهتمام در کارگروه کیفیت و ارائه خدمات شبکه ای در محور خدمات عمومی انتقال داده کابلی (بدست آورد.
آسیاتک برترین شرکت ITدر ایران از نظر سیستم های مدیریتی منطبق بر استاندارد های بین المللی نشان افتخار دیگری را به پشتوانه مشتریان فهیم و سرمایه های انسانی کار آمد به افتخارت خود افزود .
:))
نمی دونم خودشون از گذاشتن این چرت و پرت ها خندشون نمیگیره امروز پینگم400- 700 همه چی اوکی بهترین ispایران بدرخش که همیشه درخشنده باشی

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
اسیاتک سرعت دانلودش خوبه اما پینگش با سرور های اروپا 400-500 هستش.
سرویس ها قطعی به ندرت داره.
از حق نگذریم، اسیاتک از شرکت هایی که 24/7 پیشتیبانی داره. هر موقع از شب و روز تقریبا پاسخگو هستن.
ولی خب نباید به خودشون لقب بهترین بدن!
آسیاتک برترین شرکت ITدر ایران

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
اسیاتک سرعت دانلودش خوبه اما پینگش با سرور های اروپا 400-500 هستش.
سرویس ها قطعی به ندرت داره.
از حق نگذریم، اسیاتک از شرکت هایی که 24/7 پیشتیبانی داره. هر موقع از شب و روز تقریبا پاسخگو هستن.
ولی خب نباید به خودشون لقب بهترین بدن!

برا همینه که سرعت یه مگ من که دارم ماهی چهل و خورده ایی میدم میاد رو 50 60 ؟
برا همینه نت من قعطی پی در پی داره؟
پشتیبانی heh
زنگ میزنم بهشون میگم پینگو درست کنید میگه خوزستان خرابه به ما چه مشکلی دارید خطو خالی کنید

اینا تعداد کاربرشون رفته بالا غرور گرفتشون یادشون رفته اون زمانی که با پرشین گیم همکاری میکردن توی سرور های cs1.6 بزور 4 تا کاربر پیدا میکردن با اون تبلیغاتشون چه پینگ های میداندن اون زمان
چند ماهه میگم خطو خالی میکنم این گشادی نزاشتم چوبشم خوردم اما این ماه دیگه درستش میکنم همون مخابراتی که قبلا بودم خیلی بهتره حداقل یه پینگی داره ادم بهش دل خوش کنه

آخرین ویرایش:

MinaToo

کاربر سایت
Dec 22, 2012
127
نام
Mel-lrD@D
من فکر کنم اگه وضعیت درست نشه کم کم شکایتی تنظیم کنم و ارسال کنم برای مراجع قضایی ، از بعد از انتخابات نه میشه درست بازی کرد نه میشه .. .. پینگ کم کم 100 تا رفته روش قبلا خیلی خوب بود !!!!!!!!!!!!!!! خیر سرشون گندتر هم شده ، برای مثال الان 3/4 ماه هست گند زدن تو اینترنت و هیچ کسی هم مسئول نیست .. مثلا دی ان اس شرکت 10 ms هست یهو دراپ پینگ داریم میشه 80/100 ms و پینگ 8.8.8.8 و 4.2.2.4 و گوگل و ... هم حدودا 100 تا 200 تا بیشتر میشه در حالت عادی که 200 تا 250 باشه یهو میشه 400 تا 500 . . . . . دیگه غیر قابل تحمل شده روزی چند بار اینطوری میشه .

اگر اوکی نشد من دارم شکایتی قضایی ارسال می کنم و ارجاع میدم ، از دوستانی هم که می خوان وضعشون درست بشه باید دست جمعی و خیلی خوب باشه تا کارساز باشه و به جایی برسه اگه بخوایم بشینیم و همینطوری هم دیگرو نگاه کنیم به جایی نمیرسیم با این وضعیت گند ......

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
برا همینه که سرعت یه مگ من که دارم ماهی چهل و خورده ایی میدم میاد رو 50 60 ؟
برا همینه نت من قعطی پی در پی داره؟
پشتیبانی heh
زنگ میزنم بهشون میگم پینگو درست کنید میگه خوزستان خرابه به ما چه مشکلی دارید خطو خالی کنید

اینا تعداد کاربرشون رفته بالا غرور گرفتشون یادشون رفته اون زمانی که با پرشین گیم همکاری میکردن توی سرور های cs1.6 بزور 4 تا کاربر پیدا میکردن با اون تبلیغاتشون چه پینگ های میداندن اون زمان
چند ماهه میگم خطو خالی میکنم این گشادی نزاشتم چوبشم خوردم اما این ماه دیگه درستش میکنم همون مخابراتی که قبلا بودم خیلی بهتره حداقل یه پینگی داره ادم بهش دل خوش کنه

اینجوری که معلومه سرویس های نامحدود اسیاتک سرعتش نصف اون چیزی هست که می خرید.
من خودم 2 مگابیت نامحدود سرعتش دانلودش 128 کیلوبایت در ثانیه هستش.
ولی پینگش دیگه به فاجعه رسیده.
ولی این رو بهت بگم، ISP عوض کنی اینجوری نیست اوضاعت خیلی بهتر بشه. ممکنه پینگت بیاد پایین تر! اما بازی انلاین کلا تو کشور ما سخته یکم.
پینگ ها نوسان داره یا لگ و تاخیر اذیت می کنه و...
من 512 مخابرات هم دارم. سرعت دانلودش 64 کیلوبات هست و پینگش 150-250 هستش اما تو بازی که میری لگ و تاخیر که داری هیچ، یهو پینگت از 120 میشه 600-700!
ولی مخابرات برای دانلود خیلی خوبه.
بقول مسعود می خواین اوضاع نت ردیف بشه باید صبر کنید.

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
اینترنت کم سرعت ایرانسل لظات خوش را برای شما آرزومن هست...

2800342062.png

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
خب ما هم به سلامتی نتمون داره میترکه...:d
تا هفته پیش همه چیز عالی بود (حدود 1 سال)، سرعت دانلود 200 - 240 ، پینگ عالی (با 4.2.2.4 حدود 160 - 70 )، با تهران هم 25....
خلاصه انقدر از این نت تعریف کردیم که به حول قوه الهی نت ما هم به سمت نابودی پیش میره و روز به روز خرابتر میشه
الان با 4.2.2.4 تایم اوت میده (کلا)، سرعتم هم اومده رو 80 - 100 .... ایشاالله تا یه هفته دیگه کلا محو میشیم...

+ خب تبریک میگم، سرعتم رسیده به 60 - 70 ... مثل اینکه سرعت نزول اقزایش پیدا کرده.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
اینم یه عکس از شهریار ادمین گیمباز که از کره برامون گرفته تا دلمون بسوزه!
45465289125604359006.jpg
باو بلانسبت دلمون بسوزه . تو دنيا فقط ايراني ها هستن كه با پينگ فضايي و لگ قادر هستن خيلي خوب تر از بقيه بازي كنن :d پس سوزشي در كار نيست :d

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
اولا؛ سرعت زیاد موجب تصادف میشه و اونوقت که در تلفات اینترنتی هم مثل تلفات جاده ای تو دنیا اول بشیم

دوما؛ عجله کار شیطونه! حالا چه کاریه که سه سوته سایتها بیان بالا. چیزی که اینجا زیاده،وقته. سه ساعت تو صف بانک وایمیستین؛ از صبح تا ظهر به خاطر یه امضا یه اداره رو زیرو رو میکنین؛ چند ساعت هم تو وب معطل بشین! به جایی که بر نمی خوره؟!

سوما؛ اصلا مهم نیست که ما مثل لاک پشت تو وب حرکت میکنیم و به اطلاعاتی که بقیهء ملل الان بهش رسیدن ما پنج هزار سال دیگه بهش میرسیم؛ مهم اینه که به این اطلاعات می رسیم!

چهارما؛ هیچ میدونین از کنار این سرعت پایین چندین نفر نون میخورن؟!
-
به خاطر هزینهء اتصال به وب؛ کارمندان مخابرات و خانواده شان
-
به خاطر برق مصرفی کامپیوتر؛ کارمندان اداره برق و خانواده شان
-
به سبب کمر درد ناشی از نشتن زیاد پشت میز کامپیوتر؛ دکترهای ارتوپد و خانواده شان
-
به خاطر اعصاب خراب؛ دکترهای مغز و اعصاب و خانواده شان
-
به سبب هزینهء گچ گرفتنِ اکثر اعضای بدن به خاطر مشت و لگدهای پدر گرامی بعد از مشاهدهء قبض تلفن؛ کارکنان بیمارستان و دکتران فیزیوتراپ به همراه خانواده هایشان

پنجما؛ سرعت پایین ابنترنت باعث میشه کاربران ساعتها تو وب سرشون گرم باشه و به نوعی سر کار هستن(کارآفرینیِ خاموش).

ششما؛ اصلا کی گفته سرعت اینترنت پایینه؟! خیلی هم خوبه! خیلی از کشورها هستن که حسرت سرعتِ اینترنت مارو میخورن.

هفتما؛ من نمیدونم چرا جوونا اینقدر بی بصیرت شدن؟! آخه وب گردی هم شد کار؟! آخه اینترنت هم شد وسیلهء اساسی؟! برید دنبال کارهای مهمتر مثل. مثل.. مثل... نمیدونم مثل چی، ولی برید دنبال کارهای مهمتر
منبع‌ : درد ناشی از سوزش یک نویسنده ای :d

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
پینگ چی هست ؟ پینگ سرعت بسته های ارسالی در زمان.. برای یک پیک خوب باید یک اینترنت خوب داشت خیلی از دوستان میان میگن پیک بالاس اول ببنید سرعتتون چقدره/> هر چی سرعت بالا تر باشه سرعت ارسال و دریافت هم بسته های ارسالی زودتر هست که سرعت در ثانیه مصاحبه میشه. پس هر 1 صدم ثانیه دیرتر میتونه پینگ حسابی بالا ببره..

در ضمن این اقا شهریار که رفته کره جنوبی برای مسابقات الان با این پینگ خر کیف نشه؟؟؟؟!! راستی چطوری میشه رفت باید هزینه مسافرت خودت بدی؟ اگه کسی اطلاع داره یکم توضیح بده.

اینم پینگ من سرعت 512 مخابرات

2800906508.png

2800909410.png

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
خب ما هم به سلامتی نتمون داره میترکه...:d
تا هفته پیش همه چیز عالی بود (حدود 1 سال)، سرعت دانلود 200 - 240 ، پینگ عالی (با 4.2.2.4 حدود 160 - 70 )، با تهران هم 25....
خلاصه انقدر از این نت تعریف کردیم که به حول قوه الهی نت ما هم به سمت نابودی پیش میره و روز به روز خرابتر میشه
الان با 4.2.2.4 تایم اوت میده (کلا)، سرعتم هم اومده رو 80 - 100 .... ایشاالله تا یه هفته دیگه کلا محو میشیم...

+ خب تبریک میگم، سرعتم رسیده به 60 - 70 ... مثل اینکه سرعت نزول اقزایش پیدا کرده.

شما بودی تو تاپیک BO2 میگفتی من می دونم پینگم تو تابستون خراب میشه ؟ :D پیشبینیت محقق شد :D

پارس افلاینی ؟ چون منم تقریبا همین شرایط رو دارم البته قبلا پینگم به اون خوبی نبود ولی از الان خیلی بهتر بود !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر