بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
2131187574.png
آقا شما ها هم بلدید فقط هر دو ثانیه یک بار یک اسپید تست بزارید تا اشک ما در بیاد؟؟)x :D
اگه اینطوریه منم به رخ میکشم:D این 128 شاتله سرعت توی ساعات رایگان و غیر رایگان ثابت هست دلتون بسوزه :D:D:D
250 کیلوبایته همیشه 300 تا هم میره
2131310493.png

THE LORD

کاربر سایت
Feb 17, 2007
114
نام
رامین
من الان 1 هفته هست همه کارام با چیز شکن شده اصلا بیشتر سایتهارو نمیتونم باز کنم حتما میلهارو کس دیگه ای هم این مشکل رو داره
من پارس انلابن دارم حالا میخوام عوض کنم بیشتر کارام هم وبگردی و بازیهای انلاین هست چه ای اس پی رو پیشنهاد میدید تو تهران
میخوام لگ نداشته باشم و راحت بشه سایتهارو باز کرد.. وایرلس برای بازیهای انلاین خوب هست ؟ چون تاحالا نداشتم
لطفا راهنمایی کنید از کجا سرویس بگیرم دانلود برام مهم نیست فقط کیفیت مهمه.. بابا چرا اینجوری شده این اینترنت
اون اینترنت چمدونی هم نیومد ... پارس انلاین افتضاح شده...

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
تست های شرکت رسانه همش fake هستن. فقط چند ثانیه توی سپید تست سرعتش نجومی بالا میره.
تو دیگه چرا آقا مسعود...حالا خوبه با IDM هم عکس گذاشتم....سرویس من 5 مگ..یه سر به سایت شرکت بزنی میبینی سرویس 5 مگ میفروشه......چرا به نظرت فیکه؟ میتونی از علیرضا صحت حرفای منو بگیری که من الان واقعا سرویسم چیه...چون خودش میخواد ماه دیگه 5 مگ بگیره... شرکت ساعت رایگان پهنای باند اضافشم رو آزاد میکنه تا سرعت ها نه تنها پایین نمیاد بالا هم میره... برو به این پست...http://forum.bazicenter.com/thread32235/page801/#post2169050و
http://forum.bazicenter.com/thread32235/page788/#post2160844

دیگه speedtest نمیذارم ..چون با این وضع انگاری بچه ها حسرتی شدن...شرمنده همه.....کسی اگه سوالی داره درباره رسانه تو پروفایلم بپرسه....:)

اینم همین الان:d همراه نام کاربری...
:)

آخرین ویرایش:

keoush

کاربر سایت
Aug 11, 2010
124
اقاییون یه دست عنایتی به سمت ما دراز کنید و یه راهنماییه جامع کنید.
من یه چند ماهیه دنبال یه اشتراک adsl خوبم هنوز تصمیم آخرو نگرفتم خیلی دیگه دیر شده!(ping مناسب و حجم ماهیانه ی کم و سرعت خوب و قابلیت دانلود شبانه بدون افت سرعت). صفحات قبلی هم پرسیده بودم ولی زیاد دوستان جواب ندادن.
من بین چند تا انتخاب موندم به نظر شما از کدوم بگیرم:1-پیشگامان 2-نوین نت 3-عصر انتقال داده ها
اگه مورد دیگه ای مد ظر دارید لطفا بگید.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من یه چند ماهیه دنبال یه اشتراک adsl خوبم هنوز تصمیم آخرو نگرفتم خیلی دیگه دیر شده!(ping مناسب و حجم ماهیانه ی کم و سرعت خوب و قابلیت دانلود شبانه بدون افت سرعت). صفحات قبلی هم پرسیده بودم ولی زیاد دوستان جواب ندادن.
من بین چند تا انتخاب موندم به نظر شما از کدوم بگیرم:1-پیشگامان 2-نوین نت 3-عصر انتقال داده ها

عصر انتفال من دارم ...دانلود شبانه خوبی نداره ولی روزاش خوبه ...از 2تا شرکت دیگه اطلاعی ندارم... کجای تهرانی؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
تو دیگه چرا آقا مسعود...حالا خوبه با IDM هم عکس گذاشتم....سرویس من 5 مگ..یه سر به سایت شرکت بزنی میبینی سرویس 5 مگ میفروشه......چرا به نظرت فیکه؟ میتونی از علیرضا صحت حرفای منو بگیری که من الان واقعا سرویسم چیه...چون خودش میخواد ماه دیگه 5 مگ بگیره... شرکت ساعت رایگان پهنای باند اضافشم رو آزاد میکنه تا سرعت ها نه تنها پایین نمیاد بالا هم میره... برو به این پست...http://forum.bazicenter.com/thread32235/page801/#post2169050و
http://forum.bazicenter.com/thread32235/page788/#post2160844

دیگه speedtest نمیذارم ..چون با این وضع انگاری بچه ها حسرتی شدن...شرمنده همه.....کسی اگه سوالی داره درباره رسانه تو پروفایلم بپرسه....:)

اینم همین الان:d همراه نام کاربری...
میدونم به روی خودت نمیاری ..اما زشته به کاربرا غیر مستقیم توهین نکن...
:)

علی جان کاری به سرویس شما ندارم اما رسانه اکثریت تست هاش فیک هست! توی سپید تست بیشتر از حد واقعی نشون میده. اینو از همون علیرضا هم میتونی بپرسی.

hosi.khosi

کاربر سایت
Sep 28, 2011
37

نوین نت بگیر من خودمم می خوام نوین نت بگیرم الان تلکام دارم ولی اون بهتره تو می تونی 2 تا4 مگ بگیری پینگش هم فک کنم خوبه

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نوین نت بگیر من خودمم می خوام نوین نت بگیرم الان تلکام دارم ولی اون بهتره تو می تونی 2 تا4 مگ بگیری پینگش هم فک کنم خوبه

بله 300 تا 500 کیلو سرعت داره این سرویسش. شب ها هم 80 الی 250 سرعت داره.

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
نمی دونم اینترنت من چه مشکلی داره!
وقتی دارم دانلود می کنم سرعت بین 0 تا 200 متغیر هستش.مثلا حتی تا 7 ثانیه سرعت صفر هست و بعدش میشه 100 و بعد 200 و بعد 0 کیلوبایت بر ثانیه!
هر چقدر چک کردم برنامه ای پیدا نکردم که از نت استفاده کنه.
این مشکل در steamبیشتر هستش.
از مخابرات هم سرویس می گیرم.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
اين مخابرات شهر ما هم جالبه ها . يعني اگه 2mb داشته باشي با 128 هيچ فرقي نداره . سرعت دانلود روزانه با شبانه يكيه . بين 600 تا 800 هست . جالبه ها .

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
ما همچنان درگیریم :| ... کسی نمیاد کمک ..

512 مخابرات می خوایم مدرک نداریم

نامحدود خوب هم که گیر نمیاد :|

با همین نتم گذاشتم ویندوزم آپدیت بشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر