بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mohsenzizo

کاربر سایت
Jan 23, 2013
13
سلام ببخشید راهی هست که بشه فهمید خط تلفن از اینترنت تخلیه شده یا نه ؟خاهشن کمک کنین مخابرات میگه تخلیه است شرکت میگه تخلیه نشده.الان 9 ماهی میشه از مخابرات سرویس نمیگیرم

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سلام ببخشید راهی هست که بشه فهمید خط تلفن از اینترنت تخلیه شده یا نه ؟خاهشن کمک کنین مخابرات میگه تخلیه است شرکت میگه تخلیه نشده.الان 9 ماهی میشه از مخابرات سرویس نمیگیرم

توی مملکت گل و بلبل هیچ چیزی با تلفن درست نمیشه! پاشو برو امور مشترکین مخابرات منطقه خودتون و با مشت بکوب به میز اون خانومی که روبه روته وبگو این خط منو تخلیه میکنید یا نه؟!؟!؟!؟!؟
دقیقا اینکارو بکن وگرنه نتیجه نمیگیری. اون مشت زدن به میز خیلی مهمه.

mohsenzizo

کاربر سایت
Jan 23, 2013
13
توی مملکت گل و بلبل هیچ چیزی با تلفن درست نمیشه! پاشو برو امور مشترکین مخابرات منطقه خودتون و با مشت بکوب به میز اون خانومی که روبه روته وبگو این خط منو تخلیه میکنید یا نه؟!؟!؟!؟!؟
دقیقا اینکارو بکن وگرنه نتیجه نمیگیری. اون مشت زدن به میز خیلی مهمه.

فکر کنم راست میگین اینا زبون ادمیزاد نمیفهمن تا الان سه بار رفتم هی میگه تخلیه است.حیف که خانومه وگرنه.......

amingh

کاربر سایت
Oct 16, 2011
127
همش تاپیک رو کردن پینگ ....... شعر ...بابا یکم وقت بزارید واسه مطالب گفته ها بدرد بخورررررررررر بابا فهمیدیمممممم پینگیتون 150 140 100 200 300 اصلا پینگ 1 خوبه ........... توقع دارید چی بشه ؟/؟ همینه دیگه پینگ .... کلی بچه ها سوال کردن کسی جواب نداده ... خودمم بارها سوال کردم هیچ ... دوباره یکی میپره وسط زارتتتتت میگه پینگم اینه ....خب چکارش کنم که اینه ..... :-&:-&>:p)x

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
همش تاپیک رو کردن پینگ ....... شعر ...بابا یکم وقت بزارید واسه مطالب گفته ها بدرد بخورررررررررر بابا فهمیدیمممممم پینگیتون 150 140 100 200 300 اصلا پینگ 1 خوبه ........... توقع دارید چی بشه ؟/؟ همینه دیگه پینگ .... کلی بچه ها سوال کردن کسی جواب نداده ... خودمم بارها سوال کردم هیچ ... دوباره یکی میپره وسط زارتتتتت میگه پینگم اینه ....خب چکارش کنم که اینه ..... :-&:-&>:p)x

دوست عزیز اینجا بازی سنتر هست و کل ملتی که اینجان گیمرن! و قریب به اتفاق هم آنلاین میزنن پس مهمترین ملاکمون برای اینترنت پینگ هست و بس!
حالا شما سوالت چیه؟ بگید ببینم میتونم کمکتون کنم؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند

دکتر مهدي اخوان بهابادي در نشستي که در خبرگزاري مهر داشت، در گفتگو با خبرنگاران مهر با بيان اينکه مقدمات کار براي ارائه خدمات قانوني *** در کشور ديده شده است، اظهار داشت: اميدواريم اين طرح به زودي عملياتي شود.
وي گفت: براين اساس قرار است براي اشخاصي که در داخل کشور نياز به دريافت خدمات قانوني *** دارند نقطه تماسي معرفي شود تا اين کاربران بتوانند تقاضاي خود را به مراجع ذيصلاح ارسال کرده و براي دريافت اين خدمات ثبت نام کنند؛ پس از اين مرحله از ثبت نام، کاربران مي توانند به صورت قانوني در داخل کشور از خدمات *** استفاده کنند.
دبير شورايعالي فضاي مجازي با تاکيد براينکه در حال حاضر فعاليتهايي که تحت عنوان *** فروشي در کشور اتفاق مي افتد قانوني نيست، تصريح کرد: برخي از کاربران اينترنت نياز دارند که از پروتکلهاي رمز شده براي تماسهايشان استفاده کنند که در حال حاضر براي پاسخ به اين نياز مجبور به استفاده از خدمات *** به صورت غيرقانوني در کشور مي‌شوند.
وي با اشاره به خلاء استقاده قانوني از شبکه هاي اختصاصي *** در کشور تاکيد کرد: دنبال آن هستيم که پاسخي براي اين نيازها در کشور فراهم کنيم و براين اساس خدمات قانوني *** ارائه خواهد شد.
دکتر اخوان گفت: براي مثال بانکها، سيستم ها و موسسات مالي و اعتباري نياز دارند که از پروتکلهاي رمز استفاده کنند و بسياري از نهادهاي ديگر نيز نياز به استفاده از اين پروتکل را دارند که در اين زمينه قانوني نياز است که در کشور اجرايي شود.
به گفته دبير شورايعالي فضاي مجازي متاسفانه در حال حاضر از *** که در آن از پروتکل هاي رمز استفاده شده براي هدف اصلي تخصصي آن استفاده نمي شود و بعضا براي دورزدن *****ينگ و عبور از سامانه *****ينگ کشور استفاده مي‌شود.
دکتر اخوان اصل وجود *****ينگ داخل کشور را ضروري و حتمي برشمرد و تاکيد کرد: اگرچه انتقاداتي به اين موضوع در اجرا وجود دارد اما اصل وجود *****ينگ براي کشور لازم است و نمي توانيم اجازه دهيم که به هر نوع محتوايي مضر براي فرهنگ کشور بدون هيچ محدوديتي دسترسي وجود داشته باشد؛ هر کشوري از کيان خود صيانت مي‌کند و اين هم يکي از حوزه ها است.
برو جمع کن باووو ...
بعدش میخوان مانیتور کنن که با چیز پی ان چه سایتایی میریم و چه کارایی میکنیم !
اصلا چرا شیلتر میکنن که بعدا بخوان چیز بفروشن:))
.........................
اصلا امسال هر چی تو گوگل سرچ میزنی از 10 تا نتنیجه حداقل 8تاش شیلتره !
دیگه مسخرشو در آوردن یه عالمه سایتو که تا دیروز استفاده میکردی امروز میبینی شیلتره

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek

نگفتی سوالت رو خوب
واسه گیمر جماعت ping یعنی همه چی.من خودم با 128 مخابرات همزمان 2 نفری با 2 تا xbox متفاوت آنلاین میزنیم مثل هلووو.در ضمن داریم اینجا درد و دل میکنیم وگرنه تمام مشکلات با مساعدت مسئولان محترم غیر قابل حله

amingh

کاربر سایت
Oct 16, 2011
127
نگفتی سوالت رو خوب
واسه گیمر جماعت ping یعنی همه چی.من خودم با 128 مخابرات همزمان 2 نفری با 2 تا xbox متفاوت آنلاین میزنیم مثل هلووو.در ضمن داریم اینجا درد و دل میکنیم وگرنه تمام مشکلات با مساعدت مسئولان محترم غیر قابل حله

یکم فنی تر ...اخه دیگه هممون یجوری بازی انلاین کریدم....میدونیم مشکل پینگ هست //// دیگه پینگ مشخصه

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
حالا که مشکل همه رو حل میکنید پس یه کاری هم واسه من بکنید.من تو تاپیک بازی مکس پین 3 کامنت گذاتشم اما کسی جواب نداد. اگر کسی این بازی رو به صورت اوریجینال تحت راک استار کلاب داره یه کمکی بکنه. من سی دی کی رو دارم ولی نمیدونم چطور فعالش کنم. هر چند این سوال به این تاپیک ربط نداره ولی گفتم تو تاپیک خود بازی نوشتم کسی جواب نداد. هر کی میدونه یه جور کمک کنه تا کار ما هم راه بیفته. دمتون گرم :">

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
حالا که مشکل همه رو حل میکنید پس یه کاری هم واسه من بکنید.من تو تاپیک بازی مکس پین 3 کامنت گذاتشم اما کسی جواب نداد. اگر کسی این بازی رو به صورت اوریجینال تحت راک استار کلاب داره یه کمکی بکنه. من سی دی کی رو دارم ولی نمیدونم چطور فعالش کنم. هر چند این سوال به این تاپیک ربط نداره ولی گفتم تو تاپیک خود بازی نوشتم کسی جواب نداد. هر کی میدونه یه جور کمک کنه تا کار ما هم راه بیفته. دمتون گرم :">
بازی رو بصورت اورجینال نصب کن بعد بازی رو اجرا کن سی دی کی رو وارد کن اکتیور که شد rockstar social club باز میشه توی سایتش ثبت نام کن و لوگین کن وارد بازی که شدی یکم صبر کن تا آپدیت هاش رو دانلود کنه بعد میتونی هر طور دوست داری بازی کنی(جدیدا RSO بصورت یک نرم افزار مثل اوریجین یا استیم باز نمیشه البته قبلا بود شاید الانم سیستمش عوض شده باشه بعد از اکتیو بازی خودش اجرا میشه یعنی با آپدیت بازی اتوماتیک نصب میشه)

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
یکم فنی تر ...اخه دیگه هممون یجوری بازی انلاین کریدم....میدونیم مشکل پینگ هست //// دیگه پینگ مشخصه
برخی دوستان پینگ isp های مختلف رو در ساعات مختلف و روز های مختلف بصورت تست میذارند تا دارندگان اگر مشکلی دارند بفهمند کلی هست یا خیر سوالات رو هم که جواب میدند دوستان بحث خاصی نشده که بی جواب مونده باشه.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
من از مخابرات هم سرویس می گیرم اما از صبح تا حالا مطلقا قطعه! :(
مودم رو هم ریست کردم اما فایده ای نداشت.الان با اسیاتک اومدم.
به پشتیبانی مخابرات هم زنگ می زنی،اصلا نمیشه با هاشون صحبت کرد.(بقول مسعود باید حضوری بریم مخابرات!)

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
من از مخابرات هم سرویس می گیرم اما از صبح تا حالا مطلقا قطعه! :(
مودم رو هم ریست کردم اما فایده ای نداشت.الان با اسیاتک اومدم.
به پشتیبانی مخابرات هم زنگ می زنی،اصلا نمیشه با هاشون صحبت کرد.(بقول مسعود باید حضوری بریم مخابرات!)
از داخل پنل adsl چک کن که کسی ازش استفاده نمیکنه یا مشکل دیگه ای نداره برای استان تهران فکر کنم مخابرات استان تهران - صفحه اصلي باشه

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
بازی رو بصورت اورجینال نصب کن بعد بازی رو اجرا کن سی دی کی رو وارد کن اکتیور که شد rockstar social club باز میشه توی سایتش ثبت نام کن و لوگین کن وارد بازی که شدی یکم صبر کن تا آپدیت هاش رو دانلود کنه بعد میتونی هر طور دوست داری بازی کنی(جدیدا RSO بصورت یک نرم افزار مثل اوریجین یا استیم باز نمیشه البته قبلا بود شاید الانم سیستمش عوض شده باشه بعد از اکتیو بازی خودش اجرا میشه یعنی با آپدیت بازی اتوماتیک نصب میشه)

همه این هایی که گفتی رو ا نجام دادم. اما موقع نصب از من سی دی کی نمی خواد. ولی اکانت رو تو خود سایت راک استار ساختم وقتی تو بازی اکانت رو میزنم وارد میشه اما بعدش ارور میده میگه شما کد اشتباه وارد کردید اما در صورتی که اصلا از من کد نخواست و کدی را وارد نکردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر