بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
!!!! این چی گفت !!!!!

شنیدید ؟! اره دوستان شنیدید ؟! 20:30 امشب چی گفت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یارو نمیدونم چیکاره بود ، اومد گفت : اینترنت رو ارزون کردیم !!! میگفت قبلا برای خط 512 ماهی 20 هزار تومان باید میدادید !!! اما الان شده 4000 تومان !!!!!!!!!!!!!!!

گفت ما داریم خط ها رو جدا میکنیم ! هر کسی سرعت میخواد ، خط پرسرعت وهر کسی دانلود میخواد ، سرعت کمتر و دانلود بیشتر !!!
-----------------------------------------------------------------
درمورد تعرفه ترافیک :

مثلا اگر 1 تا 5 گیگ دانلود کنید ، هزینه 2 تا 5000 تومان باید پرداخت کنید برای هر گیگ اضافه ! و اگر بیشتر از 10 گیگ دانلود کنید ، هزنیه پرداختی بابت هر گیگ کمترمیشه !!!!!!!!!!!!!

یکی بیاد اینا رو توضیح بده !( مسعودکجایی ؟!! :d )

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
شنیدید ؟! اره دوستان شنیدید ؟! 20:30 امشب چی گفت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یارو نمیدونم چیکاره بود ، اومد گفت : اینترنت رو ارزون کردیم !!! میگفت قبلا برای خط 512 ماهی 20 هزار تومان باید میدادید !!! اما الان شده 4000 تومان !!!!!!!!!!!!!!!

گفت ما داریم خط ها رو جدا میکنیم ! هر کسی سرعت میخواد ، خط پرسرعت وهر کسی دانلود میخواد ، سرعت کمتر و دانلود بیشتر !!!
درمورد تعرفه ترافیک :

مثلا اگر 1 تا 5 گیگ دانلود کنید ، هزینه 2 تا 5000 تومان باید پرداخت کنید برای هر گیگ اضافه ! و اگر بیشتر از 10 گیگ دانلود کنید ، هزنیه پرداختی بابت هر گیگ کمترمیشه !!!!!!!!!!!!!

همون طرح حجمی بجای ماهیانس که صحبتش تو یکی از تاپیکها شده بود
دروغ گفتن هم که توی این مملکت کنتر نداره! کجا قیمت کمتر شده؟؟
سرویس های مخابرات نسبت به ماه قبل نزدیک به 110% (بیشتر از 2برابر) افزایش قیمت داشته :|

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد

درمورد تعرفه ترافیک :

یاد ملا نصرالدین بخیر . . . :d

pelox

کاربر سایت
May 14, 2011
27
سلام دوستان من الان4 ساله اندیشه دارم میخواستم ببینم کدوم یکی ازispبهتره ماهی 25 تومن میدم سرعت دانلودم 50حداکثر است ونامحدود ایا ispهست که نامحدودش با این بوجه سرعت بیشتر بده ممنون من در رشت هستم

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
Dafuq؟! برا منم V*PN کانکت نمیشه! :| کسی هست بتونه VP*N وصل کنه؟ من پارس آنلاین دارم. سوسک رو امتحان نکردم ولی V*PN وصل نمیشه. :| دیگه پینگو، سرعتو هزینه بالا کنار، اینم اضافه شد. :|

برای من هم کانکت نمیشه البته SSTP امتحان کردم شد شما هم امتحان کن احتمالا درست هست ولی سرعتش خیلی پایین بود ...

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود

درمورد تعرفه ترافیک :

من هیچگونه مسئولیتی در قبال طرح های مبتکرانه مسئولین ندارم! :D

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
از صبح كه ١٠ بار قطع وصل ميشد:| حتي حالا كه درست شده انلاين هم نميشه بازي كرد:| V-P-N ام كه سرعتش اومده پايين تقريبا ميشه گفت اصلا باز نميكنه:|

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
خوب حالا نظرتون در رابطه با طراح های بی نظیر مسئولین چیه ؟!:))=))

اینه: :|

جلوی قیس بوکو از همه جا گرفتن:biggrin1:
V- P-N و سوسک و فری گیــــت ـو هیچ کدوم بازش نمیکنن:biggrin1:

بهتر! بدبختی ما سر این سایت خراب شدس!
:|

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
همون طرح حجمی بجای ماهیانس که صحبتش تو یکی از تاپیکها شده بود
دروغ گفتن هم که توی این مملکت کنتر نداره! کجا قیمت کمتر شده؟؟
سرویس های مخابرات نسبت به ماه قبل نزدیک به 110% (بیشتر از 2برابر) افزایش قیمت داشته :|

این طرح برای حجمیاس :| واقعا زبونم از حرف زدن به بند آمده !!!:|
=====
یعنی 512 قبلا از 20 تومن کمتر بوده !!!!!!!!!!!!! ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر