بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
مخابرات پشتیبانیش هیچی نمی دونه الکی اعصاب خودتون را بهم نریزید بهشون زنگ نزنید که هیچ فایده ای نداره.
صحبت با پشتیبانی مخابرات = اعصاب خوردی بیشتر

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
نت که نابوده وایبر نمیدونم چش شده یه دفعه وصله یه دفعه قطعه کلا چیز پی ان می خواد.نمی دونم مربوط به مشکل سراسری نته یا نه

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

sajedn

کاربر سایت
Jul 29, 2012
381
نام
sajed
165 :d

بابا خیلی نامردی ! اینترنت به این قشنگی نه سرعت کم میشه نه قطعی داره نه پینگش بالاس نه قراره بسته های نا محدود رو جمع کنن نه برای مصرف خانگی محدودیت سرعت و حجم داره نه ...

با این امکانات رتبه ی زیر 1 لایقش نیست !!!

Blackberry

کاربر سایت
May 28, 2011
113
تابستون ما عازم تركيه هستيم براى موندن اونجا. نت ٨ مگ نا مجدود ميگيرم تست ميزارم دلتون بسوزه

ميگم ولى خداييش با اين وضع نت از شاتل بعيده نگاه كنيد:

ada3ysy7.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk HD

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
ترکیه ـم شد جا ؟:|
همین ایران بمونید بهتره تا ترکیه

یه چیزی داداش شما پاسپورت جور کن واسه من ، بنده حاضرم الان به پاکستان- هند یا افغانستان برم. مرد حسابی مگه نمیدونی اینجا الان جهنم کره زمین محسوب میشه !!!

این رو داشت یادم میرفت بگم تو بتل من چند تا دوست فلسطینی دارم که بعضی وقت ها با هم میرم تو یه سرور با هم بازی میکنیم. میدونی پینگ اون ها که تو کشوری هستن که tv ما فقط داره میگه تحت فشار هستن با آلمان چنده ؟؟ 40 ! بله تعجب نکن با پینگ 40 راحت از تو فلسطین تو سرور های آلمان بازی میکنن ! قبلا یه چند تا عراقی هم دیدم که تو سرور های روسیه پینگ 70 یا کمتر داشتن. دیگه خودت حساب کن چقدر بدشانسیم که تو این کشور به دنیا اومدیم.

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
از دنیا خیلی عقبی عزیز

یک سفر برو ترکیه ، از خیلی از کشور های اروپایی اوضاعش بهتر شده ;)
شاید ...
بعد از کدوم کشور اروپایی منظورتونه ؟ ... یونان ؟ پرتغال ؟
تاحالا ندیده بودم کسی ترکیه رو برای زندگی انتخاب کنه !!

Blackberry

کاربر سایت
May 28, 2011
113
ترکیه ـم شد جا ؟:|
همین ایران بمونید بهتره تا ترکیه

ما تقريبا تمام اقوام پدريمون تركيه ساكن شدن. من خودم به شخصه ٢ ماه اونجا زندگى كردم!

اصلا خبر نداري چه خبره! اوضاع اقتصاديشون واقعا خوبه! تو اين او ضاع كه روزي ٥٠٠ تومن ميره رو دلار اونجا دلار داره مياد پايين!

البته خوب ايران بهتر بود تا چند سال پيش ولى الان برعكس شده!

پوشاك و مواد غذاييشون به شدت ارزونه! من تو ٢ ماهى كه اونجا بودم تنها چيزيشون كه گرونتر از ايران بود گوشى و يا تبلت هاى سيم كارت خورشون بود! تبلت هاى بدون سيم كارتشونم از ايران ارزونتر بود! و ديگه نتشون رو هم كه گفتم! عموى من درخواست اينترنت داد كمتر از ٢٤ ساعت اينترنت روشن تحويلش دادن! اوضاعةاقتصاديشونم اينقدر خوبه كه تو خيابوناى استانبول عين ريگ پورشه ريخته! و البته رشته ى من! بنده پرستارى خوندم! ايران حداكثر حقوق ١ تومنه! تركيه با اينكه خرجاش از ايران كمتره شروعش ٤ هزار ليره كه به پول ما الان بيشتر از ٨ ميليون تومنه!

تازه نهال و نرمين و فيليز و سمر و توپراك و حوا و يشيمم داره! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
علیرضا داداش خیلی ساده ای ترکیه حرف نداره ! یه سر برو میفهمی ! از صدتا کشور اروپایی بهتره :d افریقا هم باشه از این کشور ما بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر