بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
:| ?omfg! 70ms
یعنی من رسما برم بمیرم که آدمی مثل تو باید 100ms پینگش از من کمتر باشه! lol xD
اگر خوستی بمیری جون من برو خودتو به پنکه سقفی بقالی سر کوچه دار بزن - آخرین درخواستم از تو :(( .

پ.ن : پنیگش مهم نیست مهم اینه که اصلا نمیشه باهاش هیچکاری کرد :| .

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
دیروز تو تلویزیون گفتن "ملت مقاوم ایران" فهمیدم میخوان یه بلایی سرمون بیارن کل اینترنت نداشته ایران رو به گ* دادن .اینقدر سرعت پایینه که حتی نمیتونم تست بگیرم.

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
من از پارس آنلاين ماهانه 45هزارتومان ميدم نامحدود 256.
عاليسسسسسسست

شما داری چند برابر گرون تر برا 256 نامحدود میدی. این قیمت تو ایران هم که قیمت نت چند برابره، نسبت به خود ایران چند برابره.
ختم کلام : خیلی داری زیاد میدی. این قیمت باید برا 512-1024 بدی و معلومه با این پول باید خوب باشه :|

Sent from my Xperia TX using Tapatalk 2
شما کجا رو پیشنهاد می دی؟
من هیچ رو پیشنهاد نمیدم چون اصلا بدرد نمیخورن . باگ های پیشگامان فقط خوبه :d (به مناسبت روز مادر 1.5 گیگ داد :d . کلی سریال دانلود نشده داشتم).
پینگ مخابرات خوبه . (پشتیبانی نداره درست و حسابی)
شاتل هم دزده . مبین نت هم زیاد جالب نیست .
به هر حال شما داری برای یه 256 خیلی زیاد پول میدی 45 هزار تومن پول 1024 با ضریب 1به8 پیشگامان یا 512 با ضریب 1به5 پیشگامانه . (بابت تبلیغ نگفتم )
همچنین قیمت های مخابرات هم که معمولا همه خبر دارن ، نامحدود هاش هم خوش قیمته .

آخرین ویرایش:

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
شما داری چند برابر گرون تر برا 256 نامحدود میدی. این قیمت تو ایران هم که قیمت نت چند برابره، نسبت به خود ایران چند برابره.
ختم کلام : خیلی داری زیاد میدی. این قیمت باید برا 512-1024 بدی و معلومه با این پول باید خوب باشه :|

Sent from my Xperia TX using Tapatalk 2
شما کجا رو پیشنهاد می دی؟

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
از دیروز بعد از ظهر تا الان Gmail واسه من باز نمیشه:|آخه من چه گناهی کردم که توی این خراب شده ایران(ویران) دنیا اومدم و باید به خاطر یه مشت گ... از خود راضی که ما رو به هیچ هم حساب نمیکنن اینجوری اعصابم بهم بریزه)x

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,601
نام
حسین
من از پارس آنلاين ماهانه 45هزارتومان ميدم نامحدود 256.
عاليسسسسسسست
مخابرات1 MB نامحدودش اینجا 43 تومنه:|
اقا اهواز بارون زده سرعت نت اومده پایین دیروز اصلا صفحه باز نمیکرد چیز عجیبیه:|
واقعا بارون رو سرعت نت تاثیر داره؟:|

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
اقا کسی از مخابرات 2 مگشو گرفته ؟
سرعت دانلودشو بهم میگین ؟
شبانش ایا نامحدوده ؟
قیمتش چنده ماهانه ؟
ترافیکش چند مگه ؟
مرسی اگه سریع جواب بدین چون شنبه باید isp رو شارژ کنم میپم اگه مخابرات خوبه دیگه این داتک اشغالو بزارم کنار

اقا نبود؟؟؟؟؟؟؟؟

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
مخابرات1 MB نامحدودش اینجا 43 تومنه:|
اقا اهواز بارون زده سرعت نت اومده پایین دیروز اصلا صفحه باز نمیکرد چیز عجیبیه:|
واقعا بارون رو سرعت نت تاثیر داره؟:|
اره . اینجا ایران ه هرچیزی امکان داره :|
من مشهد مخابرات داشتم هر وقت بارون میومد یا نت قطع میشد یا سرعتش به شدت افت میکرد :|
پ.ن: !

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
در کل تمام دار و دسته ی آقایون الان رفتن سروقت کابل اصلی به جونش افتادن، نا مسلمونا ولش کنید!!

از دیشب نمی دونم دارن چه کاری باهاش می کنن که از 3 تا ISP مختلف دارم مانیتور می کنم که سرعت همشون افتضاس و همشون تا 80درصد تایم آوت دارن. نتیجه اینکه مشکل سراسری هست، حداقل برای یه بخش بزرگ مثل استان تهران یا شاید کلا غرب ایران! این باعث میشه ترافیک این بخشها از شبکه برداشته بشه و بجاش اونایی که هنوز به شبکه وصل هستن یه سرعت کم نظیر و پینگای پایین رو تجربه کن!!

بحث اینه که توی طرح توسعه ی اصولی یا هر کوفتی که برای زیرساخت دیتای یه منطقه ی بزرگ داره انجام میشه هیچ دلیلی نداره که سرویس اصلی از رده خارج بشه، اونم بصورت مکرر مثل اینی که الان شاهدش هستیم، نتیجه ی یه کار کاملا غیر اصولی، کاملا بی برنامه و کاملا ضد حقوق کاربران سرویس اینترنت!

اگر خدمات اینترنت و پهنای باند در این کشور به زور انحصاری نمیشد الان شاهد این وضعیت اسفناک نبودیم، شرم بر شما!!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
اره . اینجا ایران ه هرچیزی امکان داره :|
من مشهد مخابرات داشتم هر وقت بارون میومد یا نت قطع میشد یا سرعتش به شدت افت میکرد :|
پ.ن: !
مخابرات که کلا تعطیله
دنبال یک بهانه میگردن تا سرعتارو کم کنن.یا قعط کنن:d
هر موقع برف باد بارون طوفان رعدو برق گردخاک و .. میاد اینجوری میشه.چند روز دیگه هم میگن به خاطر گرم بودن شدید هوا سیم ها آتیش گرفته و اینترنت قعط:|:d

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
خیلی جالب و شگفت انگیزه که هر چیزی تو ایران گرونتر میشه به جای اینکه کیفیت اون بالا تر بره هی روز به روز بدتر میشه :D اینم اینترنتش هر چه گرانتر پرسرعت تر با پینگ عالی تر و پورتهای باز تر ((= بی رقیب بی همتا :d

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
در کل تمام دار و دسته ی آقایون الان رفتن سروقت کابل اصلی به جونش افتادن، نا مسلمونا ولش کنید!!

از دیشب نمی دونم دارن چه کاری باهاش می کنن که از 3 تا ISP مختلف دارم مانیتور می کنم که سرعت همشون افتضاس و همشون تا 80درصد تایم آوت دارن. نتیجه اینکه مشکل سراسری هست، حداقل برای یه بخش بزرگ مثل استان تهران یا شاید کلا غرب ایران! این باعث میشه ترافیک این بخشها از شبکه برداشته بشه و بجاش اونایی که هنوز به شبکه وصل هستن یه سرعت کم نظیر و پینگای پایین رو تجربه کن!!

بحث اینه که توی طرح توسعه ی اصولی یا هر کوفتی که برای زیرساخت دیتای یه منطقه ی بزرگ داره انجام میشه هیچ دلیلی نداره که سرویس اصلی از رده خارج بشه، اونم بصورت مکرر مثل اینی که الان شاهدش هستیم، نتیجه ی یه کار کاملا غیر اصولی، کاملا بی برنامه و کاملا ضد حقوق کاربران سرویس اینترنت!
اگر خدمات اینترنت و پهنای باند در این کشور به زور انحصاری نمیشد الان شاهد این وضعیت اسفناک نبودیم، شرم بر شما!!
[/SPOILER]
دقیقا همینطوره که می فرمایید دیروز ساعت 6 تا 12 برای بنده پینگی به دست اومده بود که طی چند سال گذشته اصلا دست نیافتنی بود !!! این نشون میره که پورت ها باز شده بوده و ما تونستیم یکم مزه ی پورت اختصاصی رو بچشیم بدون هیچ مشکلی ولی متاسفانه زیرساخت اینترنتی در این * نضام مغدص ! * !!! خیلی سالم هست!!! از اونجایی که همه چیز روی عدل و انصاف هست باید شاهد وضع خطیر فعلی باشیم.
وقتی گلوگاه اینترنتی کشور زیر نظر 3_پا_ه باشه و ***** های مخصوص خودشون رو بندازند روی اینترنت همین میشه که با پینگ 120 در بتلفید 3 لگ و تاخیر وحشتناک میخوری انگار پینگ 900 هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر