بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

AlCapoN

کاربر سایت
Sep 17, 2012
497
نام
MEtti
1 بار نشد یکی تو این تاپیک یه مشکلات برسه....
فقط به Isp ها نشستیم فحش میدیم بیشتر فحش یاد گرفتیم و البته از وضیعت داتک هم مطلع شدیم با تشکر از کاربر 2تا بالاییم

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
1 با تشکر از کاربر 2تا بالاییم

یه چیزی هست به اسم نقل وقول !!! چیز خوبیه :d

زنگ زدم میگه همینه بیشتر نمیشه

فحش بده !! بعد بگو میخوام فسخ کنم !! همین فردا هم برو قرار داد رو فسخش کن :d به راحتی مشکلت حل میشه !

====================================================================================================

مملکت ما روببین ، مملکت کانادا روببین !!!!

سایت زیر همون سایتی هست که یکی از ادمین های سایت ازش اینترنت میگره !!! تعرفه ها و سرعتش ISP زیر رو ببینید و با بهترین ISP های خودمون مقایسه اش کنید !!!!

Internet Résidentiel Intermédiaire, Haute Vitesse et TGV | Vidéotron

2014

کاربر سایت
Nov 30, 2012
76
یه چیزی هست به اسم نقل وقول !!! چیز خوبیه :d

فحش بده !! بعد بگو میخوام فسخ کنم !! همین فردا هم برو قرار داد رو فسخش کن :d به راحتی مشکلت حل میشه !

====================================================================================================

مملکت ما روببین ، مملکت کانادا روببین !!!!

سایت زیر همون سایتی هست که یکی از ادمین های سایت ازش اینترنت میگره !!! تعرفه ها و سرعتش ISP زیر رو ببینید و با بهترین ISP های خودمون مقایسه اش کنید !!!!

Internet Résidentiel Intermédiaire, Haute Vitesse et TGV | Vidéotron

ساده ای اینترنت از کجا بگریم شاتل که پورتاش پره .جای دیگه هم که قطعا همینه

gongbok

کاربر سایت
Jul 15, 2012
35
خدا رو شکر وضعیت پینگ هم داره بهتر میشه و مثل سرعت دانلود میشه!
خواهشا چشم نزنید:d
e05mrwqegwjvgmqqs7x.png

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
نکنه فکر کردی قراره فیبر نوری بکشن تا خونتون.......خوش خیالیا
اینا هر وقت تونستن آفتابه ای:)) درست کنن که 6 ماه درست کار بده منم باور میکنم
مهدی من کامل در جریان نیستم ولی فکر نکنم فیبر نوری رو دقیقا تا دم خونه بکشن . روی همین سیم های فعلی (حالا یا مسی یا عوضش کنن یه چیز دیگه بزارن ولی تا در خونه فیبر نوری نمیارن) میتونن اینترنت با سرعت بالاتر ارئه بدن البته نه تکنولوژی ADSL . تا دم مخابرات فیبر نوری میاد بسه که همین الانشم بیشتر مخابرات ها فیبر نوری هستن . بعد یه سری دم و دستگاه میخواد که تو خونه یا در منزل نصب میکنن بعدش اینترنت با پهنای باند بالا میدن .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,211
نام
محمد
دوستان در مورد این سرعت هایی که هی لینکش رو میزارین یه سوالی دارم . آقا من isp عوض کردم از 1 مگ پیشگامان رفتم 4 مگه آسیا تک ... بعد این سرعت دانلود فایلهایی که از psn میگیرم یا مثلا همین تریلر هایی که تو همین سایت بچه ها میزارن رو 30-60 بود تو پیشگامان .... الان بعد از ظهری نت آسیا تکم هم وصل شده سرعت همونه . حالا یه کم بیشتر مثلا از 30 بعضی وقتها میرسه به 90 و اینا ولی همین میانگینش 40-50 ـست .
مساله اینه که من این فیال هایی هست که سرورش خفنه همین isp ها میزارن واسه تست دانلود ... زمان پیشگامان مکسش 200 بود ولی الان رو 450 هست ...
الان نت من مشکل داره که بیشتر لینک های مورد نیازم رو رو 50-60 دانلود میکنه یا ایراد از سرور فایل هاست ؟ آخه سرور اون فایل ها هم سونی و اینا هستن که سرور هاشون خفنه .
زنگ زدم پشتیبانی گفت یکی فردا میاد واسه noise و اینا تست میکنه ولی فایده ایی نداره که ... اون یارو که میاد میره لینک از تابناک :D دانلود میکنه میگه ببینید چه سرعت خفنی :| :D

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
الان نت من مشکل داره که بیشتر لینک های مورد نیازم رو رو 50-60 دانلود میکنه یا ایراد از سرور فایل هاست ؟ آخه سرور اون فایل ها هم سونی و اینا هستن که سرور هاشون خفنه .
زنگ زدم پشتیبانی گفت یکی فردا میاد واسه noise و اینا تست میکنه ولی فایده ایی نداره که ... اون یارو که میاد میره لینک از تابناک :biggrin1: دانلود میکنه میگه ببینید چه سرعت خفنی :| :biggrin1:
سیاست جدیده.
تو سایت تبیان برای من 400 کیلو سرعت داره ولی مثلا ایکس باکس لایو 50 تا !مقدمات اینترانتو همینجور میچینند

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
دوستان در مورد این سرعت هایی که هی لینکش رو میزارین یه سوالی دارم . آقا من isp عوض کردم از 1 مگ پیشگامان رفتم 4 مگه آسیا تک ... بعد این سرعت دانلود فایلهایی که از psn میگیرم یا مثلا همین تریلر هایی که تو همین سایت بچه ها میزارن رو 30-60 بود تو پیشگامان .... الان بعد از ظهری نت آسیا تکم هم وصل شده سرعت همونه . حالا یه کم بیشتر مثلا از 30 بعضی وقتها میرسه به 90 و اینا ولی همین میانگینش 40-50 ـست .
مساله اینه که من این فیال هایی هست که سرورش خفنه همین isp ها میزارن واسه تست دانلود ... زمان پیشگامان مکسش 200 بود ولی الان رو 450 هست ...
زنگ زدم پشتیبانی گفت یکی فردا میاد واسه noise و اینا تست میکنه ولی فایده ایی نداره که ... اون یارو که میاد میره لینک از تابناک :D دانلود میکنه میگه ببینید چه سرعت خفنی :| :D

سیاست جدیده.
تو سایت تبیان برای من 400 کیلو سرعت داره ولی مثلا ایکس باکس لایو 50 تا !مقدمات اینترانتو همینجور میچینند

ناراحت نشید !! امافکر و حرفتون دقیقا مثل انسانهای عصر جاهلیته
25r30wi.gif
بیشتر از 10 بار توضیح داده شده . به خاطر فاصله زیاد ، شلوغی سرور و .... هست . اینم بگم که چند وقتیه اینترنت ... شده !!!
afro.gif
و خط شما مشکل نداره . میخوای تست بگیری ؟
بهترین سرورهای ایران که هاست های قدرتمندی پشتیبانیشون میکنه : مهین دانلود، اسان دانلود ، رپید باز و .... هست . البته بازم میگم خودم امروزسرعتم تو این سایتها به زو به 100 رسید !
12118121996716900283.gif
کلا رو اعصابن isp های داخلی . فعلا که مثل اینکه مخابرات بهترین سرویس ها رو میده
75731007294844406806.gif

---------- نوشته در 08:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:19 PM ارسال شده بود ----------

ساده ای اینترنت از کجا بگریم شاتل که پورتاش پره .جای دیگه هم که قطعا همینه

زنگ بزن فحش بده ، داد بزن : اینطوری :
sd5u5ezmn8pa6zlg.gif
swear1.gif
p7977cujr38iyymsu8.gif
f_Khodam_c8d6ac2.gif

fori

کاربر سایت
May 11, 2011
46
soal

سلام به همگی.متاسفانه من مشکل پایین بودن snr دارم و داخل خونه snr روی 6 و7 هستش!!! و Line Attenuation هم روی 50 هستش!!!اوضاع خیلی خرابه. مودم رو میبرم سر خط (دم در خونه) snr تا 25 بالا میاد. و اینطور که مشخصه 100 درصد سیمکشی داخلی مشکل داره.حالا سوال من اینه که از چه سیمی برای اتصال پریز سر خط تا پشت مودم استفاده کنم که SNR پایین نیاد؟حدود فاصله سر خط تا پشت مودم 30 متر هستش!اینطور که دیدم گفته میشه سیم مفتولی باید استفاده بشه. یه جا هم گفته شده بود سیم شیلد دار مناسبه.این 2 تا با هم تفاوتی هم دارن؟ کدوم بهتره؟ چیزی میخوام که Snr رو کم نکنه. لطفا راهنمایی کنید

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
اقا این مخابرات چه قدر دزده !
همی الان من فقط به اینترنت که کانکت میشم همینجوری حجم میندازه ! تازه ویندوز عوض کردم و هیچ نرم افزاری برای مصرف حجم ندارم همه چی هم بیسته اس !
دهانم اسفالت شده ! 1 روز گذشته 100 مگ ازم کم کرده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر