بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

sajedn

کاربر سایت
Jul 29, 2012
381
نام
sajed
رفتم تو بتل یارو اومده پینگش 1 هست. بهش گفتم از چه سرعتی استفاده می کنی. گفت 100 مگ. حالا قیمتش روهم گفت ماهی 20 دلار :-o! اهل اوکراین بود. خدایی من هم پینگ 200 با تایم اوت. اینو بذارم کدوم گوشه دلم =((. یه سوال اساسی مطرح هست اینجا که آیا کشیش ها میرن تو کار شرکت های سرویس دهنده اروپا دخالت کنن یا اینکه اصلا کشیش ها میرن تو کار فضانوردا دخالت کنن. هر چیزی جایی داره وقتی یارو رو با یه عالمه پشم تاز از پایگاه میارن میذارن تو چنین جاهایی و اصلا نمیدونه کلمه نت یعنی آدم باید چی بگه ! تازه بهش میگن این نت یه نماد شیطانی هست و تا میتونی پاتو روس سیم فشار بده تا ملت بترکن . نگران هم نباش کلا کسی پیگیر نیست >:d

یه جمله ای هست که میگه :
نژادن قوی تر از این حرفا هستیم ;)
منم که دلم رو خوش کرده بودم به یه اینترنت که با 300 دان میکنم اونم ازم گرفتن :(

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اقا من يه سوال دارم مخابرات ته كوچه ي منزل ماست اينكه نزديكم به مخابرات تو سرعتي كه اينترنت مخابرات ميده تاثير داره؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

روي پينگت 100% تاثير داره
دوستان کسی این 2-3 روز با پارس اَن لاین
yahoo_37.gif
) مشکل داشته !؟ من و چندتا از دوستام مشکل داریم ، به زور کانکت میشه بعد که وصل هم شد ، سرعت پایین ـه ! ping هم بین 700-800 متغییره !
نمیدونم شهر ما فقط مشکل پیدا کرده یا سراسری ـیه ؟
yahoo_22.gif
اره واسه منم مشكل داره يهو سرعت ميشه 10 كيلو بايت
امروز تونستم تو اولتيميت تيم فيفا 13 بزور بمونم بازي اخر دقيقه اخر گل زدم بردم يارو هرچي فحش بلد بود به ما و اين نت داد:))

آخرین ویرایش:

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
دوستان کسی این 2-3 روز با پارس اَن لاین (:|) مشکل داشته !؟ من و چندتا از دوستام مشکل داریم ، به زور کانکت میشه بعد که وصل هم شد ، سرعت پایین ـه ! ping هم بین 700-800 متغییره !
نمیدونم شهر ما فقط مشکل پیدا کرده یا سراسری ـیه ؟:|
من مشکل دارم ! :D

sina_darya1

کاربر سایت
Mar 22, 2010
61
رفتم تو بتل یارو اومده پینگش 1 هست. بهش گفتم از چه سرعتی استفاده می کنی. گفت 100 مگ. حالا قیمتش روهم گفت ماهی 20 دلار :-o! اهل اوکراین بود. خدایی من هم پینگ 200 با تایم اوت. اینو بذارم کدوم گوشه دلم =((. یه سوال اساسی مطرح هست اینجا که آیا کشیش ها میرن تو کار شرکت های سرویس دهنده اروپا دخالت کنن یا اینکه اصلا کشیش ها میرن تو کار فضانوردا دخالت کنن. هر چیزی جایی داره وقتی یارو رو با یه عالمه پشم تاز از پایگاه میارن میذارن تو چنین جاهایی و اصلا نمیدونه کلمه نت یعنی آدم باید چی بگه ! تازه بهش میگن این نت یه نماد شیطانی هست و تا میتونی پاتو روس سیم فشار بده تا ملت بترکن . نگران هم نباش کلا کسی پیگیر نیست >:d
دوست عزیز تاریخو بخون کشیشا تو اروپا به همه چیز کار داشتن 700 سال اروپارو کرده بودن سیاه چاله تا اینکه مردم با اردنگی پرتشون کردن بیرون از همه چیز و یه کشور زپرتی به اسم واتیکان دادن بهشون که 920 نفر جمعیت داره. از اون زمان شروع کردن به پیشرفت. ماها هم باید با اردنگی........... فم هم میتونه واتیکان این فرومایگان باشه:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سرعتش دقیقا چه قدر هستش ؟
مخابرات تا چه سرعتی میده ؟ مثلا 512 رو به من میده ؟ ( با کارت دانشجویی البته )
بعدش هم که قیمت 256 و 512 نامحدودش چه قدر هستش ؟
سرویساش تو هر شهری فرق داره من خبر ندارم
توی کدوم شهری؟

تا یک ماه پیش توی مشهد داشت نامحدود میداد قیمتشم خیلی خوب بود سرعتشم بد نبود ولی یک دفعه گفت دیگه تمدید نمیکنیم
ولی هنوز توی شهرای دیگه میده

خلاصه تو هر چیم تحقیق کنی بین مبین نت و مخابرات میبینی مبین نت گرفتن یک اشتباه محضه:D

Blackberry

کاربر سایت
May 28, 2011
113
روي پينگت 100% تاثير داره

اره واسه منم مشكل داره يهو سرعت ميشه 10 كيلو بايت
امروز تونستم تو اولتيميت تيم فيفا 13 بزور بمونم بازي اخر دقيقه اخر گل زدم بردم يارو هرچي فحش بلد بود به ما و اين نت داد:))

بعد يعنى واسه بازى انلاين بهتره؟ راستى منظور من از ته كوچه اين بود كه ٤ تا خونه فاصله داره.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Blackberry

کاربر سایت
May 28, 2011
113
gu9e2e7a.jpg

نت يكى از دوستان در تركيه به صورت نامحدود با ماهى ٣٠ لير

بير تقريبا ١٨٠٠ تومنه يعنى با كمتر از ٦٠ تومن در ماه اين نت به صورت نامحدود

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
gu9e2e7a.jpg

نت يكى از دوستان در تركيه به صورت نامحدود با ماهى ٣٠ لير

بير تقريبا ١٨٠٠ تومنه يعنى با كمتر از ٦٠ تومن در ماه اين نت به صورت نامحدود
شما لیر با قیمت 2 سال پیش رو بگو نه الان .

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
مخابرات تا امروز صبح سرعتش عالی بود اما الان شده 20 کیلوبایت.ضمنا پیتگ مخابرات در حال حاضر 250-300هست.
-------------------------------------------------------------------------
اسیاتک نمی دونم چه مرگش شده که یک مدت زیادی پینگش روی 300-400قفله!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر