بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

30we

کاربر سایت
Sep 21, 2012
19
من تا امروز خیلی پول برای سرویس های adsl دادم اما این تست های بچه ها از وایرلس تحریکم کرد برم وایرلس بگیرم فقط برایه دانلود......
کدوم شرکت وایرلس بهتری تو غرب تهران میده؟خونه تهرانسره.
رسانه
پاسارگاد
پتیاک
آی نت
سیستک
؟؟؟؟
پینگ برام خیلی مهم نیست شاید برای چیز چیز کم و دیدن کانال ها استفاده داشته باشه....برام مهم ترین چیز سرعت دانلوده چه نامحدود چه شبانه رایگان.....
کسی پیشنهادی داره؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سرویسی که دارم گرونه خب! :| اما چون پینگ خوبی دارم تکون نمیخورم! :D

پس حرف نزن :D ! ...

دوستان گل یک سوال دارم
yahoo_4.gif

256 با 40 حجم بهتر هست یا 512 نامحدود
(مخابرات)
با تشکر

512 بهتر هست در هر صورت ! :D !

ehsan_h8793

کاربر سایت
Jul 26, 2012
7
سلام
من تصمیم گرفتم از پارس آنلاین اشتراک بگیرم؛ فقط یه مشکل و شاید بهتر باشه بگم یه سوال دارم؛ به صورت آنلاین نمیشه سفارش داد؟؟ من فقط یه قسمت رو پیدا کردم که میشه ثبت نام کردم اما قسمت هایی مثل تعیین سرویس مورد نظر و شماره کارت یا حساب واسه پرداخت وجود نداشت! جریان چیه؟ فقط گفت که به زودی با شما تماس گرفته خواهد شد.
بعد اینکه دوستانی که استفاده میکنند یه خورده توضیح بدن در مورد سرعت و کیفیت و ... . ممنون میشم.

وقتی اینترنت وصل شد یکی رو میفرستن برای تنظیم مودم و ... که یه برگه دستشه حاوی یوزر و پس . بعدش با اون یوزر و پس میتونه وارد سایت بشی و آنلاین خرید کنی .
۵۱۲ برای من ۱.۷ هستش و ۲۵۶ معادل ۱.۵
البته مرکز با مرکز فرق داره (من مفتح - تهران)
قطعیش برای من خیلی کمه . پینگش جالب نیست (البته من انلاین بازی نمیکنم ) پشتیبانیش خوبه (حداقل جواب میدن و پیگیر مشکل میشن) تو این مدت که استفاده میکنم همه چی نرمال بوده جز اینکه ۱۲ گیگ از حجمم تو ۴ ساعت کم شد و زیر بار هم نرفتن .(با اینکه خودشون هم قانع شدن که همچین چیزی ممکن نیست ) و ...

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
دوستان بحث من درباره حجمی و نا محدود هست
نا محدود توی ایران معنی نداره یعنی از یک حدی بیشتر مصرف کنید بعدش سرعت کم می شه
اما حجمی اینطوری نیست و سرعتش هم بالا ترهست
دوستان کسی حجمی مخابرات داره یک تست بذاره ممنون می شم سرعتش 256 باشه

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
مخالفم با حرفت ! :| الان من 5مگ محدود دارم روزای اول سرعت تا 800 میرفت ولی الان 1 هفته مونده تا تموم شه سرعت دانلود از 200 بیشتر نمیشه !

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
من 256 دارم نامحدود از مخابرات هم گرفتم سرعتش ثابته رو همون 32-34 هستش ! پینگ هم از 80-190 متغیره !
اون حرفی هم که شما زدی سرعتش کم میشه کاملا اشتباهه چون رو 2 تا خط این سرویس رو دارم از هر دوش همیشه دارم دانلود میکنم !

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
یه بدبختی من پیدا کردم نمیدونم چکار کنم این مودمم هر چند دقیقه یه بار چراغ adsl خاموش میشه و اینترنت قطع میشه و بلافاصله روشن میشه و باز به اینترنت وصل میشه چه کار کنم مشکل از شرکت هست از مودم هست از خط تلفن هست از چی هست!
اینترنت من هم مخابرات 512 سرعت دانلود 200 حجمی!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
یه بدبختی من پیدا کردم نمیدونم چکار کنم این مودمم هر چند دقیقه یه بار چراغ adsl خاموش میشه و اینترنت قطع میشه و بلافاصله روشن میشه و باز به اینترنت وصل میشه چه کار کنم مشکل از شرکت هست از مودم هست از خط تلفن هست از چی هست!
اینترنت من هم مخابرات 512 سرعت دانلود 200 حجمی!

مودم رو ریست کن. فریمور رو آپدیت کن و بعد دوباره کانفینگ کن.
اگه نویز هم نداشته باشی (به میزان snr مودم دقت کن) مشکل از مخابرات هست. باهاشون تماس بگیر تا پورت رو چک کنن.

shah994

کاربر سایت
Feb 17, 2011
82
نام
علیرضا
سرویس های نامحدود پارس آنلاین که ضریب اشتراک یک به 10 ندارند (مثل سرویسPOL-128-U) سرعتشان از سرویس های محدود این شرکت کمتر است ؟

30we

کاربر سایت
Sep 21, 2012
19
من تا امروز خیلی پول برای سرویس های adsl دادم اما این تست های بچه ها از وایرلس تحریکم کرد برم وایرلس بگیرم فقط برایه دانلود......
کدوم شرکت وایرلس بهتری تو غرب تهران میده؟خونه تهرانسره.
رسانه
پاسارگاد
پتیاک
آی نت
سیستک
؟؟؟؟
پینگ برام خیلی مهم نیست شاید برای چیز چیز کم و دیدن کانال ها استفاده داشته باشه....برام مهم ترین چیز سرعت دانلوده چه نامحدود چه شبانه رایگان.....
کسی پیشنهادی داره؟
هیچ کس از سرویس دهنده های وایرلس غرب تهران چیزی نشنیده؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر