بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

erfan.dlp30

کاربر سایت
Aug 27, 2010
174
نام
عرفان
20 مگ رو بدن;فیلت ر میلتر پیشکشه.
حالا شما بزار بهش برسی بعد بگو بو میده
حالا 1% خوشبینی هم بد نیست ! حالا چه بو بده چه نده !!
نه دوستان دیگه هیچوقت پورت ها در ایران باز نمیشه.
شکم هاتونو صابون نزنین :D
پس اینترنت 20 الی 100 مگابیت به عمه گرامیشون بدن خیلی بهتر :d البته من الان پارس آنلاین دارم پورت L2TP IPsec بازه و سرعت هم خیلی خوبه !!!

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
اشکال نداره من میخوام از هاستای ایرانی بازی و از تورنت فیلم دانلود کنم دوشواری ندارم>:)
عزیزم از سایت حوزه علمیه فم میخوای تورنت بگیری ؟ یه هاست ایرانی تورنت به من معرفی کن منم از همون بگیرم :|

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
چه اعجوبه ایی این اسیا میدونستید وقتی میخوای یه طرحو اغاز کنی یا اعتبارت تموم میشه بصورت دستی وصل یاdic میکنن موقع شروع اعتبار زنگ زدم بهش دستی برام وصلش کرد الانم که تموم شده

من الان نباید پیش شما باشم فکر کنم تا سیزده که تعطیل اینو قعط نکنن:))
میزنم استارکرافت دانلود شه همزمان bfبازی میکنم بفهمن با کی طرفن:))

دوستان الان که ساعتا یه ساعت کشیده شد جلو ، وضیعیت دانلود
امشب چه جوریه الان ؟ باید از 2 تا 7 دانلود کنیم یعنی ؟
ربطی نداره داداش گلم شما بر اساس ساعت ملی و چیزی که isp بهت اعلام کرده دانلود کن اگه کم کرد ازت میتونی بهشون شکایت کنی

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
عزیزم از سایت حوزه علمیه فم میخوای تورنت بگیری ؟ یه هاست ایرانی تورنت به من معرفی کن منم از همون بگیرم :|

نگفتن 20 مگ ملی که. فقط شیلترا باز نمیشه
سایت تورنت که شیلتر نباشه دارم میخوای بهت معرفی کنم. ضمناً راه های دیگه ای هم برای دور زدن شیلترینگ هست به جز vp*n و pf

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
چه اعجوبه ایی این اسیا میدونستید وقتی میخوای یه طرحو اغاز کنی یا اعتبارت تموم میشه بصورت دستی وصل یاdic میکنن موقع شروع اعتبار زنگ زدم بهش دستی برام وصلش کرد الانم که تموم شده

من الان نباید پیش شما باشم فکر کنم تا سیزده که تعطیل اینو قعط نکنن:))
میزنم استارکرافت دانلود شه همزمان bfبازی میکنم بفهمن با کی طرفن:))

ربطی نداره داداش گلم شما بر اساس ساعت ملی و چیزی که isp بهت اعلام کرده دانلود کن اگه کم کرد ازت میتونی بهشون شکایت کنی

دوست گرامی این نامحدود های اسیاتک چطوری هستش؟منظورم طرح بی کران برنزی؟
شما ظاهرا سرعت 1مگابیت دارین.سرعت دانلودت چقدره؟
من خودم اسیاتک دارم البته.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بیت دیفندری که پارس آفلاین بهم عیدی داده بود سریالشو میزنم میگه این کُد قبلاً استفاده شده

زنگ زدم یارو چند تا چیز میز سر هم کرد و گفت چنین چیزی ممکن نیست ! منم گفت ممکن نیست دیگه حتماً من دروغ میگم , من نرم افزارو نصب کردم دقیقاً سریالی که SMS کردین رو میزنم و میگه استفاده شده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر