بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
کسی میدونه قیمت سرویس dedicated شاتل چنده؟!!
من دیگه از دست این قانون شیرش(fair use policy) خسته شدم میگه باید از این سرویسا بگیری تا دیگه اینطوری نشه

لطفا کمک کنید!!!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
کسی میدونه قیمت سرویس dedicated شاتل چنده؟!!
من دیگه از دست این قانون شیرش(fair use policy) خسته شدم میگه باید از این سرویسا بگیری تا دیگه اینطوری نشه

لطفا کمک کنید!!!
واقعا اگه تحمل هزینه هاش رو داری خیلی خوبه ! فکر میکنم مثلا ( قیمت حدودی برای اکثر ISPـیا) 128 ماهی نزدیک 100 120 تومن باشه !

---------- نوشته در 09:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:54 PM ارسال شده بود ----------

180-220
با کجا 180-220 ؟!

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
واقعا اگه تحمل هزینه هاش رو داری خیلی خوبه ! فکر میکنم مثلا ( قیمت حدودی برای اکثر ISPـیا) 128 ماهی نزدیک 100 120 تومن باشه !

---------- نوشته در 09:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:54 PM ارسال شده بود ----------

با کجا 180-220 ؟!

با 8.8.8.8 و 4.2.2.4 و تقریبا با بیشتر سرور بازی ها

sh@y@n

کاربر سایت
Mar 10, 2009
320
نام
شایان
کسی پارس انلاین 512 نامحدود یا 1 مگ نداره؟ کیفیت سرویسش چه جوریه سرعتش تا چند میره؟
من تا همین هفته پیش 1مگ داشتم البته نامحدود نبود
پینگش با تهران حدود 135 بود:d و کلا از لحاظ پینگ تعطیل بود!
سرعت روزانه عالی بود همیشه بالای 250 , اما چه فایده! سرعت شبانه هم پارسال خیلی خوب بود اما از حدود اوخر بهمن پارسال سیر نزولی پیدا کرد و هر روز بدتر از دیروز توی اردیبهشت ماه هم به 40 رسیده بود

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,725
نام
Javad
اینو باهات موافقم ولی خب دردسرهای خودشم داره.
1-روی سرعت دانلود اصلا حساب نکن چون من با مخابرات 256سرعت dlم 30 بیشتر نمیشه(فک کنم با 512 dlت بشه 60-65)
2-اینکه به احتمال زیاد پینگت زیر 200 نمیاد.(برای من که اینطوریه):|کلا یه وضعیی.!

1- حالا 256 که خوبه باز بخاطر نا محدودیش میشه دانلود رو جبران کرد. من یه مدت 128 داشتم واقعا رو مخ بود بالای 18 نمیرفت !
2- پینگ برای من خیلی بیاد پایین میشه 50-60 ولی بعضی روز ها تا 400 300 هم میره البته خیلی کم پیش میاد بیشتر بستگی به مخابرات منطقه داره یکی از دوستام مرکز مخابراتیش با من فرق میکنه پینگش همیشه بالای 400 500ه !
پ.ن : هرکاری کردم که بهم 512 بدن ندادن که ندادن گفتن باید جواز کسب یا شرکت داشته باشی یا باید پژوهشگر دانشگاه یا دانشجوی کارشناسی ارشد باشی !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid

با کجا 180-220 ؟!
اوه مگه چه خبره !!!
یک قانون نمیخواد شامل ما بشه این همه پول میگیرن!!!!
باو این که خیلی مسخرس یعنی باید مسخره بازی دانلود کنیم ؟!؟! هی هردوروز یک بار ؟؟
ده... همه ی آی اس پی های ایرانی سرویس

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
اوه مگه چه خبره !!!
یک قانون نمیخواد شامل ما بشه این همه پول میگیرن!!!!
باو این که خیلی مسخرس یعنی باید مسخره بازی دانلود کنیم ؟!؟! هی هردوروز یک بار ؟؟
ده... همه ی آی اس پی های ایرانی سرویس

شاتل گرون میفروشه اگرنه با 165 تومن میتونی پهنای باند اختصاصی 256 بگیری تازه وایرلس

آخرین ویرایش:

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
شاتل گرون میفروشه اگرنه با 165 نومن میتونی پهنای باند اختصاصی 256 بگیری تازه وایرلس

شاتل هميشه گرون ميداده و سرويسشم از همه بد تره. اگرم بخواى خطتو عوض کنى اينقدر اعدا بازى در ميارن که ادم پشيمون شه.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

pedramcyrus

کاربر سایت
Oct 20, 2009
153
نام
پدرام
شاتل به معنای واقعی دزده .
فعلا به صرفه ترین سرویس مخابرات هست . نظر بنده هست .
مثله این می مونه شما بخواین گوجه بخرین به جای اینکه همون دقیقه خریدتونو با صرف پول کم بکنین . برین سه شعر اون ور تر بهتون بگه دو هفته دیگه گوجه میرسه دستتون با قیمت خونه باباش .

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
به نظرم از مخابرات بگیرین
بهترین نت موجود هس تو ایران( از نظر به صرفه بودن)
512 نامحدود دارم- ماهی 16 تومن
پینگمم با
speedtest

اینم با
cmd
داداش شما جهاد 3 بازی کردی با مخابرات.
کلا به نظر شما پینگ مخابرات به درد جهاد 3 میخوره؟
تا حالا به سه شرکت مختلف عوضی پول مفت دادم دیگه حال ندارم :|

Навид

کاربر سایت
Jan 19, 2012
610
نام
sir navid
1- حالا 256 که خوبه باز بخاطر نا محدودیش میشه دانلود رو جبران کرد. من یه مدت 128 داشتم واقعا رو مخ بود بالای 18 نمیرفت !
2- پینگ برای من خیلی بیاد پایین میشه 50-60 ولی بعضی روز ها تا 400 300 هم میره البته خیلی کم پیش میاد بیشتر بستگی به مخابرات منطقه داره یکی از دوستام مرکز مخابراتیش با من فرق میکنه پینگش همیشه بالای 400 500ه !
پ.ن : هرکاری کردم که بهم 512 بدن ندادن که ندادن گفتن باید جواز کسب یا شرکت داشته باشی یا باید پژوهشگر دانشگاه یا دانشجوی کارشناسی ارشد باشی !
من خودم میخواستم 512 بگیرم میتونستم بگیرمش ولی با بابام رفتیم ریس مرکز مخ بابامو زد که 512 بدردتون نمخوره و این چیزا البته اون موقع من بابام نرفتم توی دفترش.اچغال.:dسرمونو شییره مالید رفت پیکارش.:-o
ولی از جهتیم پینگش به شانست بر میگرده و مرکز مخابرا تیتون.من فک نمیکنم از مرکز مخابراتی ما بدتر توی تهران باشه کلا 2-3 شرکت توی مرکز مخابراتی ما بیشتر نیست که همشون پرن و فقط الان میشه از مخابرات گرفت خب با این همه جمعیت برای گرفتن adsl ترافیک مرکز میره بالا و سرعت و پینگو اینا به هم میریضه اونوقته که باید دو دستی بزنی تو سرت وبه زمینو زمان فحش خواب آور بدی.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر