بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
بابا این که خوبه . من زنگ زدم Isp بعد سه بار زنگ زدن طرف جواب داد ! گفتم یک مشکلی دارم دیدم قطع کرد !!! :|
خوب هر کسی جای اینا باشه وقتی کاری از دستش بر نیاد یا جواب نمی ده یا قطع می کنه دیگه (کلا این یک روند اصولی و قانونی در ایران به حساب میاد).شما حمل بر بی ادبی اینا نزارید اینا توی دفترچه قوانینشون نوشته شده جواب نداری =قطع کن(یااصلا جئواب نده).تمام مشکلات اخیر هیچ ربطی به هیچ کدام از ISP ها نداره همش بر میگرده به بی کفایت "زیرساخت" و عدم کنترل درست "مخابرات".

bAd Clown

کاربر سایت
Nov 6, 2011
184
نام
Milad - ɮΛÐ[̲̅c̲̅]ŁФѠƝ
با جفت پا برو تو صورتشون ! بلدی ؟ :d بلدنیستی بگو یادت بدم :d
رفیق من اگه بگم شما هم نمیتونی اینکارو انجام بدی چی میگی؟
به خدا نمیتونی!!!!!
اگه میتونستی ،الان ی نت داشتی ک تمام روز رو فقط بازی میکردی!و ب کارهای روزمره میرسیدی...نه ب جای اینکه گلایه کنی نت فلانه ،بساله...
نمیومدی اینجا پست بذاری بگی با پا برو تو صورتش!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــ
رفیق قبول داری اونا با پا میان تو صورت ماها؟
چون سرویسی ک ب ما میدن کمتر از فحش به ماها نیست!
سرویسی ک باید ما رایگان در دسترسمون باشه ،داریم پول هنگفتی(لحن گفتاری نوشتم نمیدونم درسته یا نه :| ) رو میدیم!
رفیق ما نباید کمتر از 3 مگ اینترنت داشته باشیم...
جایی ک حرف از اخطراعات،جایی ک از تکنولوژی میزنن،جایی ک حرف از اینه ک انرژی هسته ای حق مسلم مائه ،چرا باید با این اینترنت ک چیز ناچیزیه مشکل داشته باشیم؟
یعنی از انرژی هسته ای سختر میشه بدست اورد؟
باووووووووووووووووووووووووو چرا آخه! :|
این حرف دلم بود چون
از ته وجودم دارم میسوزم !!!!!!
پ.ن:
ناظم جان اگه این پست مشکل داره، تصحیح کنش، لطفا پاک نکن :)

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
رفیق من اگه بگم شما هم نمیتونی اینکارو انجام بدی چی میگی؟
به خدا نمیتونی!!!!!
اگه میتونستی ،الان ی نت داشتی ک تمام روز رو فقط بازی میکردی!و ب کارهای روزمره میرسیدی...نه ب جای اینکه گلایه کنی نت فلانه ،بساله...
نمیومدی اینجا پست بذاری بگی با پا برو تو صورتش!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــ
رفیق قبول داری اونا با پا میان تو صورت ماها؟
چون سرویسی ک ب ما میدن کمتر از فحش به ماها نیست!
سرویسی ک باید ما رایگان در دسترسمون باشه ،داریم پول هنگفتی(لحن گفتاری نوشتم نمیدونم درسته یا نه :| ) رو میدیم!
رفیق ما نباید کمتر از 3 مگ اینترنت داشته باشیم...
جایی ک حرف از اخطراعات،جایی ک از تکنولوژی میزنن،جایی ک حرف از اینه ک انرژی هسته ای حق مسلم مائه ،چرا باید با این اینترنت ک چیز ناچیزیه مشکل داشته باشیم؟
یعنی از انرژی هسته ای سختر میشه بدست اورد؟
باووووووووووووووووووووووووو چرا آخه! :|
این حرف دلم بود چون
از ته وجودم دارم میسوزم !!!!!!
پ.ن:
ناظم جان اگه این پست مشکل داره، تصحیح کنش، لطفا پاک نکن :)

فدات داداش .. همه میدونیم داداش ولی چه میشه کرد.. فقط باید با هم باشیم... نه بخاطر اینترنت و بازی... بخاطر حق .. باید حقمون با هم بگیرم... فدای ناظم عزیز..

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
بار دیگر استفاده از (( جی میل )) در ایران غیر ممکن شده است

استفاده از سرویس جی‌میل مدتی است برای کاربران داخل کشور غیر ممکن شده است. اختلالات اخیر اینترنت تنها به جی‌میل محدود نمی‌شود و طی روزهای گذشته شرکت‌های مختلفی که به ارائه اینترنت می‌پردازند نیز در ارائه خدمات با اختلالات متعدد همراه بوده‌اند.
گفته میشود نزدیک شدن به زمان انتخابات باعث شده تا اختلالات افزایش یابد .

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
^^^ من همین الان بدون هیچ مشکلی داخل Gmail م هستم.
بله شما الان در جی میل هستید ولی مشکل منطقه به منطقه و زمان به زمان متفاوت است اما احتمال مسدود شدن در روز های آتی هست.(بنده خودم دیروز و پیروز مشکل داشتم)
ویرایش : همین الان من چک کردم به هیچ عنوان به جی میل وصل نمیشم و گوگل هم خیلی کند شده.

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
بله شما الان در جی میل هستید ولی مشکل منطقه به منطقه و زمان به زمان متفاوت است اما احتمال مسدود شدن در روز های آتی هست.(بنده خودم دیروز و پیروز مشکل داشتم)
ویرایش : همین الان من چک کردم به هیچ عنوان به جی میل وصل نمیشم و گوگل هم خیلی کند شده.

ممد جو نده الکی :| من راحت دارم استفاده میکنم : بیا اینم عکس :

76484908988180934248.jpg

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
سلام به همه دوستان یک سوال داشتم من با cmd ویندوز که پینگ میگیرم چندا عدد میاد اون عددی که جلو تایم هست پینگ من هست.. ttl چی هست؟ اگه میشه یک توضیح بدید.. مطما بشم.

13707586691.jpg

الان پینگ من میانگین با یاهو 365 هست.؟
TTL چی هست؟
packet باید چند رصد باشه..؟

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
سلام به همه دوستان یک سوال داشتم من با cmd ویندوز که پینگ میگیرم چندا عدد میاد اون عددی که جلو تایم هست پینگ من هست.. ttl چی هست؟ اگه میشه یک توضیح بدید.. مطما بشم.

13707586691.jpg

الان پینگ من میانگین با یاهو 365 هست.؟
TTL چی هست؟
packet باید چند رصد باشه..؟

ttl نشون می ده یک پکت بعد از چند hop لایو بمونه

از مباحث شبکست و به درد یوزر های معمولی نمی خوره

پینگ شما با یاهو به طور متوسط 365 اه، packet loss اتونم 0 اه، packet loss باید 0 باشه

آخرین ویرایش:

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
یه سال نشد به مراسم e3 نزدیک بشیم نت من به ف.. نره :(چند وقت پیش که دقیقا 5 دقیقه مونده بود به مراسم مایکروسافت نتم قطع شد :|

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
مشکل پارس آنلاین با پروتکل HTTPS کی رفع میشه؟ نمیدونید؟
اونایی که با گوگل و جی میل مشکل دارن با پروتکل HTTP برن.

- - -ویرایش - - -

پینگ شما با یاهو به طور متوسط 384 اه
البته این 384 ماکسیموم ه. متوسط همون 365 ه.

- - -ویرایش - - -

یه سال نشد به مراسم e3 نزدیک بشیم نت من به ف.. نره :(چند وقت پیش که دقیقا 5 دقیقه مونده بود به مراسم مایکروسافت نتم قطع شد :|
تو که خوبی. نت من دقیقا 5 ثانیه مونده به کنفرانس ماکروسافت قطع شد:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر