بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
اسیاتک!!!
سرویس:نامحدود 2مگابیت
سرعت دانلود در حال حاضر: 50-60 کیلوبایت بر ثانیه!
پینگ: 350-400 میلی ثانیه!!
------------------------------------
زنگ می زنم به پشتیبانی اسیاتک می گم شما سرویسی به اسم 2 مگابیت به من فروختین، بعد می گن ضریب اشتراک 1 به 8 هست و سرعت های نامحدود کمتر هستش و از همه بدتر اینکه تا شکایت داری اولش می گن خط شما نویز داره.بعد جالبه اینه ادم رو 10 دقیقه پشت خط نگه می داره و می گن کیفیت سرویس شما رو الان خیلی بهتر کردیم و برین تست کنین.
من یک ریال برای اون سرویس های حجمی پول نمیدم که هر بار باید حجم بخری.جالبه الان اگه سرویس حجمی بگیرم بالاترین سرعت ممکن رو برای من تنظیم می کنن که حجمم زود تموم شه و ظاهرا در عرض 30 ثانیه نویز خودم برطرف میشه! lol!

---------------------------------------------------------
حالا این اسیاتک با تمام مشکلاتش داره ماهی 70 می گیره. من نامحدود شرکت های دیگه رو نگاه کزدم دیدم برای سرعت 2 مگابیت بین 300 تا 400 هزار تومن باید هزینه کنید!!!

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
اسیاتک!!!
سرویس:نامحدود 2مگابیت
سرعت دانلود در حال حاضر: 50-60 کیلوبایت بر ثانیه!
پینگ: 350-400 میلی ثانیه!!
------------------------------------
زنگ می زنم به پشتیبانی اسیاتک می گم شما سرویسی به اسم 2 مگابیت به من فروختین، بعد می گن ضریب اشتراک 1 به 8 هست و سرعت های نامحدود کمتر هستش و از همه بدتر اینکه تا شکایت داری اولش می گن خط شما نویز داره.بعد جالبه اینه ادم رو 10 دقیقه پشت خط نگه می داره و می گن کیفیت سرویس شما رو الان خیلی بهتر کردیم و برین تست کنین.
من یک ریال برای اون سرویس های حجمی پول نمیدم که هر بار باید حجم بخری.جالبه الان اگه سرویس حجمی بگیرم بالاترین سرعت ممکن رو برای من تنظیم می کنن که حجمم زود تموم شه و ظاهرا در عرض 30 ثانیه نویز خودم برطرف میشه! lol!

---------------------------------------------------------
حالا این اسیاتک با تمام مشکلاتش داره ماهی 70 می گیره. من نامحدود شرکت های دیگه رو نگاه کزدم دیدم برای سرعت 2 مگابیت بین 300 تا 400 هزار تومن باید هزینه کنید!!!
سرویس حجمی 10 گیگ با همین سرعت شبا 100 تا نهایتا سرعت میده :|

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
بچه ها تصمیم دارم یه اینترنت نامحدود بخرم (فعلا سرعتش معلوم نیست ) کجا رو سراغ دارین که هم سرعت دانلودش خوب باشه و هم پینگش به نسبت بهتر باشه و صد البته اسیرمون نکنه ؟
خودم در حال حاضر 512 آسیاتک و حجمی دارم ولی خیلی زود تمومش می کنم :|:D پینگش خیلی داغونه ولی سرعت دانلودش به نسبت خوبه (لینکش خوب باشه با 300 یا حتی 300 و خرده ای می تونم دانلود کنم (که البته این موضوع برای قبل از کند شدن اینترنت ها بود که هنوزم درست نشده . الان با 200 و خرده ای دانلود می کنم)) . البته چون حجمی می خرم مجبورم از شبانه استفاده کنم که حجمم سریع تموم نشه که سرعت شبانه هم حداکثر خودشو بکشه با 60 تا دانلود میکنه :|

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
قدیما که نت می پوکید که همش کابل ارتباطی توسط کوسه ای یا لنگر کشتی پاره میشد حالا جدیدا حملات سایبری هم اضافه شده بش :d از داخل و مخابرات هم که مشکلی نداریم یا مودم خرابه یک بار خاموشا روشن کنید یا خرابی از داخل منزله یا خط شما نویز داره :|:d

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
امروز در یک اتفاق جالب سرعتت دانلود 1 مگ آسیاتک نامحدود از 90 به 200 رسیده!

پینگم درست کنن،حداقل یه هفته سرعت معمولی داشته باشیم!

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
بچه ها تصمیم دارم یه اینترنت نامحدود بخرم (فعلا سرعتش معلوم نیست ) کجا رو سراغ دارین که هم سرعت دانلودش خوب باشه و هم پینگش به نسبت بهتر باشه و صد البته اسیرمون نکنه ؟
خودم در حال حاضر 512 آسیاتک و حجمی دارم ولی خیلی زود تمومش می کنم :|:D پینگش خیلی داغونه ولی سرعت دانلودش به نسبت خوبه (لینکش خوب باشه با 300 یا حتی 300 و خرده ای می تونم دانلود کنم (که البته این موضوع برای قبل از کند شدن اینترنت ها بود که هنوزم درست نشده . الان با 200 و خرده ای دانلود می کنم)) . البته چون حجمی می خرم مجبورم از شبانه استفاده کنم که حجمم سریع تموم نشه که سرعت شبانه هم حداکثر خودشو بکشه با 60 تا دانلود میکنه :|

نا محدود میخوای از مخابرات بگیر.میزان آشغال بودنش از آشغال بودن بقیه کمتره:d

masoudahura

کاربر سایت
Nov 28, 2012
16
نام
masoud
دوستانی که اینترنت پارس آنلاین دارن، میخواستم بدونم طرحهای نامحدود این شرکت چجوریه؟ مثلا 512 نامحدود با چه سرعتی دانلود داره؟؟
((مبین نت : 512 نامحدود = 10 کیلوبایت دانلود))

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
من وضعیت نتم از صبح تا طرفای یک و نیم خیلی خوبه ولی جدیدا تو زمان مجانی پینگش میره بالا(از 140 میره تا 450-500 و هی نوسان داره بین 140 و همون ورا) که اذیت میکنه یکم.
میگم وقتی فیسبوک رو با Http باز میکنید برای شما هم Redirecting میکنه یا فقط مشکل منه؟

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
تاثییری تو دانلود داره.. زودتر دانلود میشه؟

در سرویس های شیر 1به1 با تک کانکشن هم سرعت واقعی رو بهت میده و از حداکثر توان شبکه استفاده میکنی ولی در سرویس های شیر 1به8 و 1به10 مثل مخابرات برفرض برای 1m بیشتر از 20k نمیده با تک کانکشن ممکنه بعضی از کابران با 8 کانکشن سرعت واقعی بگیرن ممکنه بعضی ها با 20 تا کانکشن
پس اگر با 8 کانکشن سرعت واقعی نمیگیری یا شدیدا نوسان داره تعداد کانکشم رو افزایش بده تعداد کانکشن بالا هم برای فایل های rar احتمال crc error رو افزایش میده.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
دوستان من مشکل دارم با این نت صاب مرده :| من دیشب مثلا 6.5 گیگ حجم نت داشتم گذاشتم بازی دانلود شه 3.6 گیگش دان شد بد pause کردم :| رفتم دیدم 1.8 گیگ بیشتر ندارم :| من حداقل باید 3گیگ داشته باشم :| حالا نمیدونم هک شدم یا مخابرات دزده :|

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
من وضعیت نتم از صبح تا طرفای یک و نیم خیلی خوبه ولی جدیدا تو زمان مجانی پینگش میره بالا(از 140 میره تا 450-500 و هی نوسان داره بین 140 و همون ورا) که اذیت میکنه یکم.
میگم وقتی فیسبوک رو با Http باز میکنید برای شما هم Redirecting میکنه یا فقط مشکل منه؟

بله.ریدایرکت میشه.میره HTTPS . مسئله ای نیست.

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
چه سرعت عملی:d
بازم ظهر شده تایم اوت شروع شده هر چند دقیقه دارم دیسکانتک میشم من موندم یعنی هیچکی نیست بیاد حد اقل خسارت مارو ازشون بگیره مثلا داریم این همه پول میده به اینترنت اونم چند برابر قیمت واقعیش اونوقت یه زره حق هم واسه مصرف کننده قائل نمیشن
واقعا برای ادم سوال پیش میاد مگه مسلمون نیستن تو قران برای کسای که کم فروشی میکنن ایه اومده یعنی یه بارم قران رو نخوندن
ادم واقعا میمونه چی بگه

آخرین ویرایش:

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
چه سرعت عملی:d
بازم ظهر شده تایم اوت شروع شده هر چند دقیقه دارم دیسکانتک میشم من موندم یعنی هیچکی نیست بیاد حد اقل خسارت مارو ازشون بگیره مثلا داریم این همه پول میده به اینترنت اونم چند برابر قیمت واقعیش اونوقت یه زره حق هم واسه مصرف کننده قائل نمیشن
واقعا برای ادم سوال پیش میاد مگه مسلمون نیستن تو قران برای کسای که کم فروشی میکنن ایه اومده یعنی یه بارم قران رو نخوندن
ادم واقعا میمونه چی بگه

یعنی یکی باید بره خسارت شما رو بگیره!!!!؟ خودتون مگه بوق هستید..
من امروز شرکت isp صبانت شیراز ... 1 ساعت دشتم بهشون بحث میکردم بعد خود فروشند با سیستم خودشم پینگ گرفت برای خودش هم بالا بود و گفت دست ما نیست گفت ما فقط اینترنت از مخابرات میگیرم میفروشیم..

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
اصلا حقی برای ما قائل شدن که بوق نباشیم فقط یه سایت هست واسه شکایت اونم شکایت بکن توش ببین کسی اصلا می خونتش
بعد مدیر سایت میاد تو تلوزیون مگه ما طی سال چند مورد بیشتر شکایت نداشتیم اونم موردهای مهمی نبوده سریع بهشون پیگیری شده یه سرج بزن تو گول ببین چند تا تایپیک تو اینترنت هست از شاتل اومدن شکایت کردن لینک به سازمان دادن واسه شکایت نتیجه اش چی شد هیچ نشستن بیشر از مردم خوردن
تا میتونی زنگ بزن isp شکایت کن ازشون اگه یک بار اومدن گردن بگیرن مشکل رو یا میگن مخابرات مشکل داره یا میگن خط خودت مشکل داره مثلا ما با اونا طرف قرارداد هستیم نه با مخابرات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر