بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,388
نام
Matthew
بابا مگه از تو کوچه سیم تلفن نمیاد تا داخل حیاط . بعد این سیم وصل میشه به سیم که تو جعبه تقسیم هست و میاد تو خونه تا دم پریز ها ! خوب سیمی که از تو کوچه میاد دم در حیاط به اون سیم اصلی تلفن خونه مگه وصل نیست . اتصالش رو یه چک بکن. اگه مشکل داشت بازش کن دوباره با نوار چسب برق ببندش !

فکر نکنم داش اینی که میگی درست باشه، این ربط به وصل نشدن کل مودم داره، ولی مودم روشن میشه اما اون دو تا چراغی که نشون میده به اینترنت وصل شد روشن نمیشه بعد از مدتی روشن میشه

امروز مثلا 2 ساعت روشن بود تا درست شد، دیروز من همینطوری ولش کردم بعد از یک ساعت و 20 دقیقه اومد :| ربط به اون نداره فکر کنم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
پارس انلاين چند روزي هست سرعتش كم شده لامصب:|
خيرسمون گفتيم چند دست فيفا بزنيم بعد امتحانا كه اين شد8-|
قيمت بازي اريج هم كه قربونش برم8-|

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
فکر نکنم داش اینی که میگی درست باشه، این ربط به وصل نشدن کل مودم داره، ولی مودم روشن میشه اما اون دو تا چراغی که نشون میده به اینترنت وصل شد روشن نمیشه بعد از مدتی روشن میشه
امروز مثلا 2 ساعت روشن بود تا درست شد، دیروز من همینطوری ولش کردم بعد از یک ساعت و 20 دقیقه اومد :| ربط به اون نداره فکر کنم
چرا مربوط به خطت ـه ! برو همین سیم رو یکبار بکن ، دوباره وصل کن درست میشه . منم اینطوری بودم ..
پارس انلاين چند روزي هست سرعتش كم شده لامصب:|
خيرسمون گفتيم چند دست فيفا بزنيم بعد امتحانا كه اين شد8-|
قيمت بازي اريج هم كه قربونش برم8-|
بعله ! :| خیلی وضع بد شده ، پینگ افتضاح ، سرعت افضاح تر ! :| ولی چاره چیه ! :(

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا

ببین برای من هم بعضی اوقات این طوری می شه من یک بار سیم تلفنی که به مودم وصل هست را می کنم وصل می کنم به تلفن بعد باهاش تماس می گیرم یه دقیقه صحبت می کنم بعد به مودم وصل می کنم بدون مشکل وصل می شه

بچه ها برای من از دیروز سرعت خیلی آمده پایین برای شما چی سرعت افت نکرده

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
نه وقتی که موردم رو روشن می کنیم، چراغش قرمز هست از همون اول و وصل نمیشه باید یک مدتی بگذره که معلوم نیست هیچ وقت چه قدر تا وصل بشه ... !!

با پریز های دیگه امتحان کن , اسپلیتر ـت رو هم جک کن , همه پریز های اون خط هم چک کن ببین یه موقع کسی شارژر موبایلی یه وسیله برقی اشتباهی نزده باشه

amingh

کاربر سایت
Oct 16, 2011
127
با پریز های دیگه امتحان کن , اسپلیتر ـت رو هم جک کن , همه پریز های اون خط هم چک کن ببین یه موقع کسی شارژر موبایلی یه وسیله برقی اشتباهی نزده باشه

داداش مودمت چیه ؟؟؟ دقیقا کدوم چراغش قرمزه ؟؟؟ دقیق بگو

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اوه اوه پس شما هم مچ این نامردهای دزد رو گرفتی البته بی شرفا گردن نمی گیرند . من والا فقط به خاطر پینگ که داره بهم میده موندم . وگر نه کلا چهار تا صحفه بازی کنی نصف ترافیکت کم میشه . در ضمن اگه می خواهی کنترل بسیار دقیق انجام بدی بهت نرم افزار BwMeter رو توصیه می کنم بسیار بسیار عالی هستش تو زمینه کنترل ترافیک

من دیگه خسته شدم اینقدر عوض کردم. پیشگامان که گرون کرد، پارس آنلاین هم اینطوری، تو منطقه ما داتک میمونه و سپنتا یا برم wimax irancell که پول مودمش خیلی گرونه.

البته یه حدسایی میزنم که ممکنه مشکل از اونا نباشه، مثلا وقتی از چیز پی ان استفاده کنی، مصرفت خیلی بیشتر میشه که بعضی برنامه های مدیریت پهنای باند متوجه نمیشن و به صورت dial up ثبتش میکنن.

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
من دیگه خسته شدم اینقدر عوض کردم. پیشگامان که گرون کرد، پارس آنلاین هم اینطوری، تو منطقه ما داتک میمونه و سپنتا یا برم wimax irancell که پول مودمش خیلی گرونه.

البته یه حدسایی میزنم که ممکنه مشکل از اونا نباشه، مثلا وقتی از چیز پی ان استفاده کنی، مصرفت خیلی بیشتر میشه که بعضی برنامه های مدیریت پهنای باند متوجه نمیشن و به صورت dial up ثبتش میکنن.

اصلا سمت وایمکس نرو

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اصلا سمت وایمکس نرو
مخصوصا مبين نت كلاهتم افتاد اون طرفا فرار كن :d
البته ايرانسل ميگن خوبه باز يه عده نريزن روسرما8-|
اخه ما تو تاپيك فيفا 13 گفتيم وايمكس بدرد نميخوره يه مشت ادم ريختن روي سرما كه ما داريم با پينگ فلان شب تا صبح ميآنلاينيم اطلاعات اشتباه نده8-|

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من از Networx استفاده میکنم، نکته اینجاست که وقتی از چیز پی ان استفاده کنی، حجم مصرفی میره داخل Dial up connections و فکر کنم تو حجم کلی حسابش نمیکنه. البته تو اینکه اینا از حجم مصرفی ما بیشتر حساب میکنن که هیچ شکی نیست، بعلاوه اینکه بعضی شرکت ها آپلود رو ضرب در 2 (یا یه عدد دیگه) میکنن و با حجم دانلود جمع میکنن و کل اینا رو از حجم شما کم میکنن ولی باز مثلا باور اینکه پارس آنلاین از حجم من زیادی کم کنه برای من یکم سخته و ایراد رو از سمت خودمم میدونم، مثله همین مثله چیز پی ان.

این قضیه که باید مودم رو خاموش روشن کنی تا سایتشون آپدیت بشه هم کار رو برای اندازه گیری دقیق سخت تر میکنه. حالا من آخر هفته یه تست مبسوط انجام میدم.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
چند روز میشه غیر از یکی دو ساعت خعلی عالیه! :)
البته بستگی داره عالی رو چی تعریف کنیم! :)

attachment.php

AlCapoN

کاربر سایت
Sep 17, 2012
497
نام
MEtti
دوستان وارد....نمیشه تو Speedtest.net
Ip که میگیری همیشه با اون وصل شد؟؟؟
چون من وقتی وصل میشم از طریق Bridge
هر بار که وصل میشم چند پینگ مختلف دارم...میخوام با اون Ip که خوبه همیشه وصل شم...میشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر