بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
سلام.ما هم رفتیم مخابرات گرفتیم واقعا پینگش خوبه.3 ماهه 128 30 تومن.سرور ایرانی 40 50 سرور خارجی هم 150 160
zohy04e741cxu7c8zsl6.png
دوست عزیز چه سرعتی گرفتی؟؟

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
دوستان من از شرکت مخابرات لرستان دارم از روز اولی که ازش گرفتم تا الان پینگش با ایران نسبتا خوب بود و با 4.2.2.4 هم بین 150 - 200 متغیر میشد ولی مشکل پکت لاست شدید داشت . در واقع تو یکسال و خورده ای که باهاش داشتم همین وضعیت بود ااما الان چندروز هست که پکت لاستش از بین رفته و سرعت دانلودش هم یه مقدار رفته بالا ولی در عوض پینگ خیلی مزخرف هست. با 4.2.2.4 که الان چندروزه که از 250 تا 600 میره. بعد جالبه با سایت دانشگاه خودمون که سرورش تو شهرمون هست پینگ میگیرم قبنا ثابت رو 30 بود الان رفته رو 200 حتی با Default Gateway اینترنت هم قبلنا رو 30 بود اونم الان رفته رو 150. خیلی داره اذیتم میکنه نمیدونم به کجا هم گزارش بدم که بفهمه این موضوع رو. پینگ هم که تغییر میکنه خیلی سریع انجام میشه مثلا تو عرض 5 ثانیه پینگ از 250 تا 600 میره و دوباره برمیگرده سر جا اولش. با شهر خودمون هم همیطنور پینگ خیلی سریع از 50 تا 250 نوسان میکنه در واقع همش نوسان هست اینترنت. و پینگ رو یه عدد مشخص ثابت نیست. قبلا این چیزا رو نداشت فقط پکت لاست بود ولی الان اون حل شده بجاش مشکل رفته تو پینگ.

لطفا راهنمایی کنید چکار کنم در این حالت به خدا دیگه خسته شدم از دست این اینترنت اجازه نمیده حتی با داخل ایران بازی کنم پینگ میره 400 و از سروری که قبلا با پینگ 100 بازی میکردم Kick میشم. کسی از مخابرات اینجا هست که دقیقا این مشکل از سه چهار روز پیش براش بوجود اومده باشه؟

Muppet

کاربر سایت
Mar 10, 2012
290
نام
امیرحسین
دوستان دیشب حدفاصل 11 شب تا 1 شب نت شما نپوکیده ؟

سلام. برای منم همین طوری شد(البته 11 تا 2.15) . توی این 1ماهه اخیر این 5 یا 6 امین باره که اینجوری میشه. جالبه همیشه ساعتاشم حدودا بین 23 تا 3-4 صبحه!
این 2 دفعه اخیر کلا هیچ سایتی را باز نمیکرد...)x ولی دفعه های گذشتش بعضی سایت های ایرانی باز میشد ولی خارجی ها هیچ کدام!!! 8-|
اثرات همونیه که قبلا هم گفته بودیم... دانشگامون هم همون جور که تو این تاپیک گفته بودم تمام سرورهای سایت و ایمیل دانشگاه را از خارج به ایران منتقل کرد که بنا به دستور وزارت علوم قطع نکنن! (البته تمام مطالب سایت دانشگاه بنا به اطلاعیه قبلی وزارتخانه و کسانی که از ایمیل هاشون بک آپ نگرفته بودند پرید!:|(که دانشگاه مجبور شد دستی خبرهای جدیدشو دونه دونه دوباره بنویسه بزاره رو سایت!)=)) قبلا هم گفته بودم که مطالب ارسالی و مقاله های من توی سایت دانشکده طی همین فرآیند چرت وزارت علوم همگی پرید!)x

EXiTE

کاربر سایت
Apr 17, 2012
255
دوستان دیشب حدفاصل 11 شب تا 1 شب نت شما نپوکیده ؟

دقیقا واسه منم همین طوری شد(تا 1.5 *)

---------- نوشته در 01:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:51 PM ارسال شده بود ----------

کسی نمیدونه طی قرارداد میشه سرویس رو قطع کرد؟

بابا قطع کن بره . قرار داد مرار داد همش شر و وره.
من خودم با یکیشون قرار داد 1ساله داشتم. وقتی دیدم نت افتضاح گفتم قطع کن گفت نمیشه منم گفتم خودم قطع میکنم تو هم برو پولش رو از هرکی خواست بگیر به من ربطی نداره.همون فرداش زنگ زدم یه ای اس پی دیگه ازش نت گرفتم.
یارو گفت شما قرار داد رو شکوندید میریم ازتون شکایت منم با کمال پرویی گفتم برو به هر خری میخوای شکایت کن نت داغون تحویل میدید تازه سر صدا هم میکنید!!؟ خلاصه قطعش کردم و از یکی دیگه گرفتم به همین راحتی!
بعضی وقتا باید یه دوتا داد سرشون بزنی تا حالیشون بشه با گاگول طرف نیستن.(گرچه خودشون خدای گاگولان. من موندم چطوری به اینا مجوز آی اس پی میدن با این سواد سرشارشون!!!!!)

---------- نوشته در 01:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:02 PM ارسال شده بود ----------

میثم جون این طوری باشه میگیم
کلا ایران به درد زندگی کردن نمی خوره :D

شک داری ؟

G@m3r

کاربر سایت
Jan 31, 2012
346
بابا قطع کن بره . قرار داد مرار داد همش شر و وره.
من خودم با یکیشون قرار داد 1ساله داشتم. وقتی دیدم نت افتضاح گفتم قطع کن گفت نمیشه منم گفتم خودم قطع میکنم تو هم برو پولش رو از هرکی خواست بگیر به من ربطی نداره.همون فرداش زنگ زدم یه ای اس پی دیگه ازش نت گرفتم.
یارو گفت شما قرار داد رو شکوندید میریم ازتون شکایت منم با کمال پرویی گفتم برو به هر خری میخوای شکایت کن نت داغون تحویل میدید تازه سر صدا هم میکنید!!؟ خلاصه قطعش کردم و از یکی دیگه گرفتم به همین راحتی!
بعضی وقتا باید یه دوتا داد سرشون بزنی تا حالیشون بشه با گاگول طرف نیستن.(گرچه خودشون خدای گاگولان. من موندم چطوری به اینا مجوز آی اس پی میدن با این سواد سرشارشون!!!!!)
اخه این ایرانسله.گردنش کلفته.سرویسم هم 6 ماهس.میخوام واسه تابستون مخابرات بگیرم :| فقط به خاطر پینگش.
از ایرانسل پدرسوخته تر و عوضی تر پیدا نمی کنید :D
شک داری ؟
شک داشتم به یقین تبدیل شد :|

آخرین ویرایش:

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
واقعا من خيلي بدبختم كه تو همچين كشوري به دنيا اومدم!!!!
سال پيش رفتيم مالزي اينترنتا زياد تعريفي نداشت ولي باز مثلا اينترنته خالم يه مگه نامحدود بود سرعت دانلود هم كم و زياد نميشد!!قيمتشم خوب بود
اين دقيقا همون زماني بود كه من با پارس انلاين با سرعت ٢٠٠ كيلوبايت در ثانيه ساعت مجاني دانلود ميكردم!!
امسال داييم رفته بود مالزي ميگفت كه همون اينترنت ١ مگ تبديل شده بود به اينترنت ٨ مگ با يكم تفاوت قيمت!!
و اين دقيقا همون زماني بود كه من با پارس انلاين با سرعت ٥ كيلوبايت در ثانيه دانلود ميكردم
واقعا متاسفم كه هم جاي جهان هر روز داره پيشرفت ميكنه ولي ما همش پسرفت داريم تازه مالزي همچين كشوري مالي هم نيست حالا اگه بخوايم با ژاپن و امريكا مقايسه كنيم بايد خود كشي كنيم!
من همين الان به شرايطه ساله قبلم هم راضيم حداقل مستونستم ٢ گيگ مجاني دانلود كنم
الان فقط ٢٠٠ مگ ميشه
اين پارس انلاين هم مقدار مصرفو دست كاري كرده يعني فقط مصرف ٤٨ ساعت پيشو ميتونيم ببينيم كه معموله از اين كار هدف بدي داره!
بچه ها ISP خوب تو كرج داريم اصلا ؟
اگه اره كدوم بهتره؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر