بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
شرکت همیارنت شیراز عیدی نداده هنوز :| . بخیل بودن هم حدی داره به خدا فقط دم عیدی اس ام اس ترافیک شما به زودی به اتمام خواهد رسید فقط بلدن بدن :| .
دقیقا من اسیا دارم یه ماهه نا محدود از 15 روز قبل تمام شدن سرویس هر روز اس ام اس میاد رو گوشی مامانم چون شماره اونو دادم اون هی به من فحش میده:))

اسیا تک نامرد هم که سایتش کتلت شده.2-3 روزه سایتشون خرابه.شایدم خودشون سایتو خراب کردن عیدی ندن
yahoo_4.gif

yahoo_2.gif
عیده ما داریم؟؟؟
البته قسمت ترافیک و پول خرج کردنو ایناش میاد:))
http://crm.asiatech.ir/quicktask/quicktask_main_page.asp

من بخوام مخابرات اینترنتی بگیرم باید نامه پیوست کنم؟ 1MB البته

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
شرکت همیارنت شیراز عیدی نداده هنوز :| . بخیل بودن هم حدی داره به خدا فقط دم عیدی اس ام اس ترافیک شما به زودی به اتمام خواهد رسید فقط بلدن بدن :| .

میگم این همیارنت سایت نداره؟:d به جز اون ibs منظورمه
بیا بریم اونجا یه کم فحش بدیم شاید اثر کرد8-|

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
میگم این همیارنت سایت نداره؟:d به جز اون ibs منظورمه
بیا بریم اونجا یه کم فحش بدیم شاید اثر کرد8-|
Hamyar.net :d
دوستان سال تحویل شد من داغ یه گیگ ترافیک عیدی به دلم موند :| هیچ چیز شیراز به بقیه جاها نرفته اصلا 8-|

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
Hamyar.net :d
دوستان سال تحویل شد من داغ یه گیگ ترافیک عیدی به دلم موند :| هیچ چیز شیراز به بقیه جاها نرفته اصلا 8-|

من موندم تو چرا اینجا مخابرات نامحدود نمیگیری.پینگ خوب،سرعت عالی،قیمت ارزون و ... :D

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
از معدود دفعاتی هست که می بینم مخابرات پینگش به 130 رسیده(سرورسوئد) و Packet Loss صفر هست و پینگ هم نوسان نداره.
بزنیم به تخته!
:d
راستی مخابرات تهران هم در کنار سرویس حجمی، سرویس نامحدود هم ارائه میده و قیمتش نسبت به گذشته مقدار خیلی کمی افزایش پیدا کرده.سرویس نامحدود بین 8 نفر اگر اشتباه نکنم Share میشه اما با این وجود سرعتش تغییر نمی کنه.

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
ضمن تبریک سال جدید و آرزوی بهترین ها برای مشترکین گرامی با افتخار به اطلاع می رساند، شرکت پارس آنلاین در نظر دارد به مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی هدایای نوروزی ویژه ای را در نظر گرفته است که شاملاشتراک یکساله آنتی ویروس بیت دیفندر، ترافیک رایگان و 1 ساعت مکالمه بین المللی رایگان می باشد.عیدی پارس آنلاین اینا بودن به من که یک گیگ ترافیک رایگان دادن. یه بار دیگه برو تو قسمت پیام ها اونجا روی پیام عیدی کلیک کن بعد وارد یه صفحه میشی که باید ایمیل و شماره تلفنت رو وارد کنی وبعد تائید رو بزن تا سیستم بگه پیام با موفقیت ارسال شد.بعد از اون باید بری تو ایمیلت و روی ایمیلی که مربوط به عیدی پارس آنلاینه کلیک کنی و بعد اونجا یه لینک میده برای دریافت عیدی. بعد از اون لینک باید در خواست عیدی بدی. بعدش فک کنم همون موقع عیدی به حسابت ریخته میشه .البته بگم اینا برای ترافیک رایگان بودن بقیه چیزارو نمیدونم چه طور باید دریافت کنی.خیلی کامل نوشتم نه!:d
احیاناً بعد کادو رُ این روشی می دن ؟!:d

w3x

کاربر سایت
Aug 7, 2012
118
از معدود دفعاتی هست که می بینم مخابرات پینگش به 130 رسیده(سرورسوئد) و Packet Loss صفر هست و پینگ هم نوسان نداره.
بزنیم به تخته!
:d
راستی مخابرات تهران هم در کنار سرویس حجمی، سرویس نامحدود هم ارائه میده و قیمتش نسبت به گذشته مقدار خیلی کمی افزایش پیدا کرده.سرویس نامحدود بین 8 نفر اگر اشتباه نکنم Share میشه اما با این وجود سرعتش تغییر نمی کنه.

قیمت های سرویس نامحدود مخابرات که پایین اومده سرعت 512 قبلا 25 تومان بود ماهی الان شده 20 تومان که خیلی به صرفه تر شده !

در مورد پینگ هم من یه نظری بدم که هیچ ربطی به 4.2.2.4 و هر سایته دیگه نداره مخابرات ! من چند بار امتحان کردم با 4.2.2.4 تست گرفتم پینگمو زده 300 ولی هیچ تغییری تو بازی برام نداشته همون پینگه ثابت هستش

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
وای خدا !!
زنگ زدم پیشگامان با عرض خسته نباشید و پاچه خواری فراوان ... !! گفتم عزیز دل چرا امسال عیدی نمیدید !!؟؟ گفت ما مخلص شما هستیم ! چقدر عیدی میخواید ؟ گفتم اگه میشه دور و ور 5 یا 6 گیگ !!:">
یارو هم یه چشم بلند گفت (چششششم) عزیز .. 6 گیگ واریز میشه :o

الان رفتم چک کردم دیدم 6 گیگ اضافه شده :wow::wow::wow:

خوب موقع زنگ زدم یارو سرحال بود

یعنی خدایی تا حال انقدر کیف نکرده بودم !! :punk::groupwave::punk:
خرکیف گشتم :D
واقعا این پیشگامان چقدر گله .. کارمنداش که فرشتن :worthy:

بوس بوس پیشگامان

:tick:

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
وای خدا !!
زنگ زدم پیشگامان با عرض خسته نباشید و پاچه خواری فراوان ... !! گفتم عزیز دل چرا امسال عیدی نمیدید !!؟؟ گفت ما مخلص شما هستیم ! چقدر عیدی میخواید ؟ گفتم اگه میشه دور و ور 5 یا 6 گیگ !!
یارو هم یه چشم بلند گفت (چششششم) عزیز .. 6 گیگ واریز میشه

الان رفتم چک کردم دیدم 6 گیگ اضافه شده

یعنی خدایی تا حال انقدر کیف نکرده بودم !!
واقعا این پیشگامان چقدر گله .. کارمنداش که فرشتن

بوس بوس پیشگامان
:thumbup::D:thumbup:
خوب میگفتی بیشتر میریخت:d
اونقدری ازمون دزدیدن که این 6 گیگ دیگه چیزی نیست براشون :d

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,468
نام
نیما
وای خدا !!
زنگ زدم پیشگامان با عرض خسته نباشید و پاچه خواری فراوان ... !! گفتم عزیز دل چرا امسال عیدی نمیدید !!؟؟ گفت ما مخلص شما هستیم ! چقدر عیدی میخواید ؟ گفتم اگه میشه دور و ور 5 یا 6 گیگ !!
یارو هم یه چشم بلند گفت (چششششم) عزیز .. 6 گیگ واریز میشه

الان رفتم چک کردم دیدم 6 گیگ اضافه شده

یعنی خدایی تا حال انقدر کیف نکرده بودم !!
واقعا این پیشگامان چقدر گله .. کارمنداش که فرشتن

بوس بوس پیشگامان
:thumbup::D:thumbup:
به همین راحتی :D خوشا به حالت :D

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
خوب میگفتی بیشتر میریخت:d