بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
میگم 512 به شما نمیدن هی حالا چونه بزن:))
شما سمت طرح های نامحدود بری باید خیلی هزینه کنی تا سرع خوب بگیری
به نظرم سرعتت رو 2 مگ کن شبانه بشین دانلود کن
دوست عزیز مراکز مخابراتی با هم فرق میکنن!من چن نفر رو میشناسم بدون مشکلی گرفتن 512 رو!!!!:|
دو مگ از کدوم شرکت؟؟

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
دوست عزیز مراکز مخابراتی با هم فرق میکنن!من چن نفر رو میشناسم بدون مشکلی گرفتن 512 رو!!!!:|
دو مگ از کدوم شرکت؟؟
غیر ممکنه شخص حقیقی باشه و بهش 512 بدن.نه اینکه شخص حقوقی باشه یا پارتی داشته باشه
همین صبا نت دو مگ نداره مگه؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
اگه اشنا داشتی تونستی 512 بگیری که نوش جونت ولی اگه نداری یا نمیتونی نامه جور کنی بیخیال شو چون جز الافی چیز دیگه ای نداره
سرعت 512 دانلود مخابرات هم 60-64 هستش روزی 4 5 گیگ میتونی دانلود کنی !
پ.ن اگه اشنایی چیزی داری معرفی کن ما هم بگیریم :d

30we

کاربر سایت
Sep 21, 2012
19
اونوقت یه سوال!
این 5 گیگ از روشن ماندن چند ساعته کامپیوتر به دست میاد؟؟؟!!!
:d
یحتمل با 24 ساعت روشن بودن.
ببین این شرکت های وایرلس چطوره,من تو adsl چیزه خوبی ندیدم الا سرعت های نامحدود طلایی آسیاتک که میگن ثابته و دوبرابر بسته میشه,خودم هم احتمالا میخوام برم یا وایرلس بگیرم یا نامحدود چون شرایطم مثل شماست البته وایرلس رو فقط برای دانلود تو ساعت های رایگان راه میندازم.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
به مدت 24 ساعت :d

dafuq! باور کنید ارزش نداره! :)
الان من محدود دارم. اما توی ساعات رایگان بین 5 تا 7 گیگ میتونم دانلود کنم! اونم توی 6 ساعت! البته هر کسی این سرعت رو نداره اما نامحدود به درد دانلودر ها نمیخوره! چون سرعتش کمه! البته میشه یه سیستم 300 400 تومنی جمع کرد فقط واسه دانلود شب و روز روشن باشه! :D

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad

الان من محدود دارم. اما توی ساعات رایگان بین 5 تا 7 گیگ میتونم دانلود کنم! اونم توی 6 ساعت! البته هر کسی این سرعت رو نداره اما نامحدود به درد دانلودر ها نمیخوره! چون سرعتش کمه! البته میشه یه سیستم 300 400 تومنی جمع کرد فقط واسه دانلود شب و روز روشن باشه! :D

چی کار کنیم دیگه با 15 16 تومن میتونی ISP معرفی کنی که شبی 3 4 گیگ بشه ازش دانلود کرد ؟! بجز وایرلس !

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,271
این نامحدود اسیاتک یک مگ که ماهی 38 تومنه چقدر سرعت میده؟کسی میدونه؟

من یا ماه میشه اسیاتک گرفتم خیلی راضیم 256 گرفتم 6ماهه . پینگش خوبه راضی هستم بعضی موقع ها بالا میزنه ولی اکثرا رو 160 میگرده . سرعت دانلود تو روز به 350 میرسه تو ساعات رایگان هم نزدیک 200 هست . شبی بالای 4 گیگ میتونی دانلود کنی
البته سرویس محدوده

آخرین ویرایش:

30we

کاربر سایت
Sep 21, 2012
19
برنزی آسیاتک همون مخابراته این طلاییش هست که من ازش تعریف شنیدم یکی میگفت 256 رو سرعت دانلودش 50 تا 60 ثابته.....خودشون هم میگن 256 رو 512 میدیم تو طلایی و 512 هم 1 مگ,خدا میدونه راست میگن یا نه......
مخابرات به درده دانلودر حرفه ای نمیخوره.
اساسا سرعت حجمی تو شب یه جور دروغه از طرف شرکت ها و همه سرعت رو کم میکنن باید برای حجمی دنبال شرکتی باشی که با انصاف تر باشه....البته این انصاف هیچ وقت کامل نیست.

---------- نوشته در 01:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:02 AM ارسال شده بود ----------

سرعت شما یه جور استثنا تو مملکته البته من وایرلس ها رو امتحان نکردم اما هیچ adsl تو ایران اینطوری نیست.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سرعت شما یه جور استثنا تو مملکته البته من وایرلس ها رو امتحان نکردم اما هیچ adsl تو ایران اینطوری نیست.

این ماله دیشب بود! ساعات رایگان 431 کیلو! :D

attachment.php

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر