بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
منظورت احیانا همون دزد انلاین که نیست ؟ همونی که از شاتل هم دزد تره ؟ :d

داش حسین قضیه چیه؟؟؟واقعا پارس انلاین بده یا نظر شخص شخیص شماس؟؟؟:d
الان همشون به درد لای جرز میخورن ولی چاره چیه؟؟؟کمک کن من بین بد و بدتر اون بده رو انتخاب کنم.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
داش حسین قضیه چیه؟؟؟واقعا پارس انلاین بده یا نظر شخص شخیص شماس؟؟؟:d
الان همشون به درد لای جرز میخورن ولی چاره چیه؟؟؟کمک کن من بین بد و بدتر اون بده رو انتخاب کنم.

تا جایی که من میدونم ، مثل شاتله . حتی گاهی وقتا شب رایگانش ، از اونم بدتر میشه . گاهی وقتا هم مثل شاتل قاط میزنه وبی نظیر میشه . کلا شبش تعریفی نداره .

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
خیلی جالب هست بنده یاهوم باز نمیشه که به طرف خبر بدم v..p..n ما رو تمدید کن.در کل یاهو من بدون چیز***** اصلا باز نمیشه هی ارور میده.خیلی جالب هست سایت های دانلود موسیقی خارجی هم باز نمیشه.مگه چه خبره؟این دفعه نزدیک مخابرات بشیم.کوسه ها با دلفین ها و وال های دریای قرار گذاشتند سیم ها رو جوری گاز بزنند که دیگه اثری از اینترنت تو ایران نمونه.ایران محو بشه

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
خیلی جالب هست بنده یاهوم باز نمیشه که به طرف خبر بدم v..p..n ما رو تمدید کن.در کل یاهو من بدون چیز***** اصلا باز نمیشه هی ارور میده.خیلی جالب هست سایت های دانلود موسیقی خارجی هم باز نمیشه.مگه چه خبره؟این دفعه نزدیک مخابرات بشیم.کوسه ها با دلفین ها و وال های دریای قرار گذاشتند سیم ها رو جوری گاز بزنند که دیگه اثری از اینترنت تو ایران نمونه.ایران محو بشه
از اونبالا جای Connection Preferences اون پایین یا بزا روی DSL ببین نتیجه میگیری نشد بزا رو Dial Up :D

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
اسیاتک چند هفته هستش که پینگش خیلی بالا رفته. قبلا با سرور اروپا 180-280 بود اما الان با سرور المان 450 شده!!!!جالبیش اینکه با سرور امریکا پینگ 350 هستش.

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
اسیاتک چند هفته هستش که پینگش خیلی بالا رفته. قبلا با سرور اروپا 180-280 بود اما الان با سرور المان 450 شده!!!!جالبیش اینکه با سرور امریکا پینگ 350 هستش.
داداش گاهی اوقات به طور رندوم هرچی مودم رو خاموش روشن بکنی پینگت بهتر میشه :D مثلا من توی 2.180.136 IP Range پینگم خیلی توپه :D در حدِ 100-80 با Eu ! ببین کلا پینگ به IP ـت خیلی مربوط میشه :D از این مشکلت که با سرور US پینگت از EU بهتره میشه فهمید که مشکل از IP ـته !

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
تا جایی که من میدونم ، مثل شاتله . حتی گاهی وقتا شب رایگانش ، از اونم بدتر میشه . گاهی وقتا هم مثل شاتل قاط میزنه وبی نظیر میشه . کلا شبش تعریفی نداره .

قیمتاشو تو سایتشون دیدم کلا منصرف شدم.عمرا همچین پولی به اینا بدم اونم برا نتی که همه میدونن مفتش گرونه:bighug:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
منظورت احیانا همون دزد انلاین که نیست ؟ همونی که از شاتل هم دزد تره ؟
:d
حسین اصطلاحاتو درست بگو اون پارس افلاینه:d

اخ که داغ دلمو تازه کردی

snake0750

کاربر سایت
Dec 30, 2009
130
****** shekan

از اونبالا جای Connection Preferences اون پایین یا بزا روی DSL ببین نتیجه میگیری نشد بزا رو Dial Up :D

snake0750

کاربر سایت
Dec 30, 2009
130
پینگ رو بالا نمیبره ؟ دنبال چیزی هستم که پینگ رو نبره بالا
من تو این چند سال از خیلی جاها خریدم ولی از این خیلی راضی ام.جدید هم هست سایتش و هنوز سرورش شلوغ نیست و وسرورهاش واسه آمریکاس.
من پینگم معمولیش 250 اینطوراس با کریو که از اینجا گرفتم فک کنم 300 یا 350 شد یادم نیست

azarr

کاربر سایت
Jan 2, 2013
31
2669555694.png
:))

Mohiwoods

کاربر سایت
Aug 12, 2011
311
نام
Mohiwoods
آقا خواهشا یکی یه شرکت خوب که تعرفه نامحدودش سرعتش بالا باشه معرفی کنه ممنون میشم
وایرلس هم بود اشکال نداره ولی نامحدود با سرعت بالا باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر